Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Стаята на Зак. EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Стаята на Зак. EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Стаята на Зак. EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Стаята на Зак. EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Стаята на Зак. EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Стаята на Зак. EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Стаята на Зак. EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Стаята на Зак. EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Стаята на Зак. EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 22 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 22 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Окт 09, 2021 2:48 pm

 

 Стаята на Зак.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyЧет Юни 23, 2011 10:55 am

Спалня
Банята
В стаята си Зак можеше да почива...Това можеби беше единственото място където може да е усамотен...
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyПет Сеп 09, 2011 6:10 pm

Бях облякъл блузата си обратно и ние излезнахме от салона.Много бързо стигнахме до стаята ми.Като докато вървяхме гледах да не ни забележи никой и май настина никой не ни беше забелязал.Качихме с в стаята ми.Като когато влезнах почуствах обикновенната обстановка, дрехи разхвърляни на всякъде, не бях по подреждането и много ме мързеше.Отидох към леглото и изхвърлих всичките дрехи които лежаха там на пода.Пак се върнах при Ана усмихнах се глупаво, протегнах ръката си към вратата и заклучих стаята.
-За да не ни пречи никой...-прошепнах и хвърлих ключовете на пода.Махнах обувките си и пак погледнах Ана и и се усмихнах.Едната ми ръка обви кръста и и я придърпа към по близо към мен.Другата ръка се зарови в косата и.Целунах я страстно.
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСъб Сеп 10, 2011 2:14 pm

Зак облече блузата си наобратно в бързането.Като вървяхме към стаята му никой не ни забеляза .
Влязохме и всичко беше адски разхвърляно.С единия си пръст вдигнах някакъв потник и повдигнах вежда.
Изведнъж чух изщракване и вратата се заключи.След това Зак ме целуна и отново съблякох блузата му като промърморих:
-Зашо я облече?Само дето губим време...
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСъб Сеп 10, 2011 2:59 pm

Усмихнах се.
-За да те подразня.-казах закачливо.-Извинявай за това че е толкова разхвърляно...-добавих и пак долепих устните си до нейните.Съблякох потника и и я притиснах повече към мен.Започнах да отстъпвам към леглото като не преставах да я целувам.С едната ръка започнах да шаря по гърбът и, като се опитвах да намеря копчетата на сутиенът и.Когато най накрая ги открих, с едно рязко движение сутиенът и беше вън от играта.Усмихнах се самодоволно и пак притиснах Ана към мен.
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСъб Сеп 10, 2011 3:14 pm

Да ме подразни а?По-добре да не знае как аз мога да го подразня.
След тази моя мисъл той съблече потника ми.След малко и сутиена ми беше аут.
Аз набързо изритах токовете от краката си.
Хладните му ръце се спуснаха по гърба ми към кръста и останах без джинси.
Оставаха само прашките ми .
Ових крака около кръста му и го облизах по врата.
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСъб Сеп 10, 2011 3:56 pm

О, боже!Това момиче ме влудяваше!Сложих едната ръка на гърбът и притискайки я към мен, за да не падне.Започнах да я целувам страстно и жадно, продължих с целувките по врата раменете и вобще всичко което можех да достигна стоящ.Само ми трябваше да стигна леглото...
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСъб Сеп 10, 2011 4:11 pm

Той ме хвана по силно.Започна да ме целува все повече и повече.По-жадно и по - жадно.
Замислихсе дали изобщо ще стигнем до леглото както започнахме.
Захапах леко устната му с вампирските си зъби , а той леко простена .
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСъб Сеп 10, 2011 4:30 pm

Облизах леко горната и устна.Няколко крачки и краката ми се допряха до леглото.Сложих Ана на леглото и се настаних върху нея.
-Много ли ти тежа?-попитах.Плъзнах ръцете си по тялото и сега мислех да се спра на гърдите.Което и направих-Едната ми ръка започна да мачка гърдата и, другата все още беше заровена в косата.Продължавах да целувам Ана.
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСъб Сеп 10, 2011 4:44 pm

Най-после бяхме на леглото.
-Много ли ти тежа?
-Не...-изрекох задъхано.
Поставих ръце на плочките му , а той се заигра с гърдите ми.
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyНед Сеп 11, 2011 12:05 pm

Почуствах как ръцете на Ана се бяха спуснали надолу по тялото ми и съвсем скоро бях останал без дънки.
Непреставах да целувам Ана.Целувах я по врата, като с всяка целувка слизах по надолу и по надолу.По раменете, гърдите корема...
Когато стигнах единственната останала дреха по тялото и се намръщих, определено ми пречеше.Смъкнах прашките и и продължих с целувките.
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyНед Сеп 11, 2011 5:25 pm

Той започна да си иска своето.
Скоро останах само по Chanel 5 .
Нямахме време за губене.
И двамате бяхме доста разгорещени.
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyПон Сеп 12, 2011 11:37 am

Плъзнах с е по тялото и обратно и страстно я целунах.
Скоро боксерките ми бяха вън от играта.
-Сигурна ли си че го искаш?-Попитах закачливо като я погледнах в очите.Исках да я подразня.
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyПон Сеп 12, 2011 7:28 pm

-Сигурна ли си ,че го искаш?
Що за въпрос...не ми беше за първи път.А у с него имахме само 3 години разлика.Бях го правила и с по възрастни.
Преобърнахме се така,че сега аз бях отгоре.
-Млъквай и действай !-заповядах аз като гопогледнах предизвикателно.
Целунах го с език,после го облизах по врата.Продължих по плочките и се аиграх със зърното му.Той започна да стене тихо.
Правих това малко после отново тръгнах с език по плочките , кръста ...а после станагорещо.
Знаех как да накарам всеки а иска още и още.
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyВто Сеп 13, 2011 7:28 pm

Простенах.Определено ми харесваше това което прави, и то много!Едно хубаво чуство ме заля целият.Това момиче беше, великолепно и онова което правеше направо нямах думи.

п.п.Сори че толкова малко и сори че дълго не писах.Ама нещо музата ми ме остави...
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. EmptyСря Сеп 14, 2011 1:48 pm

Той отново простена.
Захапах го леко а писле ,повече и повече ,но ме до болка ,а така че да му досавя най-голямото удоволствие ,което е изпитвал.
И явно точно това правех.
Докато беше в мен запичнах да движа ръцете си нагоре и надолу ,а той не спираше да стене от удоволсвие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Зак. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Зак.   Стаята на Зак. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Зак.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Али(+18)
» Стаята на Крис Дъф
» Стаята на Ериса (+18)
» Стаята на Алексис
» Стаята на Никол Дебра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Спалните помещения :: Спалните помещения на пазителите-
Идете на: