Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Стаята на Александра и Даниел  EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Стаята на Александра и Даниел  EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Стаята на Александра и Даниел  EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Стаята на Александра и Даниел  EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Стаята на Александра и Даниел  EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Стаята на Александра и Даниел  EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Стаята на Александра и Даниел  EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Стаята на Александра и Даниел  EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Стаята на Александра и Даниел  EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 38 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 38 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 62, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

 Стаята на Александра и Даниел

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  EmptyЧет Юни 23, 2011 9:54 pm


Моята спалня :

Стаята на Александра и Даниел  Bedroom-furniture-design

Спалнята на Дани :

Стаята на Александра и Даниел  Kids-rooms-meaning-of-colors4

Банята :

Стаята на Александра и Даниел  Luxury-classic-bathroom-furniture-lineatre-1-6-554x356
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  EmptyНед Юни 26, 2011 8:32 pm

Съвсем скоро бяхме пред стаите.. Отключих и влязох.. Веднага се озовахме в моята скромна разноцветна обстановка.. Ухилих се срамежливо и посочих леглото, за да се настани.. Повдигнах рамене и отворих близката врата.. Дани беше буден и играеше с играчките си.. Усмихнах се доволно и пъргаво се затичах, за да го прегърна.. Целунах бузките му..
- Здравей, миличък.. Липсвах ли ти ? - попитах нежно притискайки го към себе си.. Понесох го към моята стая, за да може Зак да го види.. След като настояваше.. Беше по-късно отколкото очакваха така че бе силно вероятно съвсем скоро отново да го сложа в леглото..
- Мами, виж.. - изписка той и ми показа ръчичките си, които целите бях в нещо черно.. Вероятно моливът ми за очи.. Направих гримаса.. Не исках да му се карам, но не исках и да пипа нещата ми..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  EmptyНед Юни 26, 2011 8:40 pm

-Хей,Дани...-казах като го видях и се усмихнах.Седях на леглото и гледах ту Дании ту Алекс.Малкия имаше нещо червено по ръцете си,нямах никаква представа какво е...Боя?Може би,поне не преличаше на кръв.Станах от леглото и коленичах пред малкия,така бяхме на горе-долу равно ниво.Но и така бях по висок...
-Здрасти.-казах.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  EmptyНед Юни 26, 2011 8:48 pm

Засмях се тихо.. Зак се забавляваше с малкият, което бе доста странно.. Опитваше се да изравни ръста си с Дание, но не се получаваше.. каквото и да правеше Дани беше съвсем дребен..
- Здравей.. - каза Дани срамежливо и помаха с ръчичка.. Аз от своя страна отидох до чантата си, която определено беше разровена и извадих мокри кърпички.. Подхвърли ги на Зак и го погледнах умолително..
- Изтрий това от ръцете му.. Моля те.. - прошепнах също толкова умолително.
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  EmptyПон Юни 27, 2011 8:13 am

Хванах кърпичките и кимнах.Отворих ги и извадих една.Избирсах едната ръкаа на малкия и извадих още една кърпичка,дадох му я.
-А,сега избърши и другата ръка.-казах,като се усмихнха на Дани.Беше малък,но беше момче и трябвааше да се учи сам да се оправя.А и това което правешене беше нещо сложно...Гледах малкия и се усмихвах.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  EmptyСря Юни 29, 2011 10:41 am

Усмихнах се леко.. Нямах си и на идея какво щях да правя без Зак.. Надигнах се от леглото съвсем мързеливо и се затътрих към тях.. Пратих въздушна целувка на Дани и мързеливо се настаних на пода до Зак..
- Благодаря.. Ти си моето спасение.. - ухилих се и разроших косата му.. Даниел се приближи о мен след като старателно изтри и другата си ръчичка.. Обви малките си ръчички около вратът ми и се сгуши в мен..
- И какво сега ? - попитах тихо, едва доловимо, обръщайки глава към Зак
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  EmptyСря Юни 29, 2011 11:36 am

Опитах се да си спомня какви игри обичах като бях малък.Спомних си че татко ми ме учеше да правя самолетчета,номерирахме ги и отивахме на хълма до къщата ни да ги пускаме.Беше една от любимите ми игри.Забавлявах се много тогава,но дали на малкия ще му хареса?Трябва да опитам...
-Алекс,трябват ми няколко листа А4.Няма значение какъв цвят са...-казах.Само лист,само това трябваше за да се направи едно малко самолетче...-Ъм,имаш ли?-добавих и я погледнах,усмихнах се.
-Дани,можеш ли да правиш самолетчета?-обърнах се към малкия.Спомних си как един ден татко ми ме научи да правя големи,много големи самолетчета,бяхме отишли пак на същото място иго хвърляхме заедно...хвърляхме самолета надолу а след това слизахме да го вземем,ббеше най хубавият хартиен самолет който бях виждал...Колко хубаво е да си дете,колко хубави времена бяха тогава...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Александра и Даниел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александра и Даниел    Стаята на Александра и Даниел  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Александра и Даниел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Максим
» Стаята на Зак.
» Стаята на Бен
» Стаята на Ериса (+18)
» Стаята на Алексис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Спалните помещения :: Спалните помещения на мороите-
Идете на: