Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 40 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 40 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 62, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

 Салон по бойни изкуства

Go down 
+3
Дмитрий Беликов
Erisa
Алекса Евънс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 6:51 pm

Засмях се иронично.
-Повярвай ми никой не ме е питал и аз знам отговора.И ти не ми го казваш.-казах и.Оставих книгата и извадих от палтото си което бях оставил малко по далеч един сребърен кол който почна хда подмятам.
-Хайде казвай..слушам те!Целия съм в слух..-мрънках си докато подмятах кола нагоре надоло,а тя се разтягаше.
-И само да ти кажа.Ако си сама и ги проследиш..те ще те чуят.Щом аз те чух като се опита да ме нападнеш..един стригой кака няма да те чуе,а да не говоря за цяла група което е стряно защото те рядко нападат на групи..е нападението над академията го доказва нали..
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:03 pm

Стиснах зъби и се задържах зад тях думи които биха ми докарали бой и изключване.Погледнах колът му и след това се замислих над всичко. Отговорът беше прост и лесен.
-Да бягам?
Не съм сигурна дали прозвуча като въпрос,но в умът ми определено беше такъв.Гледах как той подмяташе сребърното оръжие и след това го погледнах в очите.Не може да е толкова лесно.Определено отново съм сбъркала.Беше прав за първият ми отговор...което ме ядоса,защото аз съм добра,мамка му! Знам че съм...но явно не и според него.Което ме ядосва.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:07 pm

Спрях да подмятам кола..
-Какво каза?Да бягаш?Да това е!-казах иронично.
-Ще бягаш.Защото ако са много няма как да се справиш...,а и все пак най-добре е да бягаш!Затова те карам да "търсиш" като "кокошка без глава"-цитирах думите и които обаче звучаха доста различно от моята уста.Мисля,че това беше за днес,но тя ако искаше да продължи..аз и без това нямаше какво да правя докато не ми почне смяната,а ако отида някъде другаде най-много да хвана някоя от мойте да се натиска или бие с някой..и да се налага отново да ги извличам от помещението в което са и да им чета конско,а те да се цупят,мръщят и викат.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:14 pm

Известно време го гледах като ударена от гръм.Но после щом той ме цитира се засмях,даже коремът ме заболя.Надявам се да не ме разбере погрешно,но с този негов,леко доловим, руски акцент и думите "търчиш като кокошка" направо ме срази.
-Дмитрий,определено си добър в това да си пазител,но си помисли и за кариера като комик!
Засмях се и застанах пред него.
-И отново ще те попитам...Ще стоиш там или ще ме тренираш?-бях напълно сериозна,въпреки усмивката на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:18 pm

Намръщих се.
-Аз те тренирам!Тренировките не са само ритници и юмруци!-казах и.С едно движение застанах зад нея и я хванах в хватка.
-Хайде освободи се..мисля,че това искаше..-казах без никакво чустово и затегнах хватката си.Щом това иска..е явно ще го получи.
-Чакам..-измрънках като малко дете,а после лека усмивка пробяга по лицето ми.Това за комика никак не ми хареса..,но както и да е..тя е просто хлапе...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:28 pm

Това определено ме изненада.Стиснах зъби още повече,защото знам,че няма как да се освободя от хватката му,но това не значи,че няма да се опитам.
-Добре тогава...
Единственото което успях да направя е да се извъртя с лице към него и това което видях в очите му ме накара да настръхна.
-Пусни ме...-прошепнах и отново започнах да се боря.-Пусни ме!
Извиках със страх в гласът си.Самоконтрол? У него в момента няма никакъв. Сякаш е...дори не мога да го помисля.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:29 pm

Реших да гледам тренировката на Димкаи Али. Влезнах в салона, но вместо това видях Роуз. Тя също беше участвала в битката със стригойте. Дмитрий я беше хванал в хватка, а тя не можеше да се измъкне. Вдегнах косата си на конска опашка.
- Роуз не мисля че има смисъл да се бориш. Ще се измъкнеш само ако те пусне. А един стригой не би го направил.
Усмихнах се продължих да гледам. Бях със сериозно изражение, но ми беше забавно. Всъщност аз бих могла да се измъкна...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:52 pm

Усмихнах се мило на Ериса. Роуз още се дърпаше, не можеше да се измъкне от хватката посмъртно. Дали Ерс ще може. Пуснах Роуз.
- Е Ериса дане искаш допълнително тренировки не мисля че въобще ти трябват.
Смигнах й. Далиможех да "експереминтирам" беше силно казано. Да видя какво може. Но не и пред Роуз. Не мога.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:47 am

-Да,и аз това установих...-казах на Ериса и след това Дмитрий ме пусна.Изгледах го недоволно и леко раздразнено.Разбира се аз исках да ме пусне,но..не знам.Видях как той я гледа,определено не мога да се меря с красавица като нея.Ериса бе една от най-красивите момичета в училището.Единствената по-красива бе Лиса,но аз си обичам Лиса и тя винаги е била най-красивата в моите очи.
-Аз ще...Аз ще тръгвам...
Казах и без да поглеждам Дмитрий излязох от салона.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:25 pm

- Тя май те харесва а ?
Погледнах Димка. Незнам дали той я харесваше, но не ми пука негова си работа.
- Всъщност се нуждая от тренировки още не знам как се забива сребърен кол. Трябва да ме научиш. Но ако искаш не веднга може да тичаме или да се бием ти си учителя знаеш по-добре от мен. Предполагам.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:30 pm

Усмихнах и се.Подадох и сребърния кол който подмятах.
-Ето ..избери си чучело и почвай!-казах и.
-Ще е добре преди това да избягаш дванайсет обиколки и да се разгреш!-повече беше като наредва ил изаповед от колкото препоръчително,но тя избираше.След като знаех тази нейна тайна можехме да я превърнем в нещо по-добро..и по-силно..Седнах на дюшека и разтворих книгата си.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:49 pm

Извъртях очи усмихнах се и изчезнах на вън навятях ги обиколките на бързо. Ине съ напъвах много. Катопогледнах колко време е 31:54 мин. не е зле като секриех ги правех 44:32 мин. Върнах се вв салона. Взех кола от Димка. Избрах си едно чучело и застанах пред него. Жена блондинка със кафеви очи.
- Е ще ми оставяш да налучквам как се прави или ще ми обясниш не може да е толкова лесно колкото изглежда.
Заонази битка близодо училището ни бяха обяснили на бързо как се прави, но така и не го разбрах хубаво. Трябваше няколко пъти на намушкам стригоя за да умре.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 2:28 pm

-Мислех,че Алекса ти е казала,но явно не е.Дообре.-въздъхнах.
-Кажи ми къде се намира сърцето?Хъм..и да..същия въпрос който бях задал и на Роуз ще го задам и на теб.Ако си в търговск ицентър и има стригой какво ще направиш?-попитах с надежда да не каже,че съм решил да препиша защото тогава ще се хвана за главата и ще почна да си я блъскам в стената.Повдигнха вежда и оставих отбелезалката в книгата.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 2:36 pm

Замислих се малко сърцето. Припоних си уроците по "Анатомия на човешкото тяло".
- Сърцето се намиа от лявата станана тялото - сложих ръка на чучелото където горе - долу се намира сърцето. Споних си още едно важно нещо. - Намира се зад ребрата... така се пази и е по трудно. Да се нарани. А за стригойте хм,... ако са 2-3 щесе бия, но ако са прекалено много по-добре да се бяга.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 4:31 pm

-Браво!Научила си нещо!-похвалих я аз.
-Хайде давай..нека да видя думите ти на практика!Тези за сърцето,а не са бягането..-туковиш ми избяга..,но нямаше да си стигне много далеч..или поне се надявах.Отново отоворих книгата и се зачетох.Изчетох главата си и пока сложих отбелезалката.Видяло се,че днес няма да чета повреме на тренировки.С бързо и грациозно движение се изправих.
-Добе..-изрекох и се облегнах на стената като се загледах в Ериса която се опитваше да прободе "стригоя"-чучелото-в сърцето.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 7:44 pm

Наклоних глава на дясно. Допрях острието леко до чучелото. Педставих си една картитинка която имаше в учебника по биология където се виждаха ребрата на човешок от тяло. Ако си представях правилно Малкопод гърдите мястото м/у ребрата е достатъчно голямо задамене кола. Но там където бях сложила моя имаше ребро... май. свалих колас 5мм. надолу и промених ъгъла. С едно бъзо движеие то зобих дълбоко в "стригоя" т.е. чучелото.
- Така ли, Димка - обънах се към него.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:42 pm

Наблюдавах я явно беше премислила преди да действа. Това е хубаво.
- Да точно браво на теб.
Тящестанестахотен пазител. Не виждам смисъл да става стригой или да си сформира група от необещани и да гонят стригой. Ще и по-полезна като пазител. А и няма да и хареса да гони стригой сигурен съм.
- Е Ериса май за днаес свърши добра работа. Научисе да забиваш себърен кол. Можеш да си търгваш.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:48 pm

Усмихнах се мило. Тръгнах към вратата, но се спрях трябваше да му кажа нещо.
- Ей - обърнах се към него. - Съжалявам за това във стаята ми. Посто... незнамкато се развика на Али не ми стана приятно. А и участи за да разбереш че не се шегувам. Неисках да те плаша или нещо подобно. Ти си като брат и винаги ще те обичам ... като такъв.
Усмихнах се и излезнах от там.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 9:44 am

Тръгнах направо към салона по бойни изкуства.Знаех си ,че щях намеря Дмитрий там.Стегнах си опашката преди да отворя вратата и изкарах зайчето от клетката.Влязох с тичане къв салона и на една от пейките поставих клетката.
- Дмитрий - виках радостно като държах малкото зайче в ръце. - Дмитрий.
Намерих го и той се обърна към мен.
- Дмитрий виж какво сладко зайче .Ние с него сме създадени един за друг - притиснах зайчето по-близо до мен и бях все така широко усмихната.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 10:10 am

След като Ериса си тръгна седнах на един от дюшеците и се зачетох в книгата си.
-Дмитрий,Дмитрий-чух гласът на Лекси.Станах от дюшека и се приближих към нея.
-Алексис..-думите замряха на устните ми.
-Дмитрий виж какво сладко зайче .Ние с него сме създадени един за друг.-каза тя притискайки пухкавото животинче към себе си.Милото..
-Ъ а..да виждам..сладко е.-едва успях да изрека.Тя се беше ухилила,а усмивката и стигаше чак до ушите.Какво да очаквах?Да ми връчи животинката в ръце и да ме накара да и говоря на бебешки руски?Или по-точно зайченски.
-Това хъм...зайче има ли име?-попитах и погалих междо ушичките малкото животинче.Щеше да е добре Лекси да го прибере в клетката или стаята си за да не изкочи и да не го гони..
-Ще е хубаво да го прибереш за да не изкочи и после дан е го гониш...е ако стане така ще съм му благодарен за това,че сте си направили тренировка заедно.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 10:33 am

Реакцията му беше съвсем в стила му.Като спомена за името се замислих.
- Ами..- а сега.Не бях помислила за най-важното. - Не съм решила още.Може би господин Дългоушко - погалих зайчето.
-Ще е хубаво да го прибереш за да не изкочи и после да не го гониш...е ако стане така ще съм му благодарен за това,че сте си направили тренировка заедно - Дмитрий ми се усмихна.
- Е няма да е като да изпусна някое огромно куче - засмях се и отидох до клетката му.Оставих го вътре и се върнах при Димка като оставих клетката на видно място.
- Освен да ти се похваля за зайчето дойдох и за друго.Бих желала допълнителни тренировки.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 10:42 am

Господин Дългоушко?Тя разклати зайчето.Милото..
-Милия..ъ господин Дългоушко!-възкликнах.
-Освен да ти се похваля за зайчето дойдох и за друго.Бих желала допълнителни тренировки.-каза Лекси.Усмивката ми стана още по-голяма.
-Дообре.Имаш ги.Сега ли почваме.Днес имах с Роуз и Ериса и на двете зададох един въпрос..мисля,че ти ще стигнеш бързо до отговора и няма като Роуз да ми кажеш,че съм решил да преписвам.-засмях се.Облегнах се на стената и мятах поглед на "господин Дългоушко".
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 10:49 am

- Не се притеснявай.Дори да си преписвал е било отдаван - изисках се.После започнах сериозно.- Предполагам започваме с обичайното.Двадесет обиколки на двора и загряване нали?
Погледнах го очаквателно.междувременно разтегнах ръце и кокалчетата ми изпукаха.Махнах гривната и герданчето си и ги оставих до клетката на господин Дългоушко.бях готова да тръгвам.само той трябваш е да ми даде знак.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 10:59 am

-Днес давах по дванадесет,но хайде за теб двадеет!-усмихнах се дяволито.С другите не си позволявах такива отношения както с тези три мои дяволчета.
-Върви!Ние ще си говорим със ъ..господин Дългоушко!-изрекох и и показах вратата на салона.Щом тя излезна отново се настаних на дюшека и отоврих книгата си.Зачетох се...и от време на време мятах по някой друг поглед към малката космата животинка.Сигорно не и беше никак приятно да стои в клетката.Сложих отбелезалката на книгата и отидох до кафеза.
-Здравей.-казах на зайчето което ме гледаше сякаш съм..нещо свръхестествено,а всъщност бях-дампир на половина вампир.Отворих клетката и го взех.Сладко,малко животинче.Животните никога не са харесва кой знае колко дампирите.Винаги са предпочитали мороите,но това мъниче беше спокойно.Пуснах го на пейката,а то с несигорни крачки се раздвижи.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 11:09 am

Добре.Двадесет,двадесет да са.Започнах с обиколките.Тичах и след известно време изминах половината.Оставаха ми още толкова.Стъпих на криво,но продължавах.Така след време изтичах обиколките и отново бях в салона.крака леко ме наболяваше,но иначе нищо ми нямаше.
- Това беше ободрително - казах и се обърнах към Димка.Той беше изкарал зайчето извън клетката.
- Пуснал си господин Дългоушко извън клетката - възкликнах - много си съобразителен.Горкият сигурно въобще не е излизал досега.
Доближих се до зайчето и го погалих.След което започнах упражненията за загряване.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салон по бойни изкуства   Салон по бойни изкуства - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Салон по бойни изкуства
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Прашния салон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Салона за бойни изкуства-
Идете на: