Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Границите на Академията. EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Границите на Академията. EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Границите на Академията. EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Границите на Академията. EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Границите на Академията. EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Границите на Академията. EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Границите на Академията. EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Границите на Академията. EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Границите на Академията. EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Окт 09, 2021 2:48 pm

 

 Границите на Академията.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyСря Май 30, 2012 6:34 pm

Те не се виждаха. Нямаше някаква специална ограда или зид те просто се усещаха когато си близо до тях и когато ги прекрачиш.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyЧет Май 31, 2012 5:49 pm

Бягах до тук със сълзи на очите. Защо винаги всичко се прецакваше когато всичко се оправеше, а? Спрях да тичам и тръгнах бавно напред. След няколко крачки я усетих... границата на Акедемията. Често идвах тук. Една, две, три Стоп! Точно тук беше тя усещах я Тук се чувствах най конфортно в цялата тази скапана Акедемия!
Само още няколко седмици и щях да се махна. Имах си план. В деня на дипломирането ще избягам. Взимам си багажа и тичам до тук и после надолу 5 километра до шосето и натам на стоп до най-близкият град от него взимам един автобус и до Монтана от където хващам първият полет за Русия. Ставам на 18 едно седмица след дипломирането и ще ми се наложи да се окривам една седмица.
Само още два месеца! Как нямах търпение тогава щеше да е най-щастливият ми ден.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyСъб Юни 09, 2012 5:17 pm

Ококорих очи при думите на Ейдриън,а той се омете като изхвърли фаса от цигарата си на земята.
- Следващия път сам си спасявай задника! - извиках след него.Обърнах се намусена и тръгнах към двора на кампуса.Толкова бях бясна в момента,че ми идеше да убия някого...В далечината видях Ериса.
Тя пък какво правеше тук?
Стоеше до границите на Академията.Тръгнах към нея като се опитвах да съм колкото се може по-тиха,но знаех,че тя вече е разбрала,че съм тук.
- Хей какво има? - попитах я.Май и на двете не ни беше ден.Тя и Ник се скараха.Аз и Ейдрън също...та мамка му преди няколко часа върнахме Ник към човешкия му - дампирски- живот и спасихме Ейдриън за да не стане моройче на шиш,а те ни се отблагодаряват като ни викат....тъпи мъже!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyСъб Юни 09, 2012 5:30 pm

Усетих че, някой наближава и след малко разбрах че е Али която се опитваше да върви тихо, но все пак я чух. Попита какво ми има? Ха! Би трябвало да е какво не ми има? Въздъхнах и я погледнах.
- С Ник се скарахме заради момчетата с които бях докато той беше стиргой.
Имах чувството че погледът на Алекса направи дупка в мен. Гледаше ме като извънземно. Ох... какво толкова като не бях детствена. Все едно съм паднала от космоса.
- Е какво като не съм целомъдрена да не очакваше че съм такава цял живот - треснах и се аз. После погледнах дърветата. - Но Ник беше първият... За това се скарахме заради момчетата с които бях, но те бяха все дампири , мороите щяха да искат да пият от мен. Най-лошоте беше, че Дмитрий се раздрънка. Бяхме в нашата стая и той дойде и в началото като не го пуснах помисли че имаше момче вътре и почна да ми изнася лекции, че ако ми е тежко заради Ник не трябва да правя това и дрън дрън дрън...
Изръмжах изнревена и почнаха да обикалям от едното дърво до другото и обратно и после пак същото.
- За кво му беше да ми изнася лекции. Като че ли съм на 15.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyСъб Юни 09, 2012 6:22 pm

Седнах на земята и почнах да гледам Ериса която беше като гладен лъв в клетка.Кимах и казвах "аха" на всяка нейния дума което беше наистина досадно и дразнещо.Очаквах едва ли не да ми удари шамар както удрят майките на децата си.
- Димка е задник. - заявих аз,а тя ме погледна. - Какво?Така е!И Ейдриън!Те са като големи бебета...и Ник също...ние им спасяваме задниците,а те моля ти се ни викат...тъпи мъже!
Това си беше истината....,а и Ник нямаше никакво право да се сърди на Ерс.Той какво очакваше...тя да спи с мъртвец?Защото като стригой той на практика беше мъртъв...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyНед Юни 10, 2012 9:23 am

Усмихнах се на мисълта й. Права е те са тъпи мъже. Ама Димка не е чак задник. Просто е прекалено загрижен идиот.
- Е Дмитрий не и чак задник. Просто на моменти и прекалено загрижен идиот. А за Ейдриан не знам той си твоя грижа въпреки че си подхождате - спрях и й намигнах и после пак продължих. - А Ник няма никакво право да ми се сърди. Като че ли като стригой не е се чукал някое друго момиче. А и колко ли са били. А аз само трима. И имената му ще им дам.
Извъртях очи от досада. Ама никак не беше честно.
- Да не говорим и за това, че аз нямаше от къде да знам че той пак ще стане дампир.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyНед Юни 10, 2012 5:13 pm

Кимах на всяка нейна дума.Тя беше права - донякъде - ,а аз изглеждах и се държах като напушена.
- И какво мислиш да правиш? - попитах.Пропуснах онова за Ейдрън между ушите си.Сега не ми беше до това.Искаше ми се да се махна от тук и да зарежа всички...ако ще и война да избухне и цялото училище - всичко до един - да станат шибани стригои.Е тогава когато убия Кирова тая кокошка може и да разбере,че ставам за нещо и ,че съм добра!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyНед Юни 10, 2012 5:37 pm

Дали да й кажа. Ами ако тя се опита да ме спре. Ама аз никога не съм крила нищо от нея. И това че съм стригой и казах... е освен това че щях да стана стригой заради Ник ама все едно. Погледнах и отидох до нея и седнах.
- Обещай че няма да кажеш на никои - тя кмина. - Дори и на Лекси - пак кимна. - Най-вече на Дмитрий на Никълъс.
- Да бе точно пък на тях ще им казвам нещо - тя извъртя очи. Поех си въздух и казах.
- Ще избягам от тук - тя ококри очи не среща ми. - В деня на дипломирането се махам и отивам в Русия и там познавам едни приятели които ще са необещани и ми предложих да се присъединя - тя тръгна да казва нещо, но я спрях. - Не опитвай да ме спреш моля те. Вече съм го решила и са мама говорих и тя ми изпрати пари за самолета - тя се намръщи. - Да тя ме подкрепя и би могла да изпрати молба за да напусна, но тогава Дмитрий ще ме спре и ще се опита да ме разубеди, а не ми се говори с него за това.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyНед Юни 10, 2012 6:16 pm

Ококорих очи.Дори не можех да кажа и дума.Ериса само ме прекъсваше.Дори заяви,че не иска да я спирам.След като замълча ми отне малко време да смеля цялата тази информация.
- Ти какво?! - избухнах като повиших тон. - Полудяла ли си?И ще ме оставиш тук?С ония вздържанзадник Дмитрий който сигурно още е девствен,гаджето ти което се мисли за единствения мъж на земята,Ейдриън който пуши като комин и училището ще стане цялото в фасове и още един куп хора които искам да убия?!Сериозно ли?!Ериса!!!Не можеш да го напавиш!
Почнах да мрънкам.Тя не можеше да ме остави тук...не можеше.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyНед Юни 10, 2012 6:24 pm

Ох... май това трябваше да го скрия. Но за бога не мога да остана тук. Не става няма начин. Нямаше да стана пазител.
- Алекса ще съм тук до дипломирането в същият ден се махам сллед това отива в кралският двор и там ще ви назначат морой и от време на време за някои събрание ще се събирате почти всички дампири... Просто аз няма да съм там. А и като завършиш няма да е толкова зле - тя извъртя очи. - Не мога да стана пазител Али. Мислех че това е за мен, но не е. Винаги ще те поставям преди всеки морой теб или Ник или Димка. Не мога да живея според девеза "Те са на първо място." не мога.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyНед Юни 10, 2012 6:33 pm

Мразех това.Те ни го набиваха в главите още от както бяхме малки.Още от самото ни раждане.
- Те за задници!Една инструкция не могат да спазват!Да не мислиш,че на мен ми се става пазител?И повярвай ми с теб ще е по-добре в онзи шибан кралски двор!Като отида там какво ще правя?Ще стоя като пукал докато ми дадат някой лигав морой на който да бърша лигите!Майната ти Ерс!Не можеш да ме оставиш тук!Идвам с теб!
Заявих и категорично.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyНед Юни 10, 2012 6:41 pm

Браво на мен. Сега пък и Али въвлякох. Кой би подозрял че точно аз ще организирам бягство то акедемита. Поклатих глава. Е когато се Али с заянати не можеш да я спреш.
- Добре, но ако навън е по.зле после не обвинявай мен - размахах и пръст пред лицето и станах. - И се сдобии с пари за билет имам само за себе си пари.
Изтупах си дупето и се разтъпчих на едно място.
- Когато стигнем в Русия отиваме при мама ти ставаш на 18 на следващият ден след завършването нали? - тя кимна. - Добре, но аз чак седмица след теб така че трябва да се укрия известно време. А и мам обича компания вкъщи няма проблем да дойдеш с мен.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyВто Юни 12, 2012 5:35 pm

Кимнах.Изправих се и прегърнах Ериса.
- Обичам те! - заявих и.Тя винаги е била за мен като сестра.Дори и навън да беше опасно поне щяхме да сме двете.Така или иначе ако станех пазител и ми се налагаше да пазя някой лигав морой щяхме пак да сме навън само където мороя щеше да получи някой удар и ще се паникьоса докато Ерс ще срита задника на противника. - Парите...ще трябва да поговоря с Ейдриън....и спокойно няма да му кажа нищо.
Малко се зачудих къде ще се окрива Ерс докато аз съм с майка и...господи...не,че имах нещо против майката на Ериса,но знаех каква е "професията и"...и...малко се притеснявах да съм на място където има такива жени.Не знаех как стоят нещата там,но бях чувала,че винаги идват мъже морои и правят каквото правят...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyВто Юни 12, 2012 5:44 pm

Али ме прегърна и аз я прегърнах в отговор и каза че ме обича. Е и аз я обичах тя ми беше като сестра все пак. После каза че за парите трябва да говори с Ейдриън... Е това вече беше нейна работа не ме интересуваше. Въпросът беше само да не се раздрънка.
После видях притеснението на лицето й и веднага разбрах за какво се притеснява и се разхилих, а тя ме погледна странно.
- Али мама не спала с морой от 10 години. В началото го правеше за да се изхраним, но после реши, че така не ми дава добър пример и не искаше да съв като нея и заживяхме нормално. В момента живее като човек и дори работи в един супермаркет. Не се претеснявай никога не бих те пратила на такова място.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyВто Юни 12, 2012 6:11 pm

10 години?!
10 години бяха доста време,но майка и беше постъпила правилно.Дали беше трудно да живее като човек?!Не казах нищо,а просто кимнах.
- Само аз и ти ли ще се махаме от тук? - попитах я.Нямах си на идея дали не е ангажирала още десетина дампира с които да превземем Русия и да избием всички налични стригои там.Прехапах долната си устна. - Ейдриън ми е сърдит...
Майката на Ериса беше златна сравнение с моята.Моята ако разбере,че с най-добрата ми приятелка която е наполовина дампир и наполовина стригой сме решили да избягаме от академията в деня на дипломирането щеше да откачи и едва ли не да се обади на Кирова която да каже на Дмитрий да ни върже някъде и да минава само да ни дава късче хляб и малко вода и някой да ни наблюдава току виж не избягаме...о май пропуснах ,че сигурно ще нареди да ни оковат... и към краката ни да има големи гюлета за да не може да мърдаме много....и не знам си още кво.Пффф.
- Майка ти е златна сравнение с моята.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm

С Али бавно тръгнахме през гората не бързайки за никъде. Тя попита дали само аз и тя ща са махнем от тук.
- Предполагам може и Лекси, но не знам да ли ще иска. В Русия имам доста приятели които знаят за мен и може случайно да се изпуснат, а и кой знае какво ще си помисли за мен. Но ако искаш я питай.
Продължих ме да вървим, а аз ритах разни клончета и камъчета по пътя си. Мислех си за свободата, която щях да имам в Русия , щях да правя каквото поискам без някои да ми нарежда и щях да се отпусна да бъда себе си. Тук не можех да го правя. След малко Али каза че Ейдриън й е сърдит.
- Защо? - попитах аз механично. Тя ми разказа какво се е случила след като съм си тръгнала. - Браво Али. Ударила си морой от кралска фамилия, който и ти е гадже и от който ще искаш пари супер си!
Тя не каза нищо, а и аз не продължих да я мъча нямаше смисъл. След малко тя спомена че майка ми е златна.
- Е да, тя напълно ме разбира и тя си е мислела че иска да стане пазител, но в последната година осъзнала че не иска и избягала, но попаднала в лоша среда и станала "кървава курва". Но сега 20 години по-късно живее най-нормално има приятели и работи и се издържа без да унижава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Границите на Академията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Границите на Академията.   Границите на Академията. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Границите на Академията.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Дворът-
Идете на: