Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 54 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 54 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

 Стаята на Джейсън Зеклос (+18)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 4:58 pm

Това е стая на пасивен герой т.е. не е геройнаправен от друг човак в реалния живот просто се включва понякога в Рп за да стане по-интересно.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 5:08 pm

Още отдалеч чувах попа да се лее. Щеше да е голямо купон. И сигурно щеше да има наказани. Отидохме в 8:25 а вече беше пълно. Морой и дампири танцуваха, а някой дои и пееха не видях Зеклос или Аня. Но ми беше все едно.
- Айде да си вземем нещо запиене - казах на Али. И отидохмедобюфета имаще сандвичии и кенове с безалкохолно и бира. Разбира се сивзех безеалкохолна една фонта.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 5:17 pm

Чудех се какво да си взема и тогава някой обви кръста ми.Ако не бях познала този парфюм този някой щеше да излети от тук с ритници.
-Али,Али...не ми казвай,че ще си вземеш безалкохолно.-промърмори Джейс в ухото ми.
-О и още как!-заявих му.Той ме притисна по-плътно до себе си и почна да целува вратът му.Отдръпнах се леко.
-Долко ръцете от стоката..-смигнах му.Взех си една бира и се отдаелчих от него.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 5:24 pm

След като Алекса му избяга той се обърна към мен. Видя ме с фантата и се намръщи.
- Ериса - ицътка със зъби. И ми взе фантата. - На теб не ти трябва това не е за теб.
Той миподаде една бира. Поклатих глава и извъртях очи.
- Джес, Джес - казах аз и се притиснах до него и обвих ръце около врата му. - Не разбра ли досега... - прибилжих устни към неговите, но в последния момент отклоних глава и се приближ до ухото му - че никога няма да ти пусна.
Отскубнах се от него и се загубих навалицата...
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 6:11 pm

Поканиха ме на партито на Зеклос.Щеше да свърши много зле за всички ни ,но какво толкова.Все пак веднъж някой прави як купон ( е не веднъж,но все пак).Влязох с гръм и трясък в стаята.
- Здравейте хораа.Нека да купонясвамее - извиках и тръгнах с танцувална стъпка към питиетата.Бях облечана с къси панталонки (типичниза мен) и розова блуза с паднал ръкав.Косата ми се спускаше по раменете и бях обута с кецове.Преди питиета видях Али и Ериса.
- Ооо момичета - казах леко смеейки се. - май трябва да приготвяме бинтовете отсега ,защото ако генерала ни хване - лошо - отново се засмях и затанцувах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 6:15 pm

-Уф вявно..Дмитрий.Е какво малко ще ни понатупа,но трите на него..ще му смажем фасона!-усмихнах се мило.Ериса можеше да ме скастри затова защото тя чустваше Дмитрий като брат или нещо от този сорт,а аз ..хъм..с него имахме объркани чуства.Понякога си викахме-главно аз-понякога беше загрижен за мен...нямам си и на идея какви бяхме с този тип.Без да включвам някои моменти...
-Али,Лекси,Ериса..красиви мои слънца..мислите,че ще ми изягате...-каза Джейс който пак ни беше открих.
-Ами естествено..-усмихнах му се.-И със затворени очи ще бягам по-бързо от теб..-усмиханх му се сърдечно,а той само ме придърпа към себе си.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 6:21 pm

Извъртях очи от досада . Трябваше да се отърва от това момче през да го убия, това си беше истнско изпитание. Видях Даниел Локинс едно готино момче дампир от нашия клас. Знаех че ме харесва и днес явно щеше да го огрее заради Зеклос.
- Съжалавам Джес - казах и отидох до Дани беше седнал на един стол.
- Здрасти - умихнах се и седнах в скута му и почнах да го целувам. Никога не съм правила така и ако Димка дойде лошо. Но не го разбирах понякога защо трябваше да ме пази, аз можех и сама да се справям бях голямо момиче... Въпреки че той ме смяташе за дете.
Устните на Дани бяха меки и сладки с вкус на кола. Жалко че точно заради Зеклос само щеше да ги огрее той заслужаваше нещо повече. Беше свястно момче.


Последната промяна е направена от Ериса Хоул на Вто Май 15, 2012 7:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 6:29 pm

Също като Ериса извъртях очи.Не харесвах Джес.Смяташе се за велик само заради външността си и семейството си.какъв кретен.
- Съжалявам Джес има други планове и те не включват теб - усмихнах му се злобно и взех бирата от ръката му.Изпих я до половина и се качих на един от столовете.направих няокло танцови движения, започнахда рзамятам коса и запях песента ,която беше пусната.Бутилката беше в дясната ми ръка.Някои от присъстващите се обърнаха къммен и се засмяха.Едно момче дампир - Ерик - Ме хвана за краката както бях на стола и ме вдигна.
- хей какво правиш - засмях се.казваха ми,че пея много хубаво ,но явно на него не му беше год гласа ми.Искаше друго.Свали ме и так анаправи ,че бяхме притиснат и един към друг. целунахме се
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyВто Юни 21, 2011 6:42 pm

Ерс и Лекси се измъкнаха като ме оставиха сама с Зеклос.Ще им го върна тъпкано.
-Съжалявам Джейс ,но има твърде много момчета желаещи да видят това..-псочих тялото си.
-Ще го разходя наоколо без придружители!-отдаелчих се от него,а той се заговори с Мери Лазар-моройка от кралска фамилия.Не беше лигла и само понякога се мислише за велика...иначе беше готин и приятен вампир.
-Хей,хей Евънс..-чух глас зад себе си.Дейвид-морой от моя клас и мой приятел беше придружаван от-Лука и Юри.
-Здравей Али-поздрави ме Лука,а Юри ми кимна.
-Услепителна и секси както винаги.-ухили се Дейвид.
-Дейв..-казах му и се усмихнах.Прегърнах и трите момчета след което Дейв ме хвана и ме понесе към ъгала на стаята.
-Хей колко пъти да ти казвам,че имам крака?Помниш ли..едни такива..дето често ти ритат задника на тренировки..-казах му когато той ме стовари на един диван и седна до мен.Лука и Юри се отдалечиха,а аз останах с Дейв.Двамата си приличахме.Разменяхме си шеги и новите клюки...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Юни 22, 2011 1:20 pm

Дани беше много сладък, но мен принципно ме е страх да съмс момчета за да не разберат. После незнам как ще му обеснявам, че е било само натискане. Отделих се от него и му казах със сладък глас.
- След малко се връщам - той кимна, а за се скрих в тълпата така че да се измъкна. Обиколих и видях Алекса и Дейв да си говорят. Отдиох при тях.
- Ей хора скрийте ме - казах. Обърнах се и видях Джес.
- Аз мога да те скрия- каза той като се опитваше да сложи секси нотка в гласа си.
- Забога Зеклос не разбрал, че няма да ти пусна - избутах го. От себе си. Но той мехвана за ръкат.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Юни 22, 2011 1:40 pm

Джейс хвана Ерс за ръката и я придърпа към себе си.Изправих се веднаха.
-Пусни я Зеклос!-изсъсках му.Дейв стана и постави ръка на раменете ми като наложи натиск за да ми намекне да седна.Избутах го и той падна в седнало положение на дивана.
-Спокойно Али!Ние само си играем..-измрънка той и оголи зъби като ги приближи към вратът и.Морой да пие кръв от дампир-това е клише.А да го прави повреме на секс-толкова долно.Жените дампири които дават кръв повреме на секс се наричат кървави курви,но дори и да не е повреме на секс това е клише.Има си захранващи за тази работа.Нямаше да позволя да лепнат на Ерс прякор "кървава курва",а тя нямаше да направи нищо зареди нейната тайна.Понякога ми се иска да я издаде и да ги избие всичките до един разглезени богаташчета..Без да се замислям издърпах Ериса от него и го изритах като го запратих към другия край на стаята.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Юни 22, 2011 1:54 pm

Влезнах в помещениетои веднага усетих мириса на алкохол. С мен бяха още двама пазители трябваше дапрекратим купона. Ох тези деца трябва да се научат на дисциплина. Колкото повече на влизах в помещението толкова повече се задушавах. Изведнъж видях Алексис да се натиска с някакво момче. Издърпах и тя ме видя.
- Ооо другарю как сме? -казатя и се изкиска. Извъртях очи видях също Алекса и Ериса. Аликса май беше изритала някой. Отидох до тях и сложих ряка нарамотона Алекса. Тя се извъртя бързо и ме изрита в слабините. Леле... здравата загази и беше с токчета.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Юни 22, 2011 2:04 pm

Нечи ръце ме хванаха.Мислех,че е Дейв,но след като изритах този който ме хвана без да се обръщам разбрах ,че не е Дейв.Аромата на афтаршейфа му ме обгърна.Дмитрий.Метнах кръвнишки поглед на Джейс който се изправяше на крака с помощ от негови приятели.Явно здравата съм го изритала.
-Ти изрита морой!-чу се глас.
-И какво от това?Той си го заслужи!Нямаше право да се държи така с нея!-изсъсках аз.Видях Алексис и Ериса.Ама кат огледам май само аз щях да поздравя старата кокошка.
-Алекса Евънс!-каза строго единия пазител.Вече наистина трябваше да се обърна към тях.Обърнах се и се сблъсках с гърдите на Дмитрий.Този човек беше твърде висок.
-О другарю...-казах мило сякаш преди малко не го сритах в слабините.Ама беше без да искам.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Юни 22, 2011 2:10 pm

Направо бях шокирана Алекса беше изритала Димка в слабините. ЛОШО много много лошо.
- Ако не го беше направила тя аз щях. Та той искаше да пие от мен пред всички аз не съм захранващ - казах осторо и строго на пазителя който се скара на Али. Обърнах се към Димка той както винаги прикриваше емоциите си, но съм сигурна че го болеше.
- Добре ли си - казах малко по-мило и загрижино.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  EmptyСря Юни 22, 2011 2:22 pm

-Добре съм!-заявих.Не отричам,че не болеше,но не трябваше да го показвам.
-Добре ли сте господин Зеклос?-попитах.Той кимна.Хванах Алекса за ръката или по-скоро за лакътя,а другите двама пазители хванаха Алексис и Ериса.Излезнахме от стаята.
-Вие останете да ги окротите,а аз ще се погрижа за тези трите.-стиснах по силно Алекса.Те кимнаха и пуснаха момичетата.Е за тях мяй нямаше да има опасност да избягат или нещо от сорта,но Алекса..това момиче направо ще ме докара до инфакрт.Нямаше да я пусна...иначе най-много да срути академията и половин Америка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън Зеклос (+18)    Стаята на Джейсън Зеклос (+18)  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джейсън Зеклос (+18)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Али(+18)
» Стаята на Зак.
» Стаята на Бен
» Стаята на Ериса (+18)
» Стаята на Алексис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: