Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Герои да мороите EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Герои да мороите EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Герои да мороите EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Герои да мороите EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Герои да мороите EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Герои да мороите EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Герои да мороите EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Герои да мороите EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Герои да мороите EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Окт 09, 2021 2:48 pm

 

 Герои да мороите

Go down 
+9
Бенджамин Родни Скот
Лиса Драгомир
Alex Swan
Мелиса Озера
Ейдриън Ивашков
Анабел Драгомир
Алексис Съмърфил
Максим
Алекса Евънс
13 posters
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyПет Юни 17, 2011 2:35 pm

Име:
Прякори:
Години:
Семейство:
Пазител(ако вече има)
Външен вид(поне 4 реда):
Характер(поне 5 реда):
История(минимум 7 реда):
Елемент:
Талисман(по желание):
Снимка:
Допълнително:
Личността която използвам за лик:

*Всеки морой който е с кралска фамилия ще е от 12-те кралски фамили.
*Тази с елемента дух ще са малко.Ние ще решим кои да са те.
*Ако сте от кралска фамилия може да си изберете пазител/и.
*Ако сте от кралско потелко ще са ви нужни 2-ма пазители.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Максим
Морой
Морой
Максим


Брой мнения : 2
Join date : 18.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 18, 2011 7:26 pm

Герои да мороите Ian-somerhalder-damon
Иън Сомърхолдер

Име: Максим Нойл, но всъщност е син на стригоя Асен Дашков, но казва фамилията на майка си за де не го заподозрат.

Прякори: Макс

Години: 18

Семейство: Баща - Асен Дашков... Майка мъртва

Пазител(ако вече има) : Няма още

Външен вид(поне 4 реда): Висок тъмна коса и хипнотизиращо синьо-зелин очи понякога сиви. Телосложение на модел за бельо той е доста желан ерген. С меки и сочни устни с хубаво лице на ангел. Висок около 1,87 облича се стилно, но като сноб. Движи се като хищник, бавно или бързо никога средно. Винаги се едно спокойно изражение на лицето... на като се ядоса става лошо.

Характер(поне 5 реда): Привидно мил, добър и сърдечен, но само привидно... Принципно е зъл и готов на всичко за да постегне целите си. Не му пека за нищо друго освен за самият себе си... а в негов интерес е да впечетли баща си Асен Дашков. Отгледан е от баща си и за разлика от сестра си не ползва това че хибрид за добре цели...

История(минимум 7 реда): Майка му е била обикновен морой и е живяла най-спокоен живот в Русия. Една нощ и се наложила да се върне късно от работа и попаднала на стригой, тъй като била само обикновен морой нямала пазител и я отвлекли. Един стригой... Асен Дашков я изнасили и тя забременяла. Родила момченце на име Максим. В началото му се радвала, но като видяла червените кръгове около ирисите са побъркала и се обесила. Детенецато останало при баща си където той го отгледал и го обучавал...
Ето го сега малкото момченце 18 години по-късно... Играещ своята роля, на добър и кротък морой.

Елемент: Земя.

Допълнително: Наполовина стригой наполовина морой ... никой не знае това. Внушение перфектно.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 18, 2011 7:47 pm

Одобрена!Добре дошла :)
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСря Юни 22, 2011 4:29 pm

Име : Анабел Драгомир (ако може да ми го смените)

Прякори : Бела,Белс,Али,Ан

Години : 16

Семейство : Николай Драгомир и Тамара Драгомир.

Пазител(ако вече има) - Все още няма.

Външен вид(поне 4 реда ): Очите й са небесно сини,а косите са като на майка й - руси . Веждите й са добре офермени,а на едната има обеца. Висока е един шейсет и девет,за това в повечето случай носи малко по-високи токове. Обича да си слага единствено молив. Облича се като всеки един друг тийн,обича да прави впечатлиние с видът си. . Никога не знаеш какво точно си мисли или какво ще направи.

Характер(поне 5 реда) : Тя е много щура глава. Обича винаги да е на ръба,обожава неприятностите,а за нея живота е един голям доставчик на адреналин. Обожава приятелите си и ненавижда тези които са я предали. Нейната омраза трае завинаги. " Извинявай " за нея не върши работа ако наистина си оплескал нещата. Може да не говори на някого в продължение на години. Никога не знаеш какво точно си мисли или какво ще направи.



История(минимум 7 реда) : Тя е родена в известната фамилия Драгомир като третото най-малко дете. Още от малка е свикнала на много грижи,въпреки това никога не е била разглезена. Когато била малка обожавала да прави бели. Отраснала с родителите си както и със сестра си и брат си. Тя не обича да говори за тях,защото те рано напуснали домът им. Когато родителите й я пращат в академията,белите й стават все по-лоши,но там разбирали защо е така. За първи път била изоставена сред непознати хора. Тъгувала за родителите си,които идвали да я виждат,но доста рядко. Намирала си приятна компания винаги,но когато пораснала характерът и станал по-труден.

Елемент : Огън

Талисман(по желание) :Герои да мороите Rubby - Подарък от баща й.

Снимка : Герои да мороите 1293953897_8640_full

Личността която използвам за лик : Ashley Benson
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСря Юни 22, 2011 4:31 pm

Одобрена ^^
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСря Юни 22, 2011 4:58 pm

Име:Ейдриън Ивашков

Прякори:няма

Години:20

Семейство:родители - Даниела и Натан,леля - Татяна Ивашков

Пазител:Търси си

Външен вид:Той е висок, но не толкова длъгнест като някои други морои.Има кестенява коса, която винаги е сресана така, че да изглежда рошава. Очите му са зелени.Чаровна и тайнствена усмивка,която рядко се появява на лицето му.Облича се елегантно и понякога спортно-елегантно.

Характер:
Има онази силна увереност в себе си, която го кара да изглежда почти надут. Има много пороци: цигари, алкохол, ала всичко се дължи, защото той е друг представител, който владее "духът". Но при него нещата са малко по-различни: той вижда аурите на хората и може да прониква в сънищата им, владее силно внушение.

История:
Ейдриан е роден в най-големият мороиски род. Той е син на Даниела и Натан Ивашков.Негова леля е кралицата на всички морои,а именно Татяна Ивашков.Той живее в лукс и охолство. Нищо не му липсва,но той определено не е разглезен надувко.Завършва гимназия и веднага са му уредени два пазителя. След това решава да опита животът на колежанина,но се отказва и пътува насам натам.В следствие на обстоятелствата около атаките на стригой той отива като гост в академия "Свети Владимир" и решава да остане там за неопределено време.

Елемент:дух

Снимка:
Герои да мороите Chace-crawford-hairstyles-2011-5

Допълнително:Пуши и пие

Личността която използвам за лик:Chace Crawford
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСря Юни 22, 2011 5:08 pm

Одобрен ^^
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Мелиса Озера
Морой
Морой
Мелиса Озера


Брой мнения : 7
Join date : 23.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyЧет Юни 23, 2011 10:30 am

Герои да мороите Emily%20d%20reqiuest.preview

Име: Мелиса Озера

Прякори:Мел,Лиса,Лис

Години:16

Семейство:Майка-Виктория Озера,баща-Дейвид Озера.

Пазител:няма

Външен вид:Макар и да е морой Мел не е много висока.Тя има бледа кожа-характерна за всички морои,дълга кафява коса и светлосини очи характерни за фамилията Озера.Слаба и стройна с прекрасна кожа и прекрасен маникюр.Но външния вид лъже.Може да изглежда като добро момиче,но знае как да раздава ритници(нещо нехарактерно за мороите).Не се бие толкова добре колкото един пазител,но умее нещо за разлика от някои разглезени кралски потомци.

Характер:Мел е добра душа.Може лесно да се ядоса,но сдържа гнева си,или поне понякога.Когато си науми нещо го прави.Обича да се забърква в неприятности.Често си попийва,но не се напива.Държи на алкохол макар и да е само на 16.Обича животните и те я обичат.Готова е на всичко за приятелите си.Мрази лъжците,предателите и всички от този сорт.

История:Мелиса или както я наричат на кракот приятелите-Мел,Лиса,Лис е родена в кралската фамилия Озера.Родителите на Мел са работохолици и не обръщат почти никакво внимание на дъщеря си.Тя е отраснала сред бавачки и пазители.Още от малка е искаха да се научи да се бие и пазителите на родителите и-Дарий и Патрисия я обучават без никой да разбере.Лис много обича Дарий и Партисия и обича да прекарва времето си с тях.В една битка когато стригои ги нападат след като те се пребират от един ресторант Патрисия умира и Лиса е много тъжна.Тогава и родителите и я пращат в академия "Св.Владимир" където тя учи сега.Отначало е кротки момиче което се притеснява от всичко,но с времето отключва всичко в себе си и често посещава директорката.

Елемент:Огън


Снимка:Герои да мороите 600full-emily-didonato_large

Допълнително:Обича да танцува,пее и купонясва.Обича да се забавлява.Пуши и пие от време на време.

Личността която използвам за лик:Emily Didonato
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyЧет Юни 23, 2011 10:38 am

Одобрена.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyЧет Юни 23, 2011 1:41 pm

Име: Александра Суон

Прякори: Алекс, Сандра, Лекси

Години: 19

Семейство: Родители - мъртви.. Син на четири годинки - Даниел

Пазител: Вече не

Външен вид: Лицето ми има фини и правилни черти - големи изразителни очи, обрамчени от гъсти мигли, перфектни вежди, прав нос, чувствени наситенорозови устни..Погледът ми е пленяващ , според Него по много странен начин - може би се дължи на леденосиния цвят на очите .. Кожата ми е нежна и бледа.. Нагледно толкова крехка, а в действителност толкова здрава и непроницаема..Гримът, който нося е едновременно деликатен и елегантен както стилът ми на обличане, според непознатите които ме оглеждат многозначително пристъпя л на улицата.. Той казваше, че косата ми е дълга, падаща като копринен водопад, в интересен, матов оттенък на кестенявото, а дали ще е права или на едри вълни решавам самата аз..

Характер: Раздразнителна, избухлива и много дива.. Това са трите думи които най-точно ме описват.. Въпреки, че съм човек който си пада по забавленията се държи студено с всички.. Нямате право да ме вините като се има в предвид всичко, което съм преживяла.. Има моменти когато съм в добро настроение - именно когато съм около Дани.. Тогава всички около мен са добре.. Държа особено много на приятелите си и малкото останали роднините.. Често съм саркастично-иронична.. Това се дължи на извратеното ми чувство за хумор.. Въпреки това Умея да изслушвам хората и знам кога да си затворя устата.. Запазвам хладнокръвие и при най-напченетата ситуация. И ако някой очаква някой като мен да не умее да се забавлява, значи не ме познава.. Като цяло съм доста упорита личност.. Умея да защитава правата си и определено обичам да натривам носа на другите именно така.. Трудно се влюбвам..Случвало се е само веднъж.. Обикновено си играя с мъжете, но влюбя ли се обичам истински.. Единственият мъж след Него е Даниел.. Трудно може да се стигне до сърцето ми..

История: Като морой съм роден в богато и прилежно семейство.. Трудно се забравя чувството да ти слугуват и угаждат.. Всичко обаче се променя все някога..
Имах прекрасно детство.. Забавлявах се, играех.. Бях същинска малка фурия.. Имах приятели, семейство, хора които да ме обичат досега..
Беше прекалено тъмна и неспокойна вечер.. Бях малка и объркано се взирах измежду непознатите в провалените опити да открия родителите си.. Беше голямата вечер.. Приемът по случай рожденият ден на майка ми.. Харесвах тези събирания, но не и онази вечер.. Нещо ме бе уплашило.. Усещах, че нещо ще се случи.. Нещо, което няма да ми хареса.. Така и стана.. Чух силен и неприятен пукот.. Инстинктивно се обърнах към шумът и тогава го видях.. Усещах миризмата му.. Миризмата на смърт.. Бледният и едър мъж стоеше самоуверено в центъра на балната зала .. Погледа ми съвсем леко се отклони за да погледна встрани .. Тогава ги видях.. Бяха мъртви.. Нямаше ги, сякаш не съществуваха.. Телата на родителите ми лежаха някак противни и безжизнени...
Всичко започна да се променя.. Вече не бях същата.. Не говорех с никого, държах се грубо и неодобрително за фамилията ми.. Това обаче не ме спираше. Те бяха никои.. Хранех се отделно.. Нападах невинни хора и просто ги убивах за забавление..Вече бих могла да кажа, че съжалявам, но ще излъжа.. Бях бясна, малка и объркана...
На петнадесет получих свой пазител поради смахнатите ми действия.. Той беше всичко.. Щом пристъпех до него коремът ми се свиваше.. Беше трудно да говоря и да правя каквото и да било.. Ако бих могла да се изчервя цялото ми тяло щеше да е пламнало.. И Той изпитваше същото към мен.. Жадуваше за присъствието ми.. Беше рядкост да ни видят разделени, но се забелязваше, че животът отново се завърна в мен..
Нощта бе приятна и тиха.. Звездите се бяха настанили на обичайното си място, но не и ние.. Намирахме се далеч от дома.. На малка зеленикава полянка.. Бяхме сами.. Само аз и Той.. Беше невероятно.. Телата ни се докосваха.. Изгаряха едно под друго.. Бих казала, че беше най-невероятната ми нощ, но отново ще излъжа.. След укротяването на страстите ни хванаха.. Бяха леля ми и чичо ми.. Стояха пред голите ни тела и гледаха безмълвно.. Забелязаха раните по вратовете ни.. Бяхме пили един от друг.. Той от мен и аз от Него.. Забраниха ни да се виждаме прогониха го, но остана нещичко.. Носех детето му колкото и странно да звучи..
След няколко месеца държах малкото ангелче в ръцете си за пръв път.. Беше невероятен.. Малко русокосо момченце.. Негово копие.. Бяха като две капки вода.. Седмица след това се появи и вестта за смъртта му.. Не вярвах и именно затова тръгнах да го търся.. Детето беше с мен.. Не можех да го оставя при онези чудовища заради които загубих единствения човек с който се чувствах специална.. Леденото ми поведение отново се върна. Държах се топло само и единствено с Даниел..
След четири години обикаляне реших, че е време да се откажа.. Завърнах се вкъщи с четири годишният си син.. Не ме посрещнаха особено добре.. Имаше лоши и ледени изражения.. Гледаха ме лошо и се усещаше, че не съм желана.. Отпратиха ме в някаква академия.. Взех Даниел със себе си.. Често му се налагаше да стои сам в стаята за което може би ще се обвинявам цял живот.. Той би трябвало да живее свое собствено детство също като мен.. Опитвам се да му обръщам максимално внимание, но рядко се получава.. Новият ми пазител, който и да е той щеше да се грижи за него.. Бях го решила вече..

Елемент: Земя

Талисман: Подарък от пазителят ми http://i2.dir-i.net/CMS/2010/11/17/a_vystw4.jpg.. Никога не го свалям.. Нося го с малка сребърна верижка на врата си

Снимка:

Герои да мороите 3190_Kaitlin%20Cooper

Допълнително:

- Пуша и пия
- Обичам да съм около природата


Личността която използвам за лик: Willa Holland



Последната промяна е направена от Alex Swan на Чет Юни 23, 2011 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyЧет Юни 23, 2011 1:59 pm

Одобрена.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Василиса Сабина Рия Драгомир   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 7:32 am

Герои да мороите Images?q=tbn:ANd9GcQfD-185JrWAmk7M7wLInQve6es6KvhjVNem0aumwA7nnHsANBQbA&reload=on

Име: Василиса Сабина Рия Драгомир
Прякори: Лиса; Лис
Години: 17

Семейство: Имала е брат, които е умрял при катастрофа заедно с майка и баща й. По-късно разбира, че има полусестра.
Пазител(ако вече има): Роуз Хатауей, ако ме иска...

Външен вид(поне 4 реда): Лиса притежава класическа моройска красота. Очите й са зелени, типични за рода Драгомир. Слаба е, но не прекалено. Има типична моройска фигура, но е надарена с чувствителни извивки на тялото. Висока е около метър и осемдесет и има дълги, красиви крака. Русата й коса е средна на дължина, оформена на красиви, едри масури.

Характер(поне 5 реда): Мило момиче, сдържано и чувствително. Държи се типично, за една кралска особа. На моменти губи контрол, поради влиянието на духа. Въпреки, че е кротка обича да ходи по купони и да се запознава с нови хора. Защитава мнението си, ако е убедена, че е права. Обича приятелите си и би направила всичко за тях. Не обича да критикува хората и избягва споровете.

История(минимум 7 реда): Родителите й, заедно с брат й починали при автомобилна катастрофа. Лиса го преживява трудно и се чувства длъжна да поддържа репутацията на рода си. Учи в академията, но бяга с нейната приятелка и известно време живеят сред хората, докато не ги залавят пазители. Те ги връщат обратно и обучението им продължава. По-късно разбира, че има полусестра. За Лиса е трудно да приеме, че баща й е изневерявал на майка й. Въпреки това тя получава нужния кворум и може да гласува след като навърши осемнадесет години.

Елемент: дух
Талисман(по желание): Гривна
Допълнително: Обича животните. На герба на рода й има дракон.
Личността която използвам за лик: Hayden Panettiere
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 9:06 am

Одобрена :* ще те добавя в екипа ;д и ще се караме с теб взимаш ми Хайдън от магик..;д Беит,Бети липсваше ми бе душа..
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 9:17 am

Извинявай за Хайден... :* ;д ще пробвам да подсещам наще да плащат интернета ;д спокс нали сега съм тук :*
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 7:20 pm

Герои да мороите 976c6_kevin-zegers-2
Може би е редно да ви се представя..Да започна със стандартното „приятно ми е, казвам се...”.Не сте познали.Характерът ми е такъв, че не обичам да се подчинявам на изградените от обществото морални порядки.Нека ви разкажа историята си ..и тези от вас, които издържат на дългото ми увъртане и склоността ми да припалвам цигара на всяка трета минута, ще бъдат щастливи да узнаят с какво име ме е дарила обичната ми или не съвсем майка.
Роден съм неотдавна в семейство на морои.Живеехме сравнително добре, като се има предвид, че нито майка ми, нито баща ми бяха удостоени с полагащите им се пазители..Питате се защо? Да речем, че във вените ми не тече синя кръв и това винаги е било един от детайлтие съпътсващи ме неотлъчно.Досущ като черен гръмоносен облак от някоя анимация.Странно сравнение наситнина..Защото това, което беше животът ми, трудно можеше да попадне в категорията „анимация”.По-скоро е за класа „хорър филми”..Кървави и със сценарий, който кара малките деце да треперят под завивките нощем..
Какво точно ме кара да твърдя, че е кървав..Ами предтавете си следната картинка:По фасадата пробягна сянка.Бе някъде около девет сутринта, което предполагаше, че трябва да съм в леглото..уви моят инат, или по-скоро нуждата ми от захар, ме бяха изкарали от еглото и запратили с все сила върху плота в кухнята.Докато погледът ми шареше между клавиатурата и прозореца, осъзнах, че не съм сам.И не ставаше въпрос за майка ми или баща ми, които кротко подремваха зад вратата в ляво отмен..нито за по-малката ми сестра, която често наричах „Досада”.Ставаше въпрос за пазители.Дампири.Неуязвими пред слънчавите лъчи, които често ми докарваха изгаряния.Влетяха вкъщата и преди да се усетя вече стоях лице в лице със строгия поглед и орлов нос на кралица Татяна.
Това бе моментът, в който разбрах, че кръвта ми не е съвсем безцветна..Така де..И знаете ли кое е най-забавното-Да си кралска особа е скучно ..скучно и още веднъж скучно.Добре, тук дойде момента, в който разбирате, че имам склоността да пропускам разни неща.Но само заради вас, ще се опитам да не изяждам подробности от историята.Оказа се, че съвсем не съм бедно моройско отроче.Кралските особи често имаха забивки помежду си..Така станало и с принцеса Дроздов и принц от рода Лазар..И хоп.Пръкнал съм се аз.Зада потулят скандала ме дали на нищо неподозиращо семейство срещу солидно заплащане..Чудех се къде ли бяха инвестирани парите от продажбата ми? ..Все едно.
Само на девет, аз се сдобих с нов дом, ново семейсто ..или не съвсем..и естествено, най-хубавото от всичко телевизор в стаята.
Майка ми...Или жената, която се предполагаше, че ми е вдъхнала живот, не искаше и да знае за мен.За разлика от баща ми, който държеше да получа образование..в Академия в монтана.Аз нямах право на глас и барабар с един зелен куфар, целия осеян с лепенки бях запратен на другия край на света..
Новата ми стая трябваше да призная бе пъти по-широка, а месечната издръжка която получавах ми служеше идеално за временни инвестици, като цигарите „Кретек”/честно луд съм по тях/ и малко контрабанден алкохол, който мирно лежи под леглото ми..
Последните години от живота си прекарах така..в убочение.Ала без пазител.Специализиран съм в елемента огън, което винаги ме кара да си мисля, че мога и сам да се справя със самоотбраната си.Е, за сега единственото което могада правя с помощта на дарбата си е един омлет..Но какво пък.Вярвам, че трябва да се радваме и на малкото, което имаме.
Редно е май да ви дам някакво описание за себе си..все пак, ако тръгнете да ме търсите, ще трябва да знаете по какво да се ориентирате..Очите ми са морскосини, предполагам наследство от майка ми, защото баща ми, с когото имах честта да се запозная лично, разполага с чифт маслинови ириси..Косата ми е черна, съвсем като катран, контрастираща със саламуровия ми цвят..Е , знаете как сме ние мороите.Бели, прдразположени към изгаряне.Висок съм, улеснение при завъртането на крушки..
За характера ми най.веротно вече сте се информирали.Обичам да увъртам..и да гледам позитивно на нещата.Да се чувства слаб и безпомощен определено не е присъщо за мен..
Ако се случи да избухна..бягайте бързо.Единственото, което може да ме успокои са Металика.Е, и цигарите също..Вреден навик сигурно си казвате.Може би сте прави..но накого му пука.
О, и преди да съм забравил..
Бенджамин.Името ми е Бенджамин.Моля, наричайте ме просто Бен.Харесвами да чувам как дамите стенат „Скот” в пикантните моменти, но само тогава..А ако сте ми много ядосани, също като учителката ми по латински, отговарям на названието Род.
И макар да вече да съм напълно и категорично свързан с цигарите..в личната ми карта е написано, че съм само на стромните 17.Не го вярвате нали...Е, за съжеление това е факт.А фактите са трудно оспорими.


Пп: Надявам се, няма проблем, че съм слял всичко в едно...
Лик : Kevin Zegers


Последната промяна е направена от Бенджамин Родни Скот на Съб Юни 25, 2011 8:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 8:04 pm

Само напиши на колко години си и си одобрен Намигване
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 8:08 pm

Боднах го в края.. xD
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 8:09 pm

Одобрен си ^^
Върнете се в началото Go down
Джейк Остин
Морой
Морой
Джейк Остин


Брой мнения : 12
Join date : 25.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 9:33 pm

Име : Джейк Остин

Прякори : Джей,Джи

Години : 17

Семейство : Антоанет и Самюел Остин

Пазител(ако вече има) - Няма

Външен вид(поне 4 реда) : Джейк е красив млад мъж,косата му е кестенява а очите му са тъмно кафяви.Висок е метър и осемдесет,тялото му е добре пълно с мусколи,по корема(плочки) и ръцете.Има розови устни а усмивката му нека кажем,че щом се усмихне момичетата припадат една по една.Носи очила защото слънцето дразни очите му.Кожата му е млечно бяла.А зъбите му кристално бели,в очите му можеш да се огледаш.Той няма брада или поне не я пуска да расте.

Характер(поне 5 реда) : Джейк е добър,честен,винаги готов да помогне на някой в нужда.Той никога не може да остане безучастен.Не обича да го лъжат,но много пъти се е измъквал с добронамерена лъжа.Обича да ходи по клубове,но никога не прекалява с пиенето.Когато има пълнолуние обича да се разхожда из плажовете и да гледа отражението на луната във водата,това го успокоява.Обича да плува и да спортува.Той се храни здравословно и тренира всеки ден.Обича да стои на тъмно,но не издържа много.Той сякаш има защитна бариера около себе си и не допуска никой да пропука бариерата му.

История(минимум 7 реда) : Той е роден в Париж. Още от малък обожава водата,всякаш под водата е мястото на което може да се скрие от всеки и всичко. Родителите му се грижат много за него,докато майка му не решава да ги напусне без дори да каже защо. Това натъжило Джейк,но все пак не можел да направи нещо. Не общувал много с другите деца,понежел знаел че е различен. Не всеки ден можеш да накараш морои да се отпусне в компанията на хората. Баща му забелязвал това,за това решил най-накрая да го изпрати в академията в родната държава на майка му,а именно " Св. Владимир". Той вече бил доста голям,но все пак баща му му обяснил за академията че там са мороите,тези от неговия вид и там той ще е на мястото си. Обяснил му и за опасността и за това че няма нужда да се страхува веднага щом отидел все някой щял да бъде негов пазител.

Елемент : Вода

Снимка :
pimg]http://twifun-bg.com/wp-content/uploads/2010/10/paul-wesley-razg.jpg[/img]

Личността която използвам за лик : Paul Wesley
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyСъб Юни 25, 2011 9:38 pm

Одобрен ^^
Върнете се в началото Go down
Анастасия Драгомир

Анастасия Драгомир


Брой мнения : 25
Join date : 08.09.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:22 pm

Герои да мороите 2634709k
Име:Анастасия Драгомир
Прякори:Ан,Ана,Настя,Нас,Принцес
Години:17
Семейство:Василиса Драгомир- първа братовчедка
Пазител(ако вече има):Няма
Външен вид:Нат има дълга руса коса която на допир може да се сравни с коприна.Очите и казват много за нея.Те са сиво-сини.Сивото показва колко е войнствена ,а синьото-че имка много нежна страна.Висока е около 1,80 с дълги гразиозни крака.Обича всичките и дрехи да са по последна мода.Полага много грижи за вънчния си вид,въпреки , че и без това е невероятна.
Характер
Вярва само на себе си , но въпреки това е готова да даде живота си за истинските си приятели.
Много лесно разбира дали наистина са такива.Не е за предпочитене,някой да я ядосва...безмилостна е.
Обича да си играе с мъжете.
Когато се скара с някого води битката до последно.
Мрази щом някой не е съгласен с нея.
Често е подла,жестока,коварна и в пълния смисъл на думата-к***а!Но така я е научил живота...
Лесно ранима е.
Понякога е разглезена , но пък в това и е чара!
История:
Родена е в една от дванадесетте кралски фамилии.За съжаление от нейната са останали само те и братовчедка и - Лиса . С Лиса от малки са като сестри.Тя живее в Академията от както се пмни.Един зимен ден през ваканцията когато се прибира вижда цялото семейство и пазителите им мърви , Разбират , че те са убити от стригои , но изглежда и една от пазителите им е помогнала . От тогава тя е затворена , но въпреки това е кралица на училището . Именно...защото не и пука какво ще кажат хората за нея...
Елемент:Дух (ако е възможно )
Талисман:
Допълнително:
Пуши , но рядко.
Личността която използвам за лик:Candice Swanepoel (видях , че другата потребителка не си е влизала скоро)

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyПет Сеп 09, 2011 8:37 am

Одобрена ^^
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Кая Невърленд

Кая Невърленд


Брой мнения : 5
Join date : 03.01.2012

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyВто Яну 03, 2012 6:15 pm

Герои да мороите Nina-dobrev-nina-dobrev-23875315-320-480

Име: Кая Ивашков
Прякори: Кая
Години: 17
Семейство: Леа Ивашков - майка ; Александър Ивашков - баща
Пазител(ако вече има) : Няма
Външен вид(поне 4 реда): Косата на Кая е кафява, неприсъщо за рода Ивашков. Пада на прави кичури почти до кръста й. Очите й са тъмно кафяви, но пак си личи изцяло цвета им. Лицето й е нежно, има красива усмивка. Гримира се, но не толкова силно. Само с леки цветове, които да подчертават цвета на очите й. Фигурата й е стройна и издължена. Средно висока е, на което много се радва, защото така може да се наслаждава на красотата на обувките с токчета. Обича да носи цветни дрехи и аксесоари. По-често се облича с рокли, особено ако има някакво важно събитие.
Характер(поне 5 реда): Ученолюбива е, и то сравнително много. Да, ходи и на партита, но повече можеш да я срещнеш в библиотеката да чете някоя книга. Обича да се забавлява, особено когато е с приятели. Като става дума за това, тя доста лесно се сприятелява, заради чара, който притежава. Сравнително забавна е, като за личност, която е потънала в четене на книги. Повечето съдят за нея по това, че е ученолюбива, но под това се крие едно умно и весело момиче, радващо се на всичко. Тя е също и голяма романтичка. Пада си по тъжните филми, особено ако ги гледа с момче. Лесно се влюбва и понякога дори в погрешния, но знае, че все пак е опитала.
История(минимум 7 реда): Родена в малко градче, близо до Флорида и израстнала на океанските брегове. Все още си спомня, че всеки ден са били на различно място, за да не ги намерят стригоите. Баща й е обичал да бъде сред хората, макар да са кралска фамилия. Вечер не са излизали без пазителите си, дори и до съседната къща. В целия си живот се е виждала с един единствен стригой, който е умрял пред очите й от слънчевата светлина. Не си спомня да го е нападала с нещо, но родителите й казват, че тогава са разбрали кои са нейните способности. Имала силата на елемента огън. Още от малка й било забавно да пали клечки и да седи покрай огъня и всички предполагали какво ще последва. Но никой не знаел. Когато станала на дванадесет години родителите й без много желание се наложило да я запишат в Академията "Св. Владимир". Те живеят на няколко километра оттам и са готови да отидат по всяко време при нея, когато ги напада голяма група стригои и само майка й остава жива. Момичето разбира какво е станало и се изпълва със злоба към тези същества. Заклева се да помогне в унищожаването им, по какъвто начин е възможно.
Елемент: Огън
Талисман(по желание): Има малко сребърно колие, с птичка на него, подарък от баща й.
Допълнително:
Не пие много, само по партита.
Не пуши.
Обича да танцува.
Личността която използвам за лик: Nina Dobrev
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите EmptyВто Яну 03, 2012 6:23 pm

Одобрена. Добре дошла! :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои да мороите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои да мороите   Герои да мороите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои да мороите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на дампирите
» Герои на стригоите
» Герои на учителите
» Готови герои
» Пасивни герои

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: Начало :: Герои,търся си.. :: Създаване на герой-
Идете на: