Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Парка с фонтаните (+18) EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Парка с фонтаните (+18) EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Парка с фонтаните (+18) EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Парка с фонтаните (+18) EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Парка с фонтаните (+18) EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Парка с фонтаните (+18) EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Парка с фонтаните (+18) EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Парка с фонтаните (+18) EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Парка с фонтаните (+18) EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 39 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 39 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 62, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

 Парка с фонтаните (+18)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyСъб Юни 18, 2011 12:48 pm

Парка с фонтаните (+18) Konkurs-no6tni%20snimki%202
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 8:49 am

Глупави необмислени действия..
Май това диктуваше живота ми постоянно.Като се започнеше от недообмислената ми идея на закуска, а именно да смеся кафето си с газирана вода, и се минеше през идиотщината да изляза извън Академията без пазител..и то в..един поглед към часовника ми ми бе достатъчен да стигна до заключението, че е три сутринта...Стрлахотно, не мислите ли?
Морой извън училище..какво ли можеше да се случи?
Хах, сякаш щях да се впусна в безмислени разсъждения за бъдещето.Никога.Предпочитах да се впускам през глава във всичко..иначе тръпката си отиваше.Чудите се каква ли бе тръпката от кафето с газираната вода?Е, с отговор няма да ви зарадвам.
Черните ми маратанки оставаха зигзагообразни следи по сивия асвалт.Добре, пих малко..Ако под дефиницията на малко се крие бутилка нискокачествена водка по етикет произведена в Германия, по уверения от чужда страна, директен внос от Русия.
Дали алкохолът в кръвта ми, или досадата от поредния урок ме бяха накарали да си поспестя учебния ден, не знам.Ала факт.Глупавите необмислени действия едно по едно се бяха задействали като верига от домино и не се знаеше дали алкохолът стоеше в основата на всичко ..или собственият ми инат.
Мракът бе застелил всичко наоколо и само една-две уличини лапми се опитваха да го разкъсат на места.Уви, той бе голям злодей, в резултат на което един нормален човек би се почувствал като картица.Е, аз не бяхнормален човек, което олесняваше пияната ми особа в предвижването към..
Нямам си и на идея.Просто вървях в посока безизвестна за мен..и търсех нещо.Нещо, с което да оплътня времето си...
Внезапно осъзнах, че тихият монотонен звук, който се разнасяше при всяка моя стъпка, бе заменен от остро „джвак, двак..джвак”.
Един случаен минувач, щеше да види просто поредния пиян тинейджър, нагазил във фонтаните.Това което виждах аз обаче, бе прекрасна възможност да се разхладя..Сега когато имам възможността да разгледам всичко от точката на трезвен човек, бех казал,че да остана във фонтаните е глупаво ..и мокро.Но тогава..
Просто седнах а ръба и останах така.С потопени крака..и без навити крачоли.

Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 9:28 am

Денят... Да бе, разбира се, нощта започнаха твърде не обещаващо и монотонно. Просто прекрасно преживяване танцуващо на фините ми изопнати нерви. Набутахме се с Джейс в скапания самолет, летяхме няколко часа заобиколени от противните физиономии на хората и така между другото успях само да захапя нечий врат в тоалетната, но тръпката я нямаше. Можех да се закълна, че пиех престояла кръв. Имаше вкус на една пица, която изядохме в Академията... Пица престояла два дни.Страшни спомени за един стригой, а? Прехвърлихме се на автобус в Монтана и в главата си чувах само плисъка на кръвта изтласкана от сърцата на блъскащата се паплач идиоти. Толкова възбуждащ звук и картините, които предизвиквахa караха кожата ми да тръпне и настръхва. Гъста, леко лепкава течност с цвят на рубин нежно багреща устните ми и потъваща надълбоко в гърлото. И онова чувство сякаш самият живот се разлива в теб. Дявол да го вземе беше по-добро дори от секса. Беше по-добро от всичко!
Когато се осъзнах вече се намирах пред някакви сладникави фонтани, от онези тип Свети валнтин, а подаръка за рождения ми ден, който ако на някой му пука тъкмо започваше, стоеше нагазил с крака във водата. Усещах го, с цялото си тяло, още преди да го видя, но щом очите ми пробягаха по силуета му инстинкта ми на чудовище се включи. Сякаш натискаш копчето за лампата и тя светва, но в случая всяка светлина изчезва. И все пак аз съм страхотно животно и който има нещо против все още не е усещал зъбите ми във врата си или ноктите ми по бедрата си. Само че днес беше рожденият ми ден, заслужавах нещо повече. Какво пък, аз заслужавам всичко! Не си мислете, че съм просто една самовлюбена кучка. Аз съм много, много повече. При тази мисъл можех само да се усмихна саркастично. Те ме бяха направили много, много повече, а сега аз щях да им върна услугата.Ако все още вярвах в Бог щях да се закълна, че самият ангел ми го е пуснал с кървава панделка вързана на шията.
Отне му приблизително десетина секунди да усети, че някой стои зад гърба му. На мен ми трябваха само две да разкъсам сънната му артерия. Нямаше начин да се лиша от този поглед. Погледа на човек, който е осъзнал какво вижда и какво следва. Е, очите му не бяха точно такива и това щеше да направи играта дяволски интересна. Аз съм играч, а моята игра започна, когато избутах тялото му във фонтана и наместих внимателно глава в свивката между рамото и шията. Мътните ме взели ухаеше божествено.

Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 12:46 pm

Звуци, цветове..форми.
Всичко бе до такава степен разбъркано в мозъчната ми кутия, че можех да се закълна, че само на десет крачки от мен щраус с банджо седи на студената земя и се дере с пълно гърло.А, ето че една калинка пусна десет долара в обърнатата шапка пред пернатото създание с музикални заложби..Добре явно руската водка или немската..или каквато и да беше там, не ми се отразяваше особено добре.Забавените реакции и изтънялата граница между фантазията и реалността го доказваха неуспоримо.
Може би това бе и причината да не осъзная какво става в първия момент.Сякаш времето бе забавило своя ход, сякаш всичко бе замръзнало, сякаш бяхме останали само аз и решителните и очи, в които проблясваше нещо зловещо.Можех да се закълна, че в този момент дори дялолът щеше да подскочи като ощипана госпожица пред вида на усвивката и.Колелата на мисловният ми механизъм затракаха, опитвайки се да намерят някакво рационално решение на ситуацията...Естествено, бях пиян.Ето че глупавите необмислени действия бяха настъпили на сцената на реалността, привличайки всички прожектори и сякаш нашепвайки на всички "никой не може да ни победи".
Едно движение от нейна страна и всеки мой път за бягство бе отрязан.Не виждах нищо около себе си, но дори и видимостта ми да бе по-добра, най-вероятно погледът ми отново щеше да падне върху онзи щраус с банджо.Усещах парещия и дъх по-кожата си.Само за част от секундата осъзнах, че няма за какво да съжалявам дори и да ме захапеше.Един от плюсовете на това семейството ти да те мрази...Или поне истинското.
-Не би го направила-думите ми прозвучаха заглушено, но все пак нотката на насмшка бе ясно доловима-Прекалено хубав съм, за да ме убиеш..
Поясних аз.
Ето че отново се запитах какво ли щях да направя, ако главата ми не бе подвластна на алкохола.Може би щях да разчитам на огъня..Може би.С толкова много вода наоколо едва ли щях да постигна нещо.
Всъщност, ако бях трезвен, изобщо нямаше да съм сам..наполовна нагазил във фонтана.Най-веротяно щях да мятам обнадеждени погледи към часовника си, молейки се часът да изтече..Или щях да рисувам ухилени до уши човечета в полетата на тетрадките си.
Е, прекалено много вероятности.
Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 1:25 pm

Нямаше как през превъзбуденото ми съзнание да не преминат и няколко съвсем реални и дори логични мисли. Е, рядко се случваше, но не беше невъзможно. Иронията на предстоящите събития се криеше в това, че ако не бях стригой може би щях да му бъда пазител и сега нямаше някаква умопобъркана кучка да лежи върху него и да се хили истерично. Иронично, а?! Явно нито аз, нито момчето бяхме изкарали голям късмет в раздаването на съдбите. Кофти лотария! Макар, че аз се научих да й се наслаждавам. Когато живота те прецака ти започваш да прекарваш другите.
Това, че бях загубила душата си, факт, който няма как да пропуснем, не означаваше, че чувството ми за хумор е хванало същия еднопосочен влак. Пуф-паф, пуф-паф! И все пак момченцето наистина беше право. Беше сладък и точно за това си струваше да ги загризаш. Ако беше грозничък можеше и да се замисля, а за смъртта, ами днес съм в редките си фази на снизходителност. Кого залъгвам? Да си извратен убиец те прави всичко друго, но не и снизходителен, либерален или някоя подобна дивна простотия. Просто искам да си поиграя с лъскавия трофей. Точно, като малките деца и разноцветните кубчета, но моите винаги бяха червени и аз винаги забивах зъбите си в тях. И типично за малките деца аз не си пазех играчките. Беше жалко да убиеш някой с чувство за хумор.
Щом зъбите ми разкъсаха кожата и потънаха дълбоко в плътта, изпълвайки устата ми с алената течност, просто играта свърши. Ноктите ми внимателно пробиха горната му дреха и си проправиха път през кожата. Тялото му толкова топло и безумно живо. Стригоите се чувстват сякаш живеят десет живота, но реално губят точно това-топлината на първия. Водата около нас постепенно започна да се багри и размива в същия омаен цвят на озрели череши. Една доста красива картинка несъмнено. Той лежеше под мен с краищата на косата му, мокрещи се в кръвта му, и вперен утринно син поглед в очите ми. Знаех какво вижда в мен. Знаех точно как изглеждат очите ми в този миг на върховна наслада. И дявал да ме вземе обожавах това, в което се превръщах.
-Ако искаш да живееш, живей! –Беше прекалено извратено от моя страна да му предложа кинжал, с който да се довърши, но аз съм такава. Нали вече го споменах? Или мъртъв или стригой? Питате се каква е разликата: огромна е! В единия случай- напускаш живота, а в другия- владееш смъртта. Още няколко безкрайни секунди, в които ръцете ми обработваха грижливо тялото му със същата лекота, както и зъбите ми и връщане нямаше да има.
-Честит рожден ден,Зи!-Ако не си го пожелаеш сам, то кой друг?
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 2:00 pm

Да се изправиш лице в лице с това чудовище избора, за мен винаги бе пъти по-лошо от каквото и да било, по прстата причина, че страдах от раздвоени на личността.Ами раздвоение...опреше ли до вземане на решения, се разделях на части и всяка от тях подскачаше и ръкомахаще, крещейки "аз!аз!".Малки егоистични части.
Да стана стригой бе блазнещо.Щях да живея вечно..е, освен ако някой пазител не ми теглеше куршума..грешка, кола.Да умра..не беше толкова блазнещо.Може би защото в отвъдното щях да съм далеч от всички форми на алкохола, дори от най-незначителните като кутия пияни вишни например.
Е, подвластен на ендорфина от ухапването и, въобще не бях в състояние да взема толкова съдбоносно решение.Всъщност в момента мислех само и единствено дали е възможно човек да се разтопи..Правилно чухте.Пиян и дрогиран..Мечтата на всеки.
-Честит рожден ден,Зи!
Рожедн ден! Ама че направо чудестно..Торта, балони..пиячка навсякъде.
-Имаш рожден ден?-повдигнах вежда -Дай да извикаме щрауса с банджото.Имам десетачка в джоба и съм сигуррен, че той ще се навие да ти направи серенада.
Не, май идеята не беше добра..защото гореспоменатият пернат индивид вече не се мяркаше наоколо..За сметка на пилето от улица Сезам, ккръстосало крака в отсрещния край на фонтана и попълващо кръстословица.
-Река в Германия с шест букви.-можех да се закълна, че питаше мен
За жалост бях скаран с математиката..и географията.И ако тръгнех да търся река в Германия с шест букви из архивите на съзнанието си, най-много да изкарах Нил.
-Можем да си спретнем парти!-оповестих накрая, зарязал географските науки-Нудистко..тъйкато ти вече разкуса тениската ми.
Ръката ми сама обхвана края на блузата и и я повдигна нагоре.Да сабличаш стригой..беше малоумно.Но пък и аз несе поставях в категорията "гении".Загрявах бавно вицовете за блондинки... а да се сетя за река с шест букви изобщо, бе непосилно за мен.
Не...със сабличане нямаше да стане.С късане..това беше друго нещо.
Храс.
И ето, че блузата и отхвърчя превръщайки се в купчина плат.
-Така е по-добре.
Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 2:47 pm

Копеленце, харесвах тази блузка!- Сериозно ли се дразних за блузката в подобен момент. Е, аз харесвам и черния си сутиен, който сега бе на перфектен показ, ама тениската си беше трепач. Кучката в мен определено искаше да отмъсти за блузката паднала незащитена и неизплатена в боя. И щеше да го направи! Имаше бързи ръце, въпреки че смърдеше на джибра, и още едно отпускане можеше да коства не само горната дрешка. А, дали имах долна? Ясно беше, че панталонките си бяха на мястото, ама под тях...Е, нямаше да се стигне до там. Нали?
Кога за последно се забавлявах така? Да разбира се, когато играхме с дартс по задника на Джейс. И все пак рождения ден е време за купон, а?
Преди да успея да размисля поне отчасти реално и трезво устните ми вече докосваха леко неговите.Ледената ми кожа внимателно попиваше всяка искра топлина от неговата и разнасяха тръпката по цялото ми тяло. Безкрайни импулси горещина си проправяха път под кожата ми. Всяко нормално човешко усещано, увеличено безброй пъти през призмата на това да си стригой. Имаше лек дъх на водка, която се смесваше едва доловимо с мириса на кръвта му. И то ухаеше зверски неповторимо. С лека настойчивост езикът ми притисна затворената му уста и си проправи път на вътре в нея. Господи, измърках ли? О, да определено мърках. Бях забравила, че имам този навик. Когато си стригой по-често ръмжиш, обяснимо защо. Не, че беше по-малко възбуждащо между другото. Откъсвайки се от него, одирайки леко със зъби долната му устна, осъзнах, че ръцете ми се движеха по корема му. Вече бях луда, така че едва ли полудявах. Макар, че лудостта е също толкова сладка. И в моята лудост ми дойде поредната извратена идея.
Наклоних се плавно надолу и откъснах със зъби парче от панталона му, което нежно увих около разкъсания му врат, а той ме гледаше толкова пияно. Ако беше трезвен как ли щеше да реагира? Все тая. Моята играчка щеше да живее и докато ми беше забавно той нямаше да пострада. Всъщност точно това не можех да обещая.
Разкъсах внимателно своята устна с леко и премерено движение. Да си призная не го правех за пръв път, но човек прави всичко, за да оцелее. Е, почти всичко. Поднасяйки отново лице към неговото усетих специфичния мирис на вмесената ни кръв. Никога не очаквах да е точно такава. Точно толкова невероятна на вкус. Сякаш не му стигаше, в същност наистина си обичах блузката, му направих мъничък подарък. Едно обещание:
-Сега можеш да ме намериш, ако поискаш. И повярвай ми ще поискаш да ме откриеш. Мога да ти дам неща, които никой друг не може. –Беше истина. Всичко! Можех да му дам всичко, включително дори смъртта му. И аз наистина си вярвах твърде много, но пък аз съм такава. Получавам това, което искам, а сега исках това момченце, напито като кирка.
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 3:13 pm

Често удоволствие в най-първичната му форма.Засмуках устната и, подвластен на невероятния аромат на кръвта и.Макар тя да бе несъмнено по-силната от двама ни, успях да я избутам до ръба на фонтана.
-Черно...мното секси.
Ръката ми се спря върху закопчалката на сутиена..но не направи решаващото си движение, което щеше да ми донесе неимоверно удоволствие.
Малко синеоко човече се появи в съзнанието ми и ми се ухили с половинчата усмивка, разкриваща двата му зъба със солидно разстояние помежду им.
-Бен целуна стригой! Бен целуна стригой!-започна да вика то
Къде ли ми беше умът...може би на дъното на оная прословута река с шест букви в Германия.Което ми напомни да проверя дали пилето от улица Сезам не надзърта, подвластно на любопитсвото, този така всепоглъщащ порок.Завъртях глава, ала жълтеникавата козина не се мяркаше наоколо, което ме накара да поискам още по-силно да натисна глупавата закопчалка.Само онова заветно щракване щеше да ми донесе душевния мир, за който хималайските монаси не бяха и сънували.
И все пак ръката ми увисна във въздуха, отдалечавайки се от ръба на сутиена и.
-Бен, целуна стригой и се уплаши.-захили се злобно въпросната халюцинация
При повечето хора въображението отсъстваше, при други бе силно развито и ги откъсваше от скуката..при мен то бе в толкова големи количества, че ако можеше да бъде превърнато в пари, щеше да бъде спасена не една страна от третия свят..ами около десет.Това бе причината да сънувам чудновати страни с президенти лилави жаби..и също така, това бе причината за неспирните халюцинации, подхранвани от алкохола.Щраусът с банджо навярно ви е дал представа, че нещо в главата ми не е съвсем наред.
-Майната му-бе последната ми дума, преди съществото да се превърне в облак дим и да изчезне така както се и бе появило
Ръката ми в крайна сметка не се върна на старата си позиция, но се настани върху бедрото и.
Този път моят език бе този, който пое инициативата, докосвайки нейния жадно и бързо.
-Хъм...определено искам да знам дефиницията на "неща, които никой друг не може да ми даде".-промърморих мислено
Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 4:00 pm

Нещо в него ме караше да искам и още и още и така до безкрая на опиянението. Колко ли можех да продължа да взимам от новия си наркотик, преди да надвиша лимита си? Къде всъщност беше лимита ми? Всеки наркотик или свършваше или ти се изгубваш в него. Само, че аз исках да знам и щях да получа отговор на тези въпроси. И ако отговорите не ми харесаха щях да намеря друг начин да взема това, което искам.
Направих една огромна, зверска глупост, но в този миг аз си бях просто една идиотка. С едно премерено движение промуших пръсти в колана на панталона му и рязко издърпах тялото му върху моето. Чувството да усетя тежестта на тялото му върху гърдите си и топлината му лъхаща по мократа ми плът можеха да се сравнят само със сладка агония. Нещо в мен крещеше, че слабостта убива, но сега исках проста този вид усет, допир, докосване. Грубостта ми се превръщаше в настоятелно повторение от разнообразни целувки и длани обхождащи нежно настръхналата му кажа. Леко подпухналите му устни намериха път по устните му и обходиха челюстта, стигайки до края на извивката. Засмуках нежно меката част на ухото му и прошепнах с леко дрезгав и дълбок глас:
-Какво искаш да направя? Вярваш ли ми, че мога всичко? – Смеха ми, смесица между кикот и гърлен смях, разкри истината, която знаех. О, аз мога да направя всичко! Въпроса е колко извратено е съзнанието на един човек, за да си пожелае.
Лежах потънала наполовина в ледената вода, все още разнасяща алени линии, и гледах директно с небесните му очи. Усещах разпиляната си черна коса, парчетата разкъсан плат, бедрата си стегнати между неговите, но виждах само очите му. Имаше нещо подигравателно в тях и точно това предизвикваше необичайното ми поведение. Убивах с лекота, а не можах да избягам от едно простичко желание: да се отдам на първичното в мен.
Свободната ми ръка зарови пръсти в косите му, изненадващо нежни за момчешки, и придърпа лицето му още по близо до мен. Вече знаех какво искам и колкото по-извратено ставаше толкова повече го желаех. Притиснах топлите му устни да врата си и нагласих шията си между тях. Всичко в мен шепнеше умопобъркана лудост, но твърдостта на устните му покрита от меката кожа крещеше друго. Още преди да е осъзнал какво искам беше твърде късно. Зъбите му лежаха впити в мен и всичко, което остана беше тихият стон откъснат от устните ми.
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 4:23 pm

Преди да поема контрола над тялото си, зъбите ми вече потъваха безпомощно в кожата и, изненадващо гореща за стригой..Водата бе измокрила дрехите и, разкривайки всяка извивка на тялото и.Лежейки върху нея, успявах да я изуча не само със силата на зрението.
Засмуках кръвта и и в главата ми избухна сладка еуфория.Разноцветни дъвки, дъги,понита хрупащи маруля, бисквитката Джинджи от Шрек, онази с лилавите копчета, сякаш бях попаднал в детската градина..или едно изключително шантаво място, наречено планетата бонбон.
Чудите се как можех да мисля за подобни захаросани щуротии, при положение, че лежах върху момиче, чийто сутиен бе станал най-големия дразнител за мен?Лесно..с помощта на едно вампирско ухапване и цяла бутилка водка...оу, и едно безкрайно развито въображение.
Да чуя стона и предизвикан от ухапването ми, ми подейства настървително.Отдръпнах се от нея, сядайки на ръба.Пръстите на ръката ми се сключиха около нейните и така само след миг тя вече стоеше в скута ми.Този път за сутиена и нямаше спасение и той отхвърча, падайки безжизнено във водата.
-Да речем, че се нуждая от доказателство.-опасната искра се настани в погледа ми и в този момент заприличах на зъл гений, който най-накрая бе открил начин да завладее света.
Най-после езикът ми отново докосна нейния, а тих гърлен стон на задоволство се откъсна от мен.
Панталоните ми рязко ми бяха утеснели и единствената ми мисъл бе как да се отърва от тях.По дяволите, исках да я усетя по всички възможни начини, а тя не ми помагаше особено.
Още няколко движения и тя отново лежеше под мен.Ръцете ми обхванаха бедрата и и ги увиха около кръста ми.Чудех се какво ли щеше да бъде усещането, ако ги нямаше дрехите.Тази мисъл накара тялото ми да потръпне.
Мократа и коса се бе разпиляла около лицето и и това я правеше адски секси.

Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 5:05 pm

Единственото логично решение в този миг беше спокойно да пречупя врата му и живота ми да потръгне както обикновено. Да, ама моята брилянтна логика изобщо не приличаше на тази на нормалните стригои, дампири, морои, та дори и на хора. Всъщност онази донякъде самовлюбена част от мен познаваше много добре странните ми порядки. И противно на логичното ръцете ми се увиха здраво около врата му и сплетоха пръсти зад тила. Увивайки пръсти в кичури на косата му, също толкова игриво колкото езика ми с неговия, напълно изключих липсата на черния сутиен. Голата плът напълно прилепена към неговата и усета на настръхналата мокра кожа триеща се една в друга предизвикваха мисли, за които думата безсрамни небе леко казано. Хватката между ръцете ми се отслаби и двете длани леко се плъзнаха по гърдите му с нокти леко задиращи разгорещената кожа. С всяко движение, сантиметър по сантиметър, изучавах тялото му. Всяка извивка, всеки стегнат мускул,мекотата на кожата покриваща го и караща тялото ми да потръпва. Бедрата ми се стягаха все по настоятелно, извивайки едва доловимо гръбнака ми и леко повдигайки таза с плавни полюшващи се движения. Ръцете ми вече обръщаха плочките на корема му играейки си ту към пъпа ту забягвайки неусетно към гърба. Имаше телосложение по-подходящо за дампир отколкото за морой, но и онази височина, която издаваше кръвта му. Пялата повърхност се загубваше под началото на панталоните. Мразех всичко, което закриваше целостта на някоя красива гледка. Мразех и това! Вперила поглед в неговия внимателно наместих дланта си малко под края на ципа. Движенията ми бяха плавни и настоятелни, а всяко трепване на ръката ми подканяше нов пламък в погледа му. Колкото и да се самозалъгвах, а аз не смятах да го правя, възбуждах се все повече и повече и контрола ми вече беше само помен. Ципа се смъкна заедно с панталоните, които леко се свлякоха по бедрата му.
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 5:50 pm

Да усетя ръката и точно там бе сто пъти по-хубаво от който и да било алкохол, от което и да било ухапване.Когато ципът най-после бе свален и спря да ме притиска по всички възможни начини, не си направих труда даже да измуша панталоните докрай.
Езикът ми изписа няколко фигури по кожата на пъпа и, после се качи нагоре и се завъртя около едната от гърдите и.Пръстите ми все още бяха върху бедрата и, движейки се правно нагоре.Най-после се установиха върху ципа на нейния панталон и когато той изчезна от полезрението ми останах доволен като първолак с близалка в ръка.Защото нямаше да ми се наложи да свалям бельото и, по простата причина, че такова отсъстваше от списъка с дрехите и.За разлика от моят...Боксерките ми, които междувременно бяха подгизнали като мокро куче, зарязано в градушка, все още си бяха на мястото, слава богу даващи ми малко повече свобода от болезнено впиващите ми се дънки преди малко.
Върнах устните си върху нейните, захапвайки долната и.
Завъртях я така че да застане върху мен, разкривайки ми гледка пъти по-добра от предишната.
-Няма ли да ги свалиш?-попитах я, давайки си сметка, че тя разбира за какво говоря.
Ръцете ми се плъзнаха по-нагоре по мократа и кожа, тялото ми настръхна още повече,ако това изобщо беше възможно ..и нито студената вода, нито пък лекия вятър внезапно появил се, бяха причината да се изправя на нокти.
Голото и тяло, потръпващо при досега с моето, бе разковничето в ситуацията..Разковничето, което караше всеки мой мускул да се изопва до краен предел..досущ като разтопен кашкавал.
Искаш да я притисна до някоя стена, да чуя как вика името ми цяла нощ докато остане без глас..
Последното бе малко вероятно, предвид че до обмен на лична информация така и не бяхме стигнали..Но каквото и да викаше, щях да съм доволен.
Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyНед Юни 26, 2011 6:53 pm

Усещайки трепетите преминаващи импулсивно по тялото ми забравях абсолютно всичко. Забравях слънцето, което ми бе отнето и изтръгнато от живота, забравях смеха от чистата детска наслада, забравях дори студа от самотата. Единственото, което помнех истински беше едно усещане, едно лице. Стригоя в мен в този миг заспиваше отстъпвайки място на жената. Просто едно глупаво момиче и едно желание. Винаги съм обичала да командвам, да определям посоката и да имам избор. Моя беше отнет и аз исках винаги да знам. Само, че с него не беше така. Исках да ми каже как въпреки, че можех да му изкрещя точно какво желая. Исках просто него.
Стояща над силуета му очертаващ се във водната повърхност и обхождайки тялото му с поглед можех да получа всичко. И щях! Боксерките му се изхлузиха с такава лекота, а движенията му само спомогнаха начинанието ми. Аз съм изпечена лъжкиня, която може да те обеди, че черното е бяло, но това си е самата истина. Картинката разкрита пред очите ми си струваше самата идея за глупостта, която вършех. Езикът ми попиващ капките вода по корема му и бавно придвижващ се надолу. Надолу и все по надолу. Гъвкав, топъл и знаещ какво търси и иска. Аз исках да чуя гърления му стон. Исках да усетя как се вие под мен. Всеки сантиметър от тялото му подчиняващ се на моите желания и всичко само за един безкрайно сладък миг. Нямам идея как ще продължи тази нощ, която отброяваше последните си минути, но не исках да свършва. Садистичната част от мен му остави малък подарък, за да запомни. Същия онзи кинжал, който трябваше да сложи край на живота му сега изписваше името ми и телефонния ми номер на дланта му. Никога не съм казала, че дори в този момент аз спирам да съм шибаната извратена кучка.
Лицето му не трепна при моята проява на лично творчество, а аз съм твърде изобретателна с острие насочено към кожата. само, че ръцете ми вече захвърляха инструмента си и си намериха много по приятно занимание.
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyПон Юни 27, 2011 12:23 pm

Езикът и чертаеше парещи линии по кожата ми.Бавно..все по-надолу и по-надолу, докато накрая не ме подлуди съвсем.Бях готов още в този момент да се завъртя рязко, подвластен на едно единствено желание, а именно най-после да я изуча докрай.Ала острата болка в ръката ми ме накара да завъртя глава.Явно, че желанието бе замъглило всяка част от рационалното мислене на мозъчната ми кутия, имаща за цел да възприема.Моментът в който бе взела кинжала тотално отсъстваше от листата със спомените ми.Спомнях си ясно как я съблякох ..после езикът и ..и после кръвта стичаща се от дланта ми.Е, щях да го преживея една липсваща част от пъзела..Какво пък.
И ето че първоначалното ми желание скоро щеше да се осъществи.След като кинжалът бе далеч, тялото ми само се завъртя.Ръцете ми разтвориха бедрата и и самодоволна усмивка украси лицето ми.Само едно движение ми бе достатъчно, за да достигна крайната си дестинация.Ала не го направих.Тялото ми замръзна, знаещо че ако продължи напред, удоволствието няма да е същото.Устните ми се върнаха върху нейните и по същата техника, която бях приложил преди, стигнаха до ключицата и.Проследих с език линиите на татуировката.После осъзнах, че слънцето скоро ще изгрее и ще съсипе всичко..Както правеше винаги...Не ме винете, че оплювам основния източник на светлина за човечеството..Просто като един уважаващ себе си морой, имах някои възражения към голямото кръгло нещо.
Ръцете ми отново се озоваха върху бедрата и.Нямах време да съм нежен, а и тя не изглеждаше като жена, падаща си по подобни лиготии, затова проникнах бързо и задвижих таза си.Тихите гърлени стонове започнаха да излизат от мен все по-често, ясно издавайки как се чувствах в момента.
Пръстите ми започнаха да се изкачват нагоре, запомняйки всяка извивка от тялото и.
Да, определено номерът изписан с кървави букви върху дланта ми щеше да влезе в бързото набиране на телефона ми.

Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyПон Юни 27, 2011 4:43 pm

Притиснала до край извития си гръб в каменните плочки обграждащи фонтана и вкопчила ръце в здравите мускули на гърба му можех да си представя моя рай. Моят перверзен, порочен и напълно извратен рай, който приемаше формата на всяко плътско желание, на което се отдавах напълно. Краката ми, обвити около кръста му, се стягаха и отпускаха с всеки негов тласък. Мускулите по бедрата ми потрепваха в същия накъсан ритъм, в който се надигаха и гърдите ми в опит да поема поредната гореща глътка въздух. Под ледената си кожа усещах топлите вълни на възбудата простиращи се през цялото ми тяло. Не чувах нищо освен плисъка на водата, в който постепенно се губеха стенанията ни и тихото ми мъркане в моментите, когато пръстите му шареха по претръпналата ми плът.
Колкото по-груби и настоятелни ставаха движенията му, толкова по-яростно отвръщах на поривите му. Начина, по-който го усещах в себе си нашепваше: Негова, мой! Точно това искам! Ноктите на едната ми ръка се впиваха настоятелно в гърба му, а с другата сплитах пръсти в черната му коса. Устните му леко потръпващи върху моите, които само чакат момента да засмучат жадно поредната целувка и да застинат в очакване за следващата сега лежаха на врата ми. Нежните отвори, направени от зъбите му, пулсираха с тежкия ритъм на сърцето ми и поемаха горещината на езика му.
Тазът ми повтаряше плавно всяко негово рязко движение и довършваше до край натиска му. Сладостта на начина, по който го усещах в тялото си нарастваше и се губеше в отровно изкушение. Да се отдам до край на морой, в който до преди минути лежаха зъбите ми. Най-приятната грешка, която някога съм правила и, която можех да повторя отново и отново.
Знам точно колко студена поход искреше от очите ми.И все пак виждах неговите надигащи се изпод разрошената му коса. Страстта в погледите ни обгръщащи взаимно телата ни само подпалваше последната искра на пожара. Аз винаги съм си играла с огъня и колкото по-възможно е да се опариш тръпката ставаше все по-непреодолима.
Между стоновете откъснати от леко разтворените ми подпухнали устни повтарях тихичко: Мой! Шептейки с дълбокия си леко дрезгав глас аз просто прикривах думата, която истински нарастваше в съзнанието ми: негова.
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyПон Юни 27, 2011 5:11 pm

Отначало всичко приличаше на сценарий на хорър филм..сега нещата бяха хванали друг влак, отвеждащ до рафта във видеотеката носещ заглавието "порно филми".Е, аз лично предпочитах да гледам страшни филми..не порно.Но ставаше ли въпрос за участие..
Едната ми ръка ми служеше за опора, другата обгръщаше бедрото и, притискайки го все по-силно към моята плът.Тихото мъркане разнасящо се от устните и ме накара да се замисля върху предното си изказване, относно глупавите необмислени действия..Е, ако това бе резултатът, то бях готов да правя грешки постоянно..
Тялото ми се разтресе от поредната конвулсия, предизвикана от приятната комбинация на нейните и моите движения.Отдръпнах лицето си, подтикван от желанието да видя изражението и..Похотта, изписана в очите и, можеше да ме накара да избухна на място.Самодоволната усмивка все още стоеше ярко очертана върху лицето ми.
Докато не помръкна..
Първите слънчеви лъчи започнаха да багрят притъмнялото небе.Все още бяха бледи като зарастващ белег на рана, ала знаех, че скоро всичко щеше да бъде заляно от солидно количество светлина...А това не беше добре.Ние мороите не бяхме толкова предразположени към изгаряния..ала дори слънцезащитен крем от най-висок фактор нямаше да бъде достатъчно силен, за да спаси стригоите.
Каквато беше тя.С нежелание забъзах темпа си, но това не бе достатъчно..Все още бях далеч от заветния финал..
Знаете ли, още от малък проявявах егоизъм..Сбивах се със сестра ми, която бе значително по-малка, за последния еклер в кутията..
И сега, направих същото.Това чудовище егоизмът отново завладя всяка моя клетка, подсилвайки желанието.
-По дяволите-.измърморих, премествайки ръцете си зад гърба и
Изправих я без да разделям телата ни и тук идваше едно от малкото улеснения в ситуацията..На няколко крачки от нас имаше дървета, чиято сянка надявах се е достатъчно устойчива.Опрях я на кората на едното и продължих това, което бях започнал..
Никога не зарязвай работата си недовършена..
Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyПон Юни 27, 2011 5:56 pm

Можех да предусетя предстоящия фатален изгрев минути преди стратегическото ни преместване. Можех и го усещах, но явно ставах умопобъркана самоубийца заедно с всичко останало в черния ми списък с незаменими качества. Или просто бях твърде заета да усещам нещо друго, което точно в този момент изкарваше всичко едва поместващо се в претъпканото ми съзнание.
Усещах всеки един сантиметър от твърдото му тяло, притиснало ме жадно към кората на дървото и заставяйки ме да продължа играта си с мъртвата ми съвест. Колкото по-силно осъзнавах, че това е грешно, нередно, направо кретенско, толкова по здраво го придърпвах в себе си. Гладката му настръхнала кожа, твърдата плът лежаща под нея и потрепваща все по-неудържимо, черните му разпилени коси покриващи речно синия поглед. Исках всичко от него, като започнехме от сладката му кръв и стигнехме до самодоволната му усмивка.Исках морой, за когото не знаех абсолютно нищо. Много повече: Аз го имах! Скоростта на тласъците ни нарастваше и кикота откъснал се от гърлото ми отговаряше на един въпрос: Аз съм луда нали?
Егоцентричната ми усмивка, която красеше лицето, като неотменен аксесоар сега бе заместена с една саркастична и абсолютно развратна. Все пак аз съм кучка във всеки смисъл на шибаната дума. И още нещо: Спрях да броя оргазмите след, ами знам ли петия? Глупости, може би осмия?
Нямаше да оставя това до тук. Докато го искам ще го имам дори той да иска друго. Още една причина смеха ми д разсее виковете от удоволствие и помъркванията подобно на котенце.
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyПон Юни 27, 2011 6:32 pm

Не знам кой бе първият момент, в който осъзнах, че съм напълно и безвъзвратно загубен.Може би онзи, в който зъбите и оставиха алени следи по иначе бледата ми моройска кожа, съперничеща по цвят на обезсолено сирене...или онзи в който ръцете и разкъсаха тениската ми..Нима имаше значение?
Важното беше, че мускулите на тялото ми се къпеха в наслада.Един безкраен кръговрат..Телата ни стигаха до връхната си точка и противно на всичко и всички, пак се задвижваха ..все по-бързо и по-бързо.Кожата и все още бе мокра също като моята, ала горещината, която излъчвахме, не отдаваше на този малък факт особено голямо значение.Ръцете ми се спрахя на врата и, придържайки главата и в удобна за мен поза.Устните ми докоснаха нейните съвсем бавно и нежно, нещо много различно от всичко, което бяхме направили до този момент.
След кратък миг се отдръпнаха и имах чувството, че всеки момент ще строша дървото на две.Тялото ми се разтресе за пореден път, а да наблюдавам изражението и в този заветен миг, ме накара да повторя усещането за част от секундата.
Прехапах устна в опит да потисна викът, настанил се в гърлото ми.Ала усещането бе толкова силно, че нямаше мускул от мен, който да не си би изправил.
И ето че устните ми отново се оказаха върху нейните бавно вземащи това, което искат.
По дяволите, никога преди не бях мислел за чуждото удоволствие по време на секс.Гредах да свърша и да се омитам преди да е станало време да давам телефония си номер и така нататък..
Обвързване и тем подобни глупости изобщо не фигурираха в програмата ми..
А сега..Да гледам как тялото и откликва на всяко мое движение бе най-хубавото от всичко.
Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyВто Юни 28, 2011 6:52 pm

Мамка му, това беше най-доброто „Добре дошъл в къщи!” и „Честит рожден ден” и то в комплект. Морой...Кръвта му, тялото, аромата, усета, който носеше със себе си, не можеха да се сравнят с нищо друго. Нищо друго не можеше дори за миг да уподоби този наркотик. Знаете ли какво се получава, ако изпиеш значително количество бира със сламка и после гаврътнеш няколко водки или текила с много сол? А представете си тропическа буря с врящо топли дъждовни капки и смразяващо студен вятър минаващ до мозъка на костите ти, която сякаш бушува в гърдите ти. Представихте ли си го? Няма нищо общо. Просто не може да има. Сетивата ти изопнати до крайност в мига, когато телата ви пулсират заедно и всеки импулс иска само това.
Всичко хубаво! Дявол да го вземе, направо божествено и точно тогава малката противопожарна аларма в тила на главата ми заврещя с всичка сила и купона приключи. Броени минути да първия слънчев лъч и в случай, че задника ми моментално не се замъкне на тъмно последния в живота ми. Да се отскубна от хватката на ръцете му изглеждаше доста двустранна дилема: физическа... елементарно, емоционална...убийствено отвратително.
Последни заблудени спомени от тази нощ? Измъкването на мокрите ми сутиен и панталонки едва открити във фонтана и мигновеното втурване в тунелите. Нямаше никаква паника в действията ми, но толкова исках да избягам и да бягам. Дали можех да продължа, ако се обърнех. Един последен поглед, който да запечата тази нощ и една последна саркастично-садистична усмивка за обещанието, което дадох. И тичайки през глава, отдалечавайки се безумно бързо дори за стригой, се усещах да шепна: До скоро!
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) EmptyСря Юни 29, 2011 8:40 am

чудите се кой ли е голят кретен, мъчещ се да улови панталоните си, които по случайност са във фонтана.Е, точно този кретен, ухилен до уши, бях аз.и обяснете ми как да не бъде ухилен човек, следкато само до преди момент...ами какво мислите правих само до преди моент,при положение че панталонът ми е във водата?
Най-после успях да уловя парчето плат и въпреки, че бе студено и мокро трябваше да го облека..Иначе щях да стресна малкото минувачи, имащи нещастието да са будни по това време на денонощието.Определено си бях навлякъл неприятности, спестявайки си поредния скучен учебен ден.Ала да сравниш тези неприятностти с последствията от секса със стригой, ами беше все едно да сравниш емпайър стейд билдинг с някой схлупен блок, намиращ се в Бронкс.
Момичето, чието тяло само до преди миг бе в ръцете ми, бе пропило съзнанието ми.Както бях споменал и по-рано, основно гледах аз да съм доволния, после се изпарявах без дори да оставя телефоният си номер..А сега..
Телефонен номер!
Погледът ми се фокусира върху кървавите дири, които вече добиваха размит цвят.По дяволите, трябваше да я видя пак..
И ето тук идваше частта с моралните окови, притискащи по-голямата част от обществото ни.Именно те ссе бяха постарали взаимоотношенията между стригои и морои да не съществуват, освен ако помежду им не стои някой сребърен кол или съответно дампир със сребърен кол.
Е, аз много мразех да спазвам правилата, така че явно имаше решение на проблема.
Осъзнал, че съм се вглъбил твърде много във въпроси от дзенбудистко естество, разтърсих глава мъчейки се да проясня мислите си.И ето го пак онова рошаво Пиле, все още умуващо над реката с шест букви в Германия.
-Следващият път бъдете по -тихи-промърмори замислено то
-Шпрее-казах в отговор и нахлузих маратонките си-Това е реката която ти трябва
обърнах се и се насочих към Академията.Вес още ухилен като първолак с близалка в ръка..
А дали все още бях пиян...Отговорът определено бе отрицателен.Колкото до причината за халюцинациите..кой е казал, че бе халюцинация.Нима пилето от улица Сезам не съществува?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка с фонтаните (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с фонтаните (+18)   Парка с фонтаните (+18) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка с фонтаните (+18)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Извън Академията :: Монтана-
Идете на: