Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 37 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 37 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 43, на Вто Сеп 17, 2024 11:22 am

 

 Стаята на Али(+18)

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ник Даниелс
Дампир
Дампир
Ник Даниелс


Брой мнения : 36
Join date : 23.06.2011

Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 4:33 pm

-При теб?Няма ли да преча...,а и имаш само едно легло.-повдигнах рамене.Не исках да преча на Ерс,а и можеше така да си навлече проблеми.Не го исках.Прекалено много я обичах.
-А и не искам да те въвличам в проблеми.Ако някой разбере,че окриваш бивш стригой....твърде много те обичам за да ти го причиня.-изрекох тихичко.Али лежеше на леглото,но обърна глава към нас с поглед "Вие сериозно ли?".Усмихнах и се плахо,а тя пак се загледа на някъде другаде.
-Тя добре ли е?-стигойските ендорфили бяха доста силни и не мисля,че Али беше много добре.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 5:17 pm

Погледна Али. Би трябвало да е добре. Ще е така сигурно няколко часа, но иначе трябва де е добре.
- Би трябвало не мисля че пих много. Или поне така се надявам.
С мъка се откъсна от прегръдките му. И отиде до Али. Тя беше в някакво междинно състояние м/у съня и реалността. Придърпа я внимателно по-навътре в леглото и я зави с едно одеало. После се обърна към Ник.
- За сега е добре. Като се събуди и още е замаяна тогава трябва да се тревожим.
Отиде до него и и сплете пръсти с неговите. Усмихна се и каза.
- Първо няма да ми пречиш спокойно. Второ едвали някой ще разбере че окривам стригой никой не влизав моята стая без разрешение. И трето аз нямам проблем да спиш при мен в леглото освен ако не те страх да спиш до полустригой. А и къде другаде да отидеш.
Тя се усмихна лукаво чакайки отговара му.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyВто Юли 12, 2011 2:07 pm

Бях като дрогирана,но постепено светът си идваше на място.Слушах разговора на Ерс и Ник.Той и предложи да станат гаджета и тя прие.Лека усмивка пробяга по лицето ми.Ерс ме беше завила с едно одеално,но аз се отвих.Чуствах се като някоя болна,а не бях.Надигнах се в леглото и включих телевизора.Чудех се кога ли ще се върне Ейдриън...ах Ейдриън...той беше направил Ник отново дампир и беше изгубил толкова много енергия...зареди това.Обичах го...и бих умряля за него...е попринцип трябва да дам живота си за да го опазя жив,но...аз го обичах.
-Ерс...нещо да ми казваш?-попитах я с закачлива усмивка сякаш казвах,че без да искам съм чула разговора им с Ник.
-И Ник..няма за какво да се извиняваш.Аз не ти се сърдя...това тогава не беше ти...това тук сега си ти.-последното изречението което казах беше толкова объркано,че и аз се обърнах.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyВто Юли 12, 2011 7:02 pm

Върнах се в стаята и щом отворих вратата казах.
-Нося лед за натъртвания,кръв за гладни и две мартинита,разклатени,не разбити.--казах и се усмихнах.Всъщност носех само една от онези чанти с червените кръстове отпред.Затворих вратата и седнах на леглото до Али,погледнах нагоре към всички.
-Кой умря?-попитах и извадих от джоба си един шоколад и го подадох на Али.-Вземи,имаш нужда от енергия.
Подадох й и нещо за пиене,дано от това да й стане по-добре.
-На път от лечебницата си мислех за нещо,или по-скоро за проблемът,който ще имаме.-Обърнах се към Ериса и Ник.-Те те мислят за мъртъв,демек за стригои,но аз те върнах.Така...това което ще направим е да идем при директорката и ще обясним случилото се.Никой няма да спори с мен!-погледнах Ериса.-Това е най-доброто което можем да направим.Не може вечно да се крие,все някога ще разберат,че той е тук.Докато не ги уверя в истината и не им помогна да вземат решение,а то е да върнем Ник в академията.За сега това е най-доброто решение.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyВто Юли 12, 2011 7:10 pm

Ейдриън ми даде шоколад.Радвах се,че той се върна,но се радвах и на шоколада.
-Остави ги да прекарат поне една вечер заедно.Той тукощо и предложи...-изкикотихх се.Ерс и Ник ме погледнаха сякаш съм издала голяма тайна,а аз ги погледнах невино.Оставих шоколада или по-точно каквото остана от него на ношното шкафче и прегърнах Ейдриън
-Много ти благодаря.Обичам те!-изрекох докато го прегръщам.Е по-точно бях застана лна колене обвила ръце около вратът му,но както и да е.Съзнанието ми почна да се разчиства и се чуствах доста по-добре от преди малко.Вече не бях като дрогирана.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyВто Юли 12, 2011 7:23 pm

Усмихнах се щом Али ме прегърна.
-Утре с него ще идем,тази вечер можем всички да си починем.Аз определено ще спя като заклан.-засмях се и я целунах.-За теб винаги.
Обвих ръце около кръста й и я придърпах към себе си.
-И аз те обичам.
Казах нежно и прокарах пръсти през косата й .Толкова е красива,дъхът ми спира щом я погледна.Как може да има толкова прекрасен човек на този свят,а като се замисля какъв беше животът ми до сега.Въздъхнах леко и се усмихнах.
-Да ги оставим сами?-казах и й намигнах.Приближих се и й прошепнах.-Искаш ли да посетиш още веднъж апартамента ми? Няма да правим нищо особено...-усмихнах се дяволито и целунах бузата й бавно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 7:26 am

Той предложи да оставим Ерс и Ник на саме,а аз се изкисках,но щом предложи да посетя отнов оапартамента му ледени тръпки пробягаха по тялото ми.Малко се стреснат от мисълта завъртяла се в главата ми,а и той каза,че няма да правим нищо особено.
-Добре.Хайде.-целунах го,а после го пуснах и станах от леглото.Метнах на Ерс ключовете и тя ги хвана.
-Когато се махнете от тук...защото искам да съм първия човек който ще прави секс на това легло...заключете.-изкикотих се при думите за секса,но какво?Беше си моето легло,а не исках Ник и Ерс да го "повредят".Предпочитах аз и Ейдриън да го "повредим".Двамата излезнахме от стаята ми и се запътихме към апартамента му.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Али(+18)   Стаята на Али(+18) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Али(+18)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Роуз (+18)
» Стаята на Бен
» Стаята на Ериса (+18)
» Стаята на Алексис
» Стаята на Максим

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Спалните помещения :: Спалните помещения на дампирите-
Идете на: