Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Прашния салон - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Прашния салон - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Прашния салон - Page 2 EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Прашния салон - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Прашния салон - Page 2 EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Прашния салон - Page 2 EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Прашния салон - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Прашния салон - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Прашния салон - Page 2 EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 41 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 41 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 62, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

 Прашния салон

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 7:23 pm

-Не,аз съжалявам,Али.
Изправих се до седнало положение или поне се опитах.
-Много те харесвам,а не искам да бързам.
Преместих се по-близо до нея и погалих нежно бузата й.Определено много я харесвам и не искам тя да ме намрази заради това което съм.Усмихнах се нежно,тогава разбрах,че съм направил нещо за което копнея откакто я срещнах.
-Извиних се за държанието си,а не за целувката.-внимателно я накарах да ме погледне.-Бих дал всичко за да мога отново да те целуна.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 7:28 pm

Усмихнах се палаво.
-Какво би дал?Аз съм скъпа стока!-казах му.Понякога мразех да се предсатавям като "стока" .И сега даже не ми хареса.Станах от дивана и застанах пред Ейдриън.
-Ивашков..кралицата ще те убие!Първо ще убие мен..-седнах в скута му.Нямаше смисал да казвам,че ако кралицата ме нападне няма шанс за ме победи,но му беше леля,а не искам да се ядоса отново..долепих устни до неговите.Целувката може и да беше кратка,но беше сладка.Хващам бас,че ако на Дмитрий няма да му хареса това,но точно сега не исках да го виждам.Исках да си останем така.Само аз и Ейдриън сами.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 7:34 pm

Усмихнах се и отвърнах на целувката й.
-Никой!-хванах я през кръста и се облегнах назад.-Абсолютно никой!-дръпнах я към себе си и я притиснах към тялото си.-Абсолютно никой не може да ми каже какво да правя и с кого да го правя.
Целунах нежно устните й и отпуснах захвата си.Явно съм го казвал и преди...или поне имам това чувство.Усмихнах се широко и прокарах пръсти през косата й.
-Искаш ли да си с мен? Просто отговори защото не е нужно да се правиш на трудно достъпна...вече ме хвана в мрежата си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:26 am

Исках ли да бъда с него?Мисля,че да..,но та аз едва го познавах.А и той беше три години по-голям...,а да не говорим,че това е Лорд Ивашков,племенника на кралица Татяна.
-Да.Искам.-изрекох преди да се усетя.Долепих устни до неговите.Целувките бяха топли,страстни,сладки,продължителни.Ако Дмитрий ни хване...защо всеки хубав момент винаги бива прекъсвам от него самия или от някоя мисъл за него.Размърдах се неспокойно в скута на Ейдриън.Май трябваше да се прибирам..за да се преоблека и да отивам на тренировка..бях прекарала сумати време на купона,на вън,тук..и то ето ти го време за тренировки.Как не исках да тръгвам...,но за да си намеря някой морой трябва да съм добра..не,че не съм,но трябва и да почна да се сдържам...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Прашния салон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:34 pm

Усмихнах се и отново я целунах.
-За жалост трябва да вървя,но ще се видим утре...нали?
Усмихнах се,аз съм гост тук и мога да ходя където си искам.Това означава,че определено ще я срещна отново и то скоро.Реших да я изпратя до общежитието на дампирите.Станах от дивана и хванах ръката й.
-Надявам се нямаш нищо против ако те изпратя?
А и да имаше,аз пак щях да го направя.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Прашния салон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:42 pm

Непременто гледката-Алекса Евънс и Ейдриън Ивашков ще шокира всички кои ни видят.
-Нямам..-усмихнах му се.Чудех се какво ще правя цял ден..след тренировката с Дмитрий.
-Ух..по дяволите!-изругах.
-Трябва да си намеря морой...,но поне не съм единствената без такъв..-говорех по-скоро на себе си от колкото на Ейдриън.Преди да излезнем от салона се надигнах и го целунах.Макар и да бях на токчета той пак беше по-висок от мен...е,а следващия път който се видиш аз ще съм още по ниска защото няма а съм на токчета..двамата излезнахме от салона и се оптавихме към общежитията на дампирите.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Прашния салон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прашния салон   Прашния салон - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Прашния салон
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Салон по бойни изкуства

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Други стаи в училището.-
Идете на: