Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 40 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 40 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 41, на Вто Сеп 17, 2024 11:18 am

 

 Салон по бойни изкуства

Go down 
+3
Дмитрий Беликов
Erisa
Алекса Евънс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 11:29 am

-Да.Хайде ти се залавяй с разгряването.-казах и,а зайчето вече скачаше по пейката.
-А да..да ти задам въпроса и на теб.Ти си в търговски център.Ако има стригои какво ще направиш?-трябваше да си подбера нови въпроси,а на им задавам един и същ туковиш "препишат" една от друга.Станах от пейката и отидох до дюшека където беше книгата ми.Взех я и пак се настаних на пейката,а господин Дългоушко дойде при мен и почна да души хартията.Очквах да я захапе и задърка какво правят зайците,а той просто размърда носле и мина през скута ми към другия край на пейката сякаш съм крйапътен знак.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 11:35 am

-Отговорът е очевиден.Ще бягам - отговорих му. - Ако има морой с мен ще бъде по-трудно.
Замислих се и ми дойде една идея.
- Хей Димка мислил ли си да ни караш да бягаме с тежести?
Погледнах към него.Той се беше настанил на пейката и разлистил типичният за него каубойски роман.Господин Дългоушко беше в другият край на пейката и аз побързах да го взема преди да е избягал нанякъде.Прегърнах,очаквайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 11:47 am

Засмях се.
-Не съм,но благодаря за идеята.С какво да те карам да бягаш...нека да помислим.Този мъник е твърде лек..може би някой слон?Не,не кит...-усмихнах и се.Идеята си беше добра,но май доста щях да ги измъча.
-Ти с какво предлагаш?И да отговори вярно!А сега ми покажи къде е сърцето и прободи някое чучело.-метнах и кола.Алексис схващаше доста бързо и това ми харесваше в нея.Беше умна и знаеше какво да прави..мислише преди да действа или поне се замисляше,а не като някой-Али-които първо действат после мислят.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 12:05 pm

Засмях се и оставих зайчето на пейката.
- Ама и аз си намерих работа да ти давам идеи - поех кола и се запътих към чучелата.
Така кое да бъде.Огледах всички чучела и избрах третото от ляво на дясно.Представляваше някакъв мъж.Стиснах кола с ръка и наум си припомних къде е сърцето.После си спомних напътствията на Али по време на нападението на академията.Прободох чучелото право в сърцето и то два пъти.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 3:21 pm

-Браво!Кой те научи?-усмихнах се леко.Бях обеснявал само на Али за сърцето и как да замахва за да улучи целта,а днес чак го обясних и на Ериса,но повреме на нападението те се справиха страхотно макар и понякога да трябваше наколко пъти да замахват с кола.
-Може да се поопражняваш още,а ние ще те наблюдаваме.-погледнах зайче което беше застанало на разтояние от мен и гледаше стопанката си.Отново се зачетох в книгата,но колко четях и колко гледах дали Алексис прави нещата правилно не знам.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 3:58 pm

- Внимавах в час къде е сърцето - усмихнах се.Стана ми приятно ,че ме похвали.Тръгнах към следващото чучело.Намерих сърцето и го прободох.После следващото и следващото , докато не оставих повечето чучела наръгани.Обърнах се към Димка.
- Май ти отворих доста работа - отидох при зайчето и го взех с ръце.После седнах до Димка и се загледах в книгата му.
- Препрочиташ колекцията си или това е нещо ново?
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 4:05 pm

-Тази я препрочитам.-казах на Лекси.Тя и другите не одобряваха какво чета каква музика слушам..били неща от преди раждането им,но самия аз бях от преди раждането им.Когато са се раждали аз съм се учил да пиша и чета..както и да е.Знаех,че Лекси не знае за Ериса,но се чудех дали подозира.
-Защо ми се развика вчера?Случайно..нещо страно да си забелязала около Ериса?-реших да попитам.Дано само да не издам Ериса,че ще ме убие.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 4:18 pm

Погледнах го учудено.
- Какво странно?Тя се разстрои доколкото видях, а аз ти се развиках защото не издържах вече да си мълча.Няма Ериса и Али да говорят вместо мен.
Като спомена за това се позамислих.Отново се върнах в онзи момент в салона ,когато Ериса избухна и Димка ни каза да изплюем камъчето.Когато тя се разкрещя закри лицето си сякаш криеше нещо.Не не не може да бъде.Ако имаше нещо тя щеше да ми каже,нали?А може би предпочиташе да не ми се доверява.Ах Димка как можа да го кажеш.Сега няма да се успокоя ако не говоря с нея.Ще ме гложди отвътре ,че приятелката ми крие нещо то мен.Но имаше й вариант просто да си въобразявах.Димка да питаше от чиста загриженост ,а аз просто се вкарвах в някакви филми.Във всеки случай щях да поговоря с нея по-късно.Изглежда бях мълчала доста дълго галейки господин Дългоушко.
- Знаеш ли - започнах някакво изречение. - ..Какво щекажеш за една битка?Току виж изпея да те победа - ухилих се.Това беше непосилна задача.Той винаги ме побеждаваше ,както побеждаваше Али и Ериса.Шансът този път за да го бия не беше голям,но това не ми пречеше да продължавам да се опитвам.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 5:47 pm

Май не знаеше,че Ериса е наполовина стригой.Е нямаше и да и казвам..трябваше приятелката и да и го каже.Тя ми каза и без да и вадя думите с ченгел от устата.Намръщих се леко.Дано Ериса и Али и кажат.
Тя се омълча,а после предложи да се бием.
-Добре.-станах и заех позиция.Чаках я да ме нападне.Заека ни гледаше с интерес,но аз още мислех,че мислите и ся някъде другаде.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юни 26, 2011 6:46 pm

Той зае позиция чакайки ме да нападна.Аз също заех позиция и както се очакваше от мен нападнах.Той с лекота отклони удара ми , но аз не се предавах.Независимо ,че винаги ме побеждаваше аз пак продължавах да се опитвам и дори той да спираше атаките ми ,аз пак нападах.Той успя да ме повали ,но аз се изправих и го изритах.Май бях прекалила със силата,тъй като успях да го изкарам от равнивесие за момент.Момент от който се възползвах и го повалих.Зарадвах се прибързано,защото веднага след това той ме повали.
- Мисля ,че ми стига толкова за днес- изправих се и прибрах зайчетов клетката.Сложихси бижутата и взех клетката
- Чао Димка -казах и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 9:24 am

Ръката и кървеше и тя бързо пое към салона.С няколко движения я настигнах.
-Почакай на пейката.-казах и и влезнах в една стайчка.Излезанх с бяла чанта с червен кръст.Приближих се до Роуз.Придърпах един стол и седнах срещо нея.Отворих комплекта за първа помощ.Извадих риванол и малко памук.Намокрих памука с риванол.Взех ранената и ръка и се заех да почиствам раната.След като свърших с почистването и изваждането на треските извадих бинт и го ових около ръката и.Усмихнах се.Нещо рядко за мен..
-Как си?Боли ли?-попитах я.Сигорн я болеше.Може и да бях свършил да почиствам раната и,но още държах ръката и в свойте.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 9:44 am

Докато той почистваше раната ми си мислех за майка ми и за това което той ми бе разказвал за семейството си.Мислех си за баща ми,който не познавам и се съмнявам,че някога ще срещна.Дори не обърнах внимание на болката.Ни разбрах,че е приключил докато той не ме попита.
-Не...-казах спокойно.-Благодаря ти.
Усмивката му беше прекрасна,каквото и да направи Дмитрий изглеждаше винаги невероятно секси.
-Чувал ли си се със семейството си?
Попитах го изведнъж.Просто исках да проведем нормален разговор.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 9:56 am

Тя ме попита нещо доста неочаквано.Усмивката ми помръкна и надянах маската си на пазител неизразяваща нищо.
-Скоро не съм.-казах и.Тя не познаваше баща си,а майка и беше пазител.Моята беше решила да стане домакиня и да се отдаде на това да отглежда децата си.Според баба ми мъжете трябва да са пазители,а жените да си стоят в къщи.Така и стана.Аз станах пазител докато сестрите ми отглеждат децата си и се грижат за всичко в къщи.
-А ти с майка ти?-реших да я попитам.Двете нямаха приказни отношения,но тя и беше майка все пак.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 10:04 am

Той пак го направи и този път наистина заболя.
-Добре е.Чухме се преди няколко дена.
Отношенията ми с Джанин станаха малко по-меки след атаката и двете се чувахме на няколко дена.Прехапах долната си устна и въздъхнах.
-Не го прави...не и с мен... Тази маска която носиш,всичкият този контрол който искаш да имаш.Не го прави с мен,Дмитрий.Двамата се познаваме много добре и не е нужно да си като статуя с мен... студен.
Погледнах го в очите,в момента не искам да се боря с него.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 10:34 am

Намръщих се.Какви ги говорише.Аз попринцип си бях такъв.С всеки се държах така.Все пак бях пазител.Още държах ръцете и и накрая ги пуснах като се осъзнах.
-Не грешиш!-казах спокойно.Е всъщност не грешеше.Наистина ме познаваше добре.И тя и Али и Ериса и Лекси.Тези четирите ме познаваха до болка.Понякога даже ме беше страх..,че някой знае толкова много за мен.Аз не обичах да говоря за себе си,но обичах да помагам на хората с техните проблеми въпреки,че на главата си имах сумати мои.Тя се ядоса и отби поглед от мен
-Роуз.-казах,но нищо.Не ми обърна внимание и продължи да гледа другаде.
-Роуз.Роза!-настоях аз.Хванах брадичката и като обърнах главата и към мен.
-Не исках да кажа това..просто.Ти знаеш толкова много за мен...-не довърших.Искаше ми се и на мен да забия поглед някъде другаде,но вместо това държах брадичката и и я гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 10:42 am

За не грешах,а той просто беше твърдоглав.Отместих поглед от него и не исках да го поглеждам,докато той на ме накара.Бяхме толкова близо,имах чувството,че ще се разтопя.Усещах дъхът му върху кожата си,а очите му.Тези невероятни очи излъчваха толкова нежност.Това което направих ме изненада,със сигурност изненада и него.Хванах китката на ръката му и се доближих още повече към него и целунах устните му.Не знаех какво правех,но в момента за мен съществуваше само той и това беше достатъчно за мен.Устните му топли и меки ме накараха да затворя очите си.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 10:48 am

Тя хвана китката ми и се доближи още повече до мен.Целуна ме,а аз отвърнах на целувката и.Със свободната си ръка прокарах пръсти по косата и.Беше мека като коприна.Устните и търсиха жадно мойте.Усетих се какво правя.Прекъснах приятната целувка.
-Не прави това повече!-казах строго,но гласът ми се разтрепери леко в края на изречението,но беше едва доловимо трепване.Погледнах строго Роуз.Това което ние тукощо направихме беше забранено.Не само защото бях по-възрастен,а и зареди още хиляди правила.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 10:52 am

Усмихнах се дяволито загледана в устните му.
-Знам,защото си ми учител.Това ми е ясно,но след като завърша ти няма да си ми учител,Дмитрий.
Погледнах го в очите и се усмихнах.Той изпитва нещо към мен,не съм сигурна колко е силно,но знам,че изпитва нещо.Ако не беше така нямаше да отвърне на целувката ми.
-Кажи ми,че не ти хареса и повече няма да се повтори.-предизвиках го.-Но ако ме излъжеш,повече няма да ме видиш.-това беше обещание.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 11:02 am

Намръщих се.Хареса ми,но трябваше да излъжа,а аз не обичах да лъжа.
-Да.Учител съм ти.След като завършиш заедно ще пазим Лиса и затова не мога да си позволя нищо с теб Роза!-казах без никаво чуство.Погледнах я.Трябваше да и кажа,че не ми е харесало,но това щеше да е лъжа."Но ако ме излъжеш,повече няма да ме видиш".Е щях да я видя,но сигорно щеше да ме гледа презрително и да ме мрази до края на дните си..и до края на мойте. "Роза,Роза..хареса ми,но не мога да ти го кажа...не го ли разбираш"-казах си.
-Не искам това да се повтаря повече.Независимо колко хубаво беше или не.-беше малко или по-точно доста овъртяно изречение,но какво да се прави.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 11:11 am

Усмихнах се леко и кимнах.
-Роза...така ме нарече...-погледнах го в очите и кимнах отново.Разбирам напълно и няма да го натискам,но не знам дали ще мога да съм около него без да изпитвам никакви чувства.Въздъхнах, но няма какво да направя.Ще трябва напълно да забравя за него и да се фокусирам изцяло върху Лиса,защото тя е важната.Господи колко ще е трудно,защото дори в момента го желая.Този миг трябва да свърши,но аз не искам да го приключа.Животът ми определено ще е труден,но трябва...Господи,как искам отново да го целуна,да усетя топлината му.
-Значи... това е...-усмихнах се съвсем леко и погледнах надолу.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 11:16 am

Тя се усмихна тъжно и погледна пода.
-Моля?-не разбрах какво точно имаше предвид с тези думи.Повдигнха вежда.Все пак Лиса беше най-важда и знаех,че Роуз го знае."Роза...така ме нарече.."-беше казала преди да изрече другите думи.Да...бях я нарекъл Роза.Това беше името и на руски и често я наричах така.Е или поне понякога.Бях надянал маската си на пазител след целувката и скръстих ръце пред гърдите си като още седнях на стола срещо нея.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 11:22 am

Исках да заплача,исках да избягам и да си скрия далеч от него.Исках да видя Лиса.Реших просто да се стегна и да продължа,като се прибера в стаята си ще излея душата си.Не мога да съм слаба пред него,вече не.
-Радвам се че се разбрахме.
Казах и с най-голямата бързина която можех да извадя бутнах столът му назад и щом той беше на земята седнах на коремът му и го притиснах към пода.Не казах нищо,а само го гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 11:36 am

Тя изрита стола ми и аз паднах на земята.Тя седна на корема ми притисйаки ме към пода.Мълчеше и ме гледшае.Както искаше.Беше лекичка въпреки,че се опитваше със цялата си тежес да ме държи на пода.Можех да се освободя без проблем,но не го исках.Погледнах я в очите.
-Роза..моля те!-изрекох.Нямаше да се сапротивялвам.Исках да знам какво вънамерява да правис мен...в тази поза.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 11:41 am

-Няма да мога...-казах загледана в очите му.-Няма да мога да се преструвам,че не изпитвам нищо към теб,защото не е вярно.Знам,че сега проблемът е че си ми учител,но това ще мине,а това,че двамата ще пазим Лиса...ще можем да се справим с това.Лиса знае за чувствата ми към теб и ме подкрепя. Ще можем да измислим нещо... но моля те,моля те не ме карай да забивам кол в сърцето си всеки път когато те видя и да не мога да съм близо до теб.
Казах и разбрах,че по-бузите ми се стичат сълзи,а гласът ми не е бил особено стабилен.
-Искам да пазя Лиса,но искам и да съм с теб...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 11:48 am

Тя заплака.Не ми харесваше да я гледам така.Лек оя избутах от себе си и се вдигнах до седнало състояние.
-Роза не плачи!-отметнха няколко кичора от косата и които бяха застанали пред лицето и.
-Не е само това проблема.Аз съм със седем години по-голям от теб Роза.-изрекох думите с мъка.Не ми харесваше как плача.Особено ако аз бях виновен.Хванах я и я вдигнах от пода като седнха на пейката и я оставих до мен.
-Ние не можем....по много причини!-бях нежен.Тя беше в деликатно състояние,а ако беше измъкнала и от Лиса малко от гнева тогава..още по зле за мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Салон по бойни изкуства
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Прашния салон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Салона за бойни изкуства-
Идете на: