Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Прашния салон EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Прашния салон EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Прашния салон EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Прашния салон EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Прашния салон EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Прашния салон EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Прашния салон EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Прашния салон EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Прашния салон EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 51 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 51 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 62, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

 Прашния салон

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Прашния салон   Прашния салон EmptyВто Юни 21, 2011 10:58 am

Салонът вече не се използваше и беше потънал в прах и мрак.На учениците бе забранено да идват тук,но някои от тях го правеха.В салона имаше дивани,масички и най-различни неща.Това помещение щеше да е доста приятно ако се използваше...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 1:46 pm

В мигът в който си тръгнах от пейката на двора и оставих момичетата,главата не спира да ме боли.Реших да направя нещо по въпроса и отидох до най-близкият град с една кола.Взех си малко хапчета и още цигари.Веднага щом се върнах разбрах,че никой не е забелязал,че ме няма.Всъщност да се промъкна незабележимо беше целта ми,но...бях някак си разочарован.Но имаше и още нещо.Взех една бутилка скоч и кутия цигари и се скрих в един изоставен салон.Писна ми да пия в стаята си.Седнах на едни прашни дюшеци и започнах частното парти.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 1:58 pm

След като напуснах стаята на Ериса и гледах да не ме хванах се промъкнах до един салон който вече не се ползваше.Бях ходила не веднъж там сама или с придружители,но все едно и също-прах и мрак.Отворих вратата и тихо се вмъкнах вътре.Тихо,тихо,но усетих нечие присъствие."Само дано не е пазител или учител"-молех се аз.Не бях сигорна дали въобще имаше някой,но усещах нещо или няокй...не исках да се обръщам защото не знаех какво ще видя в салона.Някой пазител,Дмитрий..или може би Албърта..или не знам,но не исках да се обръщам.Стоях като препарирана,но накрая реших да се размървам.Обърнах се.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:04 pm

Алекса влезе в салона и веднага се усмихнах.Още като я срещнах ми се искаше да си поговоря повече с нея.
-Здравей,малко дампирче.-усмихнах се широко и дръпнах от цигарата си.Станах от дюшека и тръгнах към нея.
-Радвам се да те видя.Ще се присъединиш ли към мен?
Вдигнах бутилката със скоч за да я види,отидох и седнах на дивана като потупах мястото до мен.
-Какво те води на мрачно и поттискащо място като това?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:10 pm

Нещото което се молих да не е учител или пазител се оказа самият и неповотрим-Ейдриън Ивашков.Наливаше се със скоч и пушише.Този човек не оставяше ли някога цигарите или му бяха първата най-голяма любов?Пушех само понякога,но бях твърдно протир пушенето-страна логика.
-Какво празнуваме?-измрънках.Още не бях много спокойна и радостна след сблъсака в стаята на Ерс.
-Иначе...какво ме води тук..хъм реших да остана сама,но мисля,че и с компания става..-усмихнах се,но усмивката ми после се стопи.Седнха на двиана,но по-далеч от него.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:16 pm

-Празнуваме главоболието ми което получавам благодарение на елемента си...
Усмихнах се и отпих една голяма глътка.Трябва да намаля употребата на духът,но има все още много ранени след последната атака,а няма да са ни от полза в клиниката ако това с атаката се повтори.
-Защо си кисела,малка дампирке?-попитах я и се усмихнах чаровно.
Нещо се беше случило...само се надявам да не си го изкара на мен.Не ставам за тренировъчно чучело.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:22 pm

Елемент?Всичките елементи-вода,въздух,огън и земя бяха с физическа сила,а не с психическа.Имаше и пети елемент за който малцина знаеха-дух той беше различен.
-Ти с какво си специализиран?-чудех се дали да му говоря на "ти" или на "вие".Се пак той беше над 18 и вече притежаваше титлата Лорд и към него трябваше да се обръщат с Лорд Ивашков,а на всичкото отгоре беше и племеник на Татяна Ивашков-кралицата на мороите и дампирите.Не ме разбирайте погрешно,но не и бях от най-големите фенове.
-А иначе..дълга история както и да е.-без да се замислях издърпах бутилката от ръката му и отпих голяма глътка.Е сега Дмитрй можеше да каже,че съм пила...ако той се напиваше от бира аз не.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:28 pm

Изгасих цигарата и се облегнах назад.
-Нищо...никога не съм специализирал...
Казах и погледнах нагоре към тъмният таван.Не съм сигурен дали това нещо...дали това,че елементът който използвам е рядък е хубаво или лошо нещо.Единственото което знам,е че е готино какво мога да правя с него,гадното са страничните ефекти.Добре,че си имам цигари и алкохол,който държат тъмнината далеч от повърхността.
-Дълга история? -изправих се малко повече и я погледнах.-Имам време...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:32 pm

Изръмжах.
-Колкото и да искаш няма да ти кажа!-заявих като малките деца.Качих краката си на дивата и се отдалечих още повече от него ако въобще беше възможно.Придърпах крка към гръдите си.Обвих ги с ръце и се загледах в него.
-Нека да говорим за нещо друго,а и без това тази дълга история не те засяга!-не можех да разказвам тайната н Ерс на ляво на дясно.А и за всичките тези години не бях казала на никой няма сега защото тя я е разкрила на Дмитрий аз да я разкрия на някой друг,а било то морой или дампир.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:38 pm

-Добре..разбирам.-вдигнах ръце сякаш се предавам.
Трябваше да се досетя да не закачам тази тема още щом видях аурата й.Облегнах се назад и вдигнах краката си върху масата.
-За какво искаш да говорим тогава? Ти избери...само,че да знаеш,не ме бива много на тема момчета.
Засмях се,опитах се да я накарам да се отпусне.В момента е обратното на това което беше когато се запознахме на пейката.Предпочитам да говоря с нея когато е спокойна и усмихната.Тогава няма да приема шегите ми на сериозно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:42 pm

-Сигорна съм,че нямаме един вкус за момчета.-усмихнах му се.
-Ама чакай.Чувала съм толкова слухове за теб.Че хиляди жени са минали през леглото ти,а сега момчета..да не си обърнал резбата?Не мисля,че жените са свършили.-опитах се да го подразня,но дори това не ми достави удоволствие.Свих се още повече на дивана.Днес не ми беше дне.
-Днес не ми е ден..-измрънках недоволно.Всъшност почти никога не ми беше ден.Единия ден се сбивах с някой или се натисках с няокй,а на следващия си казвах поредното "Здрасти" с Кирова.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:50 pm

-Не,определено не съм...
Изглеждаше тъжна....аурата й не спираше да се променя.
-В такива случаи обикновено бих те прегърнал,но като гледам в какво настроение си най-вероятно ще ме удариш,а не искам да рискувам да ми счупиш някое ребро.-засмях се и отпих от скоча.
Станах и седнах по близо до нея.Макар да изглеждам като слабак,пак мога да се защитя ако тя реши,че не иска да е толкова близо до мен.
-Всички си имаме такива дни...важното е да не позволим и на предстоящите дни да станат такива.-усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 2:57 pm

-Предполагам...-измрънках.Той спомена нещо за прегръщане....Да.Точно сега ми се искаше някой да ме прегърне.Все пак и аз не бях от камък..
-Но с хора като Джейсън Зеклос..това извратено..-не довърших.
-Както и да е.-усмихнах се,но усмивката ми беше фалшива.Радвах се,че този път ще ми се размине разговора с Кирова,но това беше защото Ериса разкри тайната си,а и те двете се застъпиха за мен.Този път "Митето" не направи нищо.Ако някой пита него ще е най-добре да изхвърча от тук тъйкато му трових живота.
-И така..-реших да се отпусна.Не знаех какво ще правя в компанията на човек с три години по-голям от мен..не,че си бяха много,но все пак..и то момче и то морой.
-Как са нещата в кралския двор..около кралицата..-не,че ми пукаше,но тя му беше леля можеше да е хрумнало нещо интересно за което да спорят разглезените богаташи.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:05 pm

-Зеклос...-изсъсках през зъби.С тази фамилия си имам търкания от години,дори и пред хората да изглеждаме като първи приятели.Все пак и двата рода сме отлични актьори.Добре,че не пиех нищо когато тя ме попита за леля ми иначе,щях да се задавя.
-Нищо ново...нека да не говорим за това.Това е неприятна тема за мен...всички клюки и глупости които са й наговорили зад гърбът ми...най-лошото е че тя вярва на тях,а не на собственият си племенник...-прехапах долната си устна почти до кръв и си поех дълбоко въздух.
-Сега аз и аз се нуждая от прегръдка.-казах и без да чакам отговор я прегърнах силно,но не прекалено.Всъщност,не съм толкова разстроен заради Татяна,колкото ми се искаше да я прегърна.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:11 pm

Той ме прегърна,а аз ококорих очи.Лека полека го избутах от себе си.
-Дообре..това какво беше?-попитах го и повдигнах вежда.Не имсля,че това което се говори за леля му го е разтроило толкова,а и аз мислех,че тя е кучка,но точно сега нямаше да го кажа на глас.Погледнах го.Исках да знам отговор.Имаше нещо в този човек което караше сърцето ми да блъска бясно в гърдите.Имах чуство,че ще изкочи всеки момент.Без да се усетя се приближих по-близо до него ако въобще беше възможно.Тогава се сетих как беше произнесал фамилията Зеклос.
-Хъм..защо произнесе така..фамилията Зеклос?-попитах го аз.С малко късмет можеше да ореди някак неговите пазители да натупат Джейс.Ако имаше пазители де..тук в академията не бяха нужни,но ако някой искаше да излиза...Лекси винаги беше с Белс при такива случай,но винаги имаше и някой възрастен случайно Лекси да не сгафи,но тя винаги се справяше по-добре от тях.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:19 pm

-Нека кажем,че семействата ни...колкото и близки да изглеждат,изобщо не се понасяме.Имаше един Зеклос който можех да толерирам но той почина преди две години...и с него умря и шанса семействата ни да се помирят.
Усмихнах се и отместих кичур коса от лицето й.Усмихнах се и се опитах да не сменям темата веднага щом тя ми подхвърли нещо.Но ми е толкова трудно да се концентрирам около нея.
-Ако искаш да ступаш онзи Зеклос,който е направил най-големият гаф в животът си като те е ядосал по-добре недей.Аз може да не съм боец,но определено мога да се справям с малки проблеми като него,а и Кирова ме обича.-усмихнах се широко.- Невероятно е какво може да направи малко чар,усмивка и една леля кралица.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:29 pm

Изпуфтях.
-Теб май всички те обичат...,а и не обичам някой друг да ми решава проблемите.Ако толкова исках да пребия Джейс можех да го направя...и със завързани очи ще го поваля на земята.-казах гордо.
-Да не говорим,че не е само проблема с това копеле...аз съм една от най-добрите..другите две са Лекси и Ериса..,но никой не ме иска да негов пазител..-измрънках.Бях мрънкала на тази тема сумати време на пейката,но направо ми идеше да се самоубия.
-А ако не си намеря морой..който ме иска,Татяна ще направи всичко възможно да съм към някой който ще искам да убия,но дългът им няма да ми даде да поднеса задника му на тепсия на стригоите.А може с малко късмет да се договоря със стригоите да убият другите пазители и да им го податря..-говорих пълни идиотщини,но въобще не знаех какво да правя и говоря.Пресегнах се и взех алкохола.Отпих голяма глътка.
-Ъъ към теб с Лорд Ивашков ли да се обръщам или Ейдриън или някак...не знам как ти кажи...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:39 pm

-Ейдриън е добре...-усмихнах се и не издържах.Запалих си нова цигара.-А относно това...аз бих те взел веднага за пазител.Ще имаме и бонус към това да си вечно около мен и да не ме изпускаш от очи...представи си колко много ще се ядоса леля ми като разбере,че съм поискал ти да си ми пазител.
Усмихнах се широко на мисълта и й намигнах.Обичам леля си,но понякога ми се иска да й кажа да си затвори устата.Разбира се тогава моята глава ще е на кол.
-Не всички ме обичат,малко дампирче...Ти определено не ме обичаш...или само така си мисля?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:44 pm

Дали го обичам?Та аз едва го познавах!
-Та аз едва те познавам!-казах му.
-А и хващам бас,че леля ти ще направи всичко за да те разобеди да не ме вземеш.И сигорно ще плати на някой за да стане твой пазител..ако въобще има нужда от пари.Все пак щом кралицата ще го помоли...-казах и се изправих.Схванах се на този диван.Направих няколко стъпки из помещението.Отново взех бутилката от ръцете му.Отпих от съдаржанието и.Беше почти свършило.Отново седнах на дивана,но вече не се притеснявах толкова.
-Постояно ли пушиш?-попитах го.До сега го бях виждала няколко пъти.Добре де два и винаги беше с цигара в уста.
-Май цигарите са първата ти любов...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:54 pm

Погледнах я,след това взех бутилката от ръцете й и се изправих.
-Ти май не разбираш.Никой не може да ми казва какво да правя и какво да не правя.Никои!-отпих от бутилката и тръгнах към изхода.Спрях се по средата на стаята и се обърнах към нея.
-Пуша и пия не защото ми е забавно,а защото това държи тъмнината далеч от повърхността.Помага ми да не полудея,защото не знам дали си разбрала,но моят елемент е дух и изобщо не ми помагаш като се държиш така! Може би това е твой защитен механизъм или нещо такова,но определено влияеш зле на...
Спрях се и погледнах ръцете си,целият се тресях.Все пак алкохолът не помага толкова много ако е от толкова слаб калибър.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 3:59 pm

Бях свикнала на такова държание.
-Мислиш ли,че искам да се държа така?Ти сами се държиш по този начин!-казах ядосано.Всеки момент щях да избухна.Той беше свестен тип до колкото е възможно,а и си помислих,че е "специализира" в духът.
-Добре..съжалявам..-измрънках и се приближих към него.Повдигнха глава за да го виждам по-добре.Имаше страхотни очи.Преди да се усетя го бях прегърнала.Какво ми ставаше по-дяволите?Притисах го по-плътно до себе си което изненада и двама ни.Или поне мен...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 6:52 pm

Поех си дълбоко въздух и я прегърнах.Затворих очи и зарових лицето си в косата й.
-Съжалявам...
Прошепнах и се опитах да се успокоя.Мразех когато губя контрол,до сега не ми се е случвало.Най-гадното е че го изгубих пред нея.
-Не исках...
Чувствах се толкова глупаво,но тя...прегръдката й...успокоява ме и то много.Само се надявам да не усети колко силно бие сърцето ми.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 6:56 pm

-Спокойно!-прошепнах.Поведох го към дивана.Не знам какво беше това преди малко.Седнахме на дивана и аз го погледнах.Не знаех какво да кажа...
-Добре ли си?-попитах несигорно.Тъм въпрос да питаш някой дали е добре,а той да не е добре.Приближих се към него и стиснах ръката му което отново учуди и двама ни.Какви ги вършех?
-Ейдриън..-казах тихо или поне се опитах,но не чух да казвам думите сякаш замряха на устните ми.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 7:13 pm

След като седнах на дивана отворих леко очи.
-Да...-прошепнах и направих опит да се усмихна.За пръв път някой ме вижда в толкова лошо състояние.Сякаш съм изпил една каса водка...усмихнах се и потърсих лицето на Алекса с поглед.Щом видях прекрасните й очи,изкусителните й устни изгубих контрол над спирачката си.Докато се осъзная напълно вече целувах нежните й и сладки устни.
-Съжалявам..-прошепнах преди отново да я целуна.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон EmptyЧет Юни 23, 2011 7:17 pm

Той ме целуна..след което каза,че съжалява.Закакво съжаляваше,че ме е целунал или за държанието си?Преди да се усетя устните ми докоснаха неговите.Е аз нямаше да се извиня.Избутах го на дивана и легнах върхо него.Още бях с дрехите от купона.Дънки,обувки на ток и блуза която откриваше гръдите ми-щом легна или се наведа.Сега това му се откриваше на гледка.Устните ми търсеха жадно неговите,но всичко това приключи когато се отдръпнах.
-Извинявай..аз..-почнах и аз да се извинявам.Отдалечих се в другия край на дивана.Забих поглед в стената сякаш беше няй-интересното нещо на земята.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Прашния салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон Empty

Върнете се в началото Go down
 
Прашния салон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Салон по бойни изкуства

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Други стаи в училището.-
Идете на: