Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
    Бар "Mania" EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
    Бар "Mania" EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
    Бар "Mania" EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
    Бар "Mania" EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
    Бар "Mania" EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
    Бар "Mania" EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
    Бар "Mania" EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
    Бар "Mania" EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
    Бар "Mania" EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 38 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 38 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Вто Сеп 17, 2024 11:17 am

 

  Бар "Mania"

Go down 
+6
Роуз Хатауей
Ейдриън Ивашков
Лиса Драгомир
Алексис Съмърфил
Анабел Драгомир
Алекса Евънс
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyПет Юни 24, 2011 10:58 am

    Бар "Mania" Photo_big_458656

    Бар "Mania" Spahotelselect_015
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 10:50 am

Хванах я под ръка и се запътихме към градът. Обичах да седя на място пълно с хора които не ме познават. Не знаят какво съм или от къде идвам.
С Лекси влязохме в един бар,познавах барманите тъй че не беше проблем да си поръчам един скоч. Седнахме на бара с Лекси и веднага си поръчах скоча. Запалих и цигара и казах облекчено - Така е по-добре! - засмях се и я погледнах.
- Къде се губиш тези дни? Едвам те намирам. - усмихнах се. Скоча ми дойде и отпих от него.
Някак си ми беше страшно самотно в Академията,а никога до сега не е било така. Винаги дъм се чувствала чудесно там.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 11:16 am

Тя ме заведе в бара.Седнахме на бара и Белс си поръча един скоч.Явно познаваше бармана иначе с нейните години и една бира не биха й дали.Поръчах си една бира и бармана ми даде ,въпреки че и аз нямах годините.Отпих една глътка и й се усмихнах.
- Ами бях на партито на Зелкос с Ериса и Али , но Беликов дойде с двама пазители и ни изкара като петгодишни лапета.После ни заведе в залата за тренировки , чете ни конско , аз не се сдържах и викнах ,но той ме затапи мръсника.После ни пусна и се видяхме на пейката и преди да се обадиш бях в мола с новата учителка по бойни изкуства и така - отпих още една глътка.Тази вечер не трябваше да се напивам ,защото иначе не знам как щяхме да се приберем.
- А при теб как са нещата Белс?Изглеждаш сякаш нещо те мъчи - погледнах я загрижено
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 11:28 am

- Самотно ми е.. - признах си. Отпих от скоча си и погледнах Лекси.
- Нямаш си на идея колко ми е самотно.. Когато видя някой морои да се разхожда ръка за ръка с друг си мисля че аз никога няма да си намеря подходящ,защото все прецаквам всичко.- засмях се леко. Дръпнах от цигарата си,а после реших да сменя темата :
- Какво беше онова онази вечер? Какво беше станало та Али беше толкова притеснена от Кирова?-
Кирова,цербер пред вратите на ада,поне за някой. Аз се измъква някак от лапите й.
- Ти нали си добре,нищо ти няма?
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 11:40 am

- Спокойно Белс - казах й успокоително - ще си намериш някой.Просто още не се е появил.
Усмихнах й се.След като спомена за Але изражението ми стана замислено.
- Хм Али ли - засмях се. - Изрита Джейс ,защото искаше да пие от Ериса и после изрита Беликов в топките ,защото го помисли за друг.
- аз съм добре.Единственото ,което получих беше конско,че се натискам с момче и Беликов ще ме скъса от тренировки.Тежко ми и горко утре - засмях се.о ,да той щеше да ме накара да съжалявам за действията и така да ме натовари,че после да се чувствам сякаш стадо зебри са минали през мен.Огромно стадо зебри.Отпих от бирата и погледнах Белс. Беше тъжна и трябваше да я разведря някак.
- хей какво ще кажеш да потанцуваме малко - намигнах й.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:07 pm

Влязох в бара. По принцип не съм му голяма фенка, но няма да е зле да се поотпусна малко. Огледах се и видях Анабел и Алекс. Отидох до тях и ги поздравих :
- Здравейте ! - усмихнах им се и посочих стола до тях.
- Имате ли нещо против да седна ? - Оказа се, че нямат нищо против затова седнах.
- Е, как сте ? - Подхванах аз и се обърнах към бармана.
- Една минерална вода, моля. - Той ми я подаде. Отпих от нея и отново се обърнах към сестричката и приятелката си...
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:09 pm

- Здравей Лиса - усминха й се и отпих от бирата си.Учудих се ,че си поръчва минерална вода.Бях чувала ,че не е голям фен на алкохола ,но не го вярвах до сега.
- Явно ще останеш трезва - изкисках се.
- как си?Какво те води насам? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:19 pm

След като се измъкнахме от Академията и се качихме в колата на Ейдриън която не се и съмнявах беше страхотна му давах насоки на къде да кара.Познавах Лекси повече от колкото познавах себе си..Занех,че е била в Мола с Белс,а след това предполагах,че двете ще отидат в някой бар..не знам защо,но името на бар "Mania" влезна в главата ми като гръм от ясно небе.Отидохме там.Влезнахме вътре и аз се огледах сякаш търсех нещо определено,но всъшност гледах всичко и най-много Ейдриън.Той е морой и макар да не съм завършил пазител трябваше да го пазя..може и да беше ден,но тук в бара беше тъмно и някак-което е почти невъзможно осве нако не е спал в бара-някой стригой можеше да се промъкне.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:26 pm

С Алекса влязохме в бара където за нула време намерихме приятелката й Алексис.Със нея имаше някой,който не очаквах да видя на подобно място,а именно Лиса.
-Здравейте момичета.
Поздравих ги и им се усмихнах чаровно.Двамата с Алекса се присъединихме към тях и си поръчах чаша уиски.
-Ще искаш ли нещо?-попитах Алекса.-Аз черпя.-усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:32 pm

Кимнах на бързо,не исках да мисля за това. Отпих от скоча си,а през това време в бара се появи Лиса,моята прекрасна братовчедка. Казахме и че нямаме против да седне.
- Как си? - попитах усмихнато,а след това погледа ми попадна на другия ми братовчед заедно с Али.
- Тайфата се събра. Привет красавци.. - засмях се намигнах на Али. зазвуча една моя любима песен.
- Хей,хей хайде да танцуваме? - не изчаках отговора им. Взех чашата си и се наместих при едни сладур,които нямаше против да танцувам с него.
Погледнах другите с подканващ поглед,все пак днес беше време за забавление.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:32 pm

- Вече не изпадам в депресията, причинена от духа... според терапевта ми това е голям напредък. - Усмихнах се тъжно и отпих от водата.
-Здравейте момичета. - Видях Ейдриън.
- Здравейте ! - Ейдриън също владее духа, но не го усетих. До него стоеше Алекса и се оглеждаше...
- Няма стригой... мисля. - Станах и я прегърнах.
- Как сте ?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:36 pm

-Здравейте..-поздравих ги аз.Настаних се до тях,а Ейдриън до мен.
-Ще искаш ли нещо?Аз черпя.-каза Ейдриън.Замислих се да приема ли да ме почерпи нещо или да остана на "работа" и трезва..все пак бяхме извън защитните пръстени...
-Ами..не не искам нищо.-изрекох и поклатих глава.
-Лекс пияна ли си?Информативно..-попитах я аз.Трябваше да знам..,но тя трудно се напиваше..
-Иначе съм добре...-усмихнах се на Лиса.
-За стригои..спокойно..ние ще ви защитим.-под ние имах предвид мен и Лекси и се надявах да не е пияна...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:37 pm

- Ооо пиленца - поздравих Али и Ейдриън.Засмях се.Личеше си ,че между тях имаше нещо.Усмихнах се на Лиса.
- Браво на теб.Това е много -голям напредък - същевременно се обърнах към Белс.
- Хайде сестро нека танцуваме- хванах я за ръката и я помъкнах към данцинга. - Хайде тайфа идавай те - провикнах им се и започнах да танцувам като преди това доизпих бирата.
- Не съм пияна Али,просто изглеждам такава.Иначе мога да вървя в права линия ,да умножавам многоцифрени числа и тем подобни и да ти сритам задника както и на няколко стригоя - засмях се и продължих с танцуването.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:43 pm

Преди да седна прегърнах Лиса.Тя е невероятно добро и мило момиче и винаги съм се наслаждавал на компанията й.
-Роуз не е с теб?-попитах я леко учуден и огледах още веднъж бара.Изненадах се когато разбрах,че нея я няма,но и малко благодарен.След последната ми среща с Роуз...ще е по-добре да стоя на страна от нея за известно време.
-Не е нужно да е алкохол,мила.-казах на Алекса и се усмихнах.След това се обърнах към останалите.
-И ние можем да се защитаваме,но както каза Лиса.Няма стригой,няма опасност.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:48 pm

-Случайно да не би да владееш елемента огън?Или можеш да сриташ моя задник и този на Лекси..-попитах го,но после се усмихнах.
-Надявам се вие двамата да се прави в противен случей и стиргоите ще ви се видят като мечта за лесна смърт пред мен!-заявих като размахах пръст.Лекси ни подкани да танцуваме и каза,че може да ми срита задника,да умножава и да ходи в правя линия..
-Не съм толкова сигорна Лекс..иначе не..не искам нищо..-да съм в бар и да не пия алкохол..някой трябва да ми върне мозъка в главата..
-Е може някакъв алкохол..ама да не е бира и да не е много силен...-измрънках.Напоследък ми беше голям навик да мрънкам.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 12:54 pm

- Да, не е с мен... Взе си почивен ден. - Усмихнах му се. Лекси и Ана танцуваха, зачудих се дали и аз да не се присъединя, но бързо се отказах.
- Спокойно Алекс ! - Сръгах я леко в ребрата.
- Тук не сме само ние, има още морой и пазители... - Усмихнах й се успокоително и седнах обратно на мястото си. Отпих от водата и огледах дансинга. Повечето бяха с питиета, типично за един бар... Бързо отклоних вниманието си и го насочих към Ейдриън.
- Хей, кога ще ме научиш да влизам в чуждите сънища ?
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:00 pm

-Лис е права и стига си мислила за работа.-после се приближих и прошепнах в ухото й.- Надявам се да не мислиш за работа и в леглото.
Засмях се и й поръчах питие.Усмихнах се на Лис и отпих от питието си.
-Когато ме научиш на това с лекуването.
Засмях се и запалих цигара.
-Когато кажеш,Лиса. По всяко време съм свободен...нали вече съм завършил и определено нямам друга работа из Академията докато Алекса учи и тренира.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:13 pm

След като каза това за леглото извъртях очи,но след това се засмях.
-Добре..ще ви кажа едно чао за да се разберете..-казах им след като питието ми дойде.Взех чашата и отидох при Лекси.
-Така значи..купонясваш без мен?Лошо ти се пише!-почнах да танцувам до нея.Беше и лесно..излизаше когато поиска за да пази Белс...Роуз също за да пази Лиса..ъх..колко лесно си намериха тези двечките морой.Само аз и Ериса стоим като..не знам...продължих да танцувам докато мятах погледи към Ейдриън и Лиса за да се осигоря,че са добре и в безопаснсот след което оглеждах целия бар.Не можех да се отпусна не и тук...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:20 pm

Танцувах и хвърлях поглед към Белс от време на време.Трябваше да я държа под око.Същевременно хвърлях поглед и към компанията ,от където дойде Али и започна да танцува до мен ,но преди това се нацупи ,че се забавлявам без нея.
- Хей какво да направя - засмях се.Видях ,че държи питие в ръката си. - Хах нали каза,че няма да пиеш.
Направих няколко завъртания и отново продължих да размахам ръце и да танцувам.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:21 pm

След станалото в салона просто исках да избягам от всичката драма и да намеря най-добрата си приятелка.Преоблякох се набързо и се измъкнах от Академията.Намерих Лиса в един бар заедно с още хора от Академията и пияницата Ейдриън.
-Здравейте!
Казах щом се приближих към тях и прегърнах Лиса.Отчаяно имах нужда да говоря с нея.Само тя ще ме разбрала.Погледнах Ейдриан и направих гримаса.
-Виждам,че нищо не се е променило от разговорът ни.Скарах ме се заради алкохола и цигарите,но независимо какво му кажа той си е Ейдриън и ще си остане същият.Обърнах се към лиса.
-Как мина при психоложката?Нали не те тормози както тормозеше мен?
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:25 pm

- Разбира се, че ще те науча ! - Изкисках се, след което видях, че Роуз се приближава към нас.
- Здравей ! - Прегърнахме се.
-Как мина при психоложката?Нали не те тормози както тормозеше мен?
- Не ! - Засмях се и отпих от водата.
- Не ме тормози... - Усмихнах й се и продължих.
- Какво става с теб ? Къде беше ? - Изхвърлих празната бутилка.

ПП: Ставам. По-късно ще пиша. :) Чао.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:27 pm

Роуз се присъедини към нас.Явно цялата компания се събира.Не обърнах внимание на коментара й а само отпих от питието си и се обърнах за да гледам Али.Определено можеше да танцува,а всеки път когато поглеждаше към масата ни й се усмихвах.
Не съм се чувствал толкова спокоен от доста време.Разбира се не съм се чувствал и толкова щастлив от много време.Всичко около мен се променя и то заради нея.
-Магьосница....
Прошепнах и дръпнах от цигарата си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:34 pm

-Ще те оставя за малко..-казах на Лекси и се върнах на масата.Седнах до Ейдриън.
-Здравей Роуз!-поздравих я.Тя явно беше дошла тук зареди Лиса,но не изглеждаше много спокойна..ама и тя имаше един самоконтрол подобен на моя.Идеален за тровене на живота на Дмитрий.
-Хм..Роуз идваш от училището нали?Да си мяркала Ериса..някъде из кампуса?-попитах я аз като се приближих по-близо до Ейдриън който пушеше отново.Издърпах цигарата от устата му и си дръпнах.Бяха силни..
-Какво е това?Цигари или бърза смърт..-изкашлях се,но си дръпнах отново и после му я подадох.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:37 pm

-Става дума за Беликов.Той ми лази по нервите.С удоволствие бих го набила!
Макар,че не само това бих искала да направя с него...поклатих глава и си поръчах кола.Няма да пия,дори и да е няма никаква опасност,трябва да съм трезва за да защитавам Лиса.Тя е най-важната тук,както и останалите морой. Погледнах към момичетата на дансинга и им махнах.Разбира се Дмитрий отново излезе в съзнанието ми и ми се искаше да се гръмна.Защо по дяволите си мисля за него?!Алекса се върна на масата при нас.
-Да,видях я...тя влезе в салона тъкмо когато се канех да сритам задника на Дмитрий...-макар,че искам да правя нещо друго със зад...и отново се отнесох.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" EmptyСъб Юни 25, 2011 1:40 pm

Али се върна при нас и взе цигарата ми.Засмях се на коментара й и я целунах по бузата.
-По малко и от двете.
Взех цигарата си обратно и реших все пак да се включа в разговора.
-Не разбирам какво имате против Беликов.Той е свестен човек и отличен пазител.
Не знам какво толкова им е направил,но тези момичета са опасни,а той е сам срещу тях.Най-добре да не се меся в отношенията им.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Бар "Mania" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mania"       Бар "Mania" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Mania"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Извън Академията :: Монтана-
Идете на: