Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
В параклиса EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
В параклиса EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
В параклиса EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
В параклиса EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
В параклиса EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
В параклиса EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
В параклиса EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
В параклиса EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
В параклиса EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Окт 09, 2021 2:48 pm

 

 В параклиса

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: В параклиса   В параклиса EmptyСъб Юни 18, 2011 11:26 am

В параклиса 3466021A
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 1:33 pm

Бях решила да дойда тук. Не се чувствах комфортно, но в същото време ми беше приятно и спокойно. Странно а?
Седнах в най-зъдната пейка в ъгала скръстила ръце и крак. Мислейки какво ще правя след като завърша. Сигурно ще стана пазител на някой морой. Който няма идаподозира че има за пазител хибрид м/у стригой и дамир. Не бих искалада съм на мястото на мороя. Ако разбере направо ще изпадне в шок за 3 месеца и после ще иследва всички бъдещи свой паззители.
Може да се върна в Русия и да сформирам моя собствена групичка като ловим стригой. Страхотно а ? Моя групичка която аз ще командвам. Но ако срещна баща си супер. Оф... не хубаво да си мен ама никак не е хубаво.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 1:50 pm

Реших да дойда в параклиса.Не,че бях вярващ,но така не се чуствах виновен за всички стригои които съм убил.Може и да бяха стригои,но преди всеки един от тях е дил морой,дампир или човек.Влезнах в параклиса и видях на най-задънената пейка където обичах да сядам Ериса.Приближих се към нея и седнах на пейката.
-Здравей.-поздравих я аз.Гледах напред все едно имаше някой когото слушах с интерес,а не празно пространство.
-Как си?Какво правиш тук?-попитах я аз.Все пак параклисът не беше място където често се срещат момичета на нейната възраст или въобще деца.Е тук се срещаха в неделните утрини,но беше зареди проповедите на свещеника и главно бяха морои.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 1:56 pm

- Здрасти - усмихнах се мило и го погледнах. - Добре съм. Мисля си какво ще правя след като завърша. Дали да поема някой морой или да се върна в Русия и да си сформирам група да гоним стригой.
Усмихнах се мрачно.
- Сигурноси мислиш, че не мога да стъпвам на свещенни места. Е не ми е е комфортно, но в същото време ми е приятно и спокойно. Странно а?
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:01 pm

-Ами не е много страно.Вярвам,че ти си добра..пък другото е просто дарба.-смигнах и.
-Все пак бързина и сила и то за добро..аз ти казвам,че такъв човек като теб трябва да го наградят..-опитах се да я разведря малко.
-А за това за Русия..повярвай ми..не го искаш.Ще е добре да си пазител.А и сигорно бандата ти ще е от необещани дампири.И не се знае дали ще искат някой обещан за свой водач..объркана работа.-казах и.Необещаните бяха дампири напуснали обучението си за да преследват и убиват стригои и нямаха клетвен знак.Аз не бих искал някое от мойте момичета-Алекса,Ериса или Алексис да станат необещание...,но някои от тях вървят на там...
-Някой морой поиска ли те вече?Да си негов пазител в бъдеще имам предвид..-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:08 pm

Погледнах напред разглеждайки иконите. Спрях сена една изобрязяваща някакъв човек притиснал копие до гърлото на някакъв дракон.
- Точно за товамисля да се върна в Русия, защото ако мороя който защитавам разебер за мен сигурно ще изпадне в шок за 3 месеца и после ще иследва всички бъдещи свой паззители. Или... - продължих да разглеждам останалите икони - да намеря баща си да работим в комбина. Като баща и дъщеря.
По лицетоми препълзя зловеща усмивка и май червените кръгове се появиха около ирисите ми.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:15 pm

Засмях се.
-Е ако мороя ти го разбере поне ще го заплашваш за по-голяма заплата...,а за баща ти..хъм той няма да ти плаща..-повдигнах рамене.Не знаех какво да и кажа.
-А и стригоите няма да те приемат особено след като ще имаш клетвен знак независимо дали си наполовин стригои наполовина дампир..,а и въобще знаеш ли нещо за баща си освен,че е стригои?-след моята лекция и зададох въпрос.Нещо обичайно за мен.Загледах се към иконата която тя гледаше.Беше човек пръстъснал копие към гърлото на дракон.Интересно.Загледах се в тавана на параклиса и изобразените Ангели.Тук беше хубаво място човек да остане сам с мислите си.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:23 pm

- Значи ако искам да стана стиго ще трябва да напусна и да не за вършвам за да нямам клетвен знак. Или могада ги убедя че съм напълно сртигой. Убеждавах всички че съм напълно дампир сега ще правя обратното. А и за бащами ще питам майка ми или ще го търся. Щом се разчуе че го търся той сигурно сам ще ме намери за да види какво е излязло.
Усмихнах се зловещо. Станах и отидох до иконата със дракона. Прокарах пръсти по копието и на долу по дракона. До края на опашката.
- Ще ме убиеш ли? - обърнах се към Димка. - Ще тръгнеш ли да ме търсиш да ме убиеш ако избера да се отдамна стригойската си част?
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:32 pm

Ококорих очи.
-Ти не говориш сериозно!Али няма да ти позволи да го направиш,а и дори аз да не тръгна тя ще тръгне и никой няма да може да я спре.Не прави тази грешка!-казах строго.Мисълта момичето което ми е като малка сестричка да стане стригой никак не ми харесваше.
-Знаеш,че Алекса ще откачи при тази новина.Ако не го направиш зареди мен го направи зареди нея.Тя е най-добрата ти приятелка.А и какво ще отидеш при майка ти и ще и кажеш "Мамо искам да стана стригой и с тате да работим заедно.Кажи ми как да го открия.".Това ли мислиш да и кажеш.Ще е най-добре да не и напомняш защото това което е станало може и да не и е харесало,но се е получило нещо невероятно..-почнах отново с лекците.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:39 pm

Обърнах се към иконата и наклоних глава на дясно. За мслейки се над думите му.
- Еми значи нямада кзваме на Али. А за майка ми ... е ... ще използвам внушение. А теб Димка мога да те победя и със завързани очи... Винаги се намира начин да постигнеш целите си. Огледах се и видях друга икона. Едно изплашено дете се беше свило в един ъгъл а едно ... някаквоси та кучеподобно животно се приближажваше към него. От устата му капеха лиги, а очите му светеха в червено.
Под иконата пишеше "Ето така изглеждаме ние Моройте пред неживете."
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Дампир
Дампир
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 87
Join date : 19.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:47 pm

-Ериса..-поклатих неодобрително глава.
-Както и да е..знам,че ще избереш правилното решение и то ще е да останеш тук.-обърнах се.
-Аз ще тръгвам.Имам тренировка с Алекса..това момиче направо ще ме докара до инфаркт!-последните думи ги казах по-скоро на себе си.Метнах поглед на Ериса с лека усмивка и се запътих да излезна от параклиса.Спрях се на прага.
-И умната!-излезнах от параклиса и се запътих към салона за тренировката с Али.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПет Юни 24, 2011 2:53 pm

Правилно решение... всички знаеха че не е правилно да систригой. Хм... , но аз съм различна. Разгледах още малко иконите. Пак се спях на детето и куче подобното. Хм, стригойте наистина са отвратителни и зли същества. ЗА бога как може да искам да съм стригой. Сегурно стригойската ми част иска да излезе и да "види бял свят". Господи може би след като зъврша да отида в Русия да намеря баща си и да го убия заради това което е причинил на мен и майка ми...
Излезнах от параклиса...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyВто Юли 12, 2011 11:28 am

Не идвах,често в параклиса,но когато идвах имах основателна причина,като сега.Просто се нуждаех от място на което да помълча и помисля.Влязох в параклиса и седнах на една от последните пейки.Беше почти празно днес,само един двама се молеха най-отпред.Поех си тихо въздух и погледнах нагоре.С Господ отдавна сме се разбрали за събота и неделя,но сега искам нещо друго.Да накара всичко да изчезни,поне за малко.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дъф
Дампир
Дампир
Кристиан Дъф


Брой мнения : 29
Join date : 22.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyВто Юли 12, 2011 7:15 pm

Имах нужда от нещо различно...нещо което за момент да ми помогне да премисля последните събития...Отново бях получил поздравителна картичка от детето и нещо ми попречи да я прибера като всички други...запечатени в кашон, най-отзад на килера...
Влязох в параклиса, което ме учудваше повече от колкото факта че проклетите картички продължаваха да пристигат по пощата.Никога до сега не бях търсил подкрепа във вярата, дори след катастрофата, но сега нещо ме накара да дойда тук.
В помещението имаше прекалено малко хора и все още усещах ехото отразяващо звука който колелетата на количката ми предизвикваха с триенето си в пода.Звукът ми се струваше ритмичен и някак...ами не знам, приятен...
Погледа ми се спря на някакво момиче, седящо на последната пейка и аз се приближих бавно към нея, спирайки на известно разстояние.
-Здрасти...-прошепнах аз леко приведен напред, тъй като не исках да чувам ехото от думите си...а мислех че и останалите хора не биха го желали...сега си имаха други грижи...

П.П Съжалявам че толкова късно, не бях видяла...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyВто Юли 12, 2011 7:34 pm

Към мен се присъедини пазителят Дъф.
-Здравей...-казах изненадана.И той като мен не идва тук често.-Какво ви води насам,пазителю Дъф?
Попитах го тихо за да не ме чуят хората отпред,а и да ме чуят няма да ми обърнат внимание.
-Изненадана съм,че сте тук...Но,аз определено не съм от най-честите посетители на параклиса.
Усмихнах се и се постарах да не се засмея.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дъф
Дампир
Дампир
Кристиан Дъф


Брой мнения : 29
Join date : 22.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyВто Юли 12, 2011 9:15 pm

Да си призная не ми допадаха тези формалности особено когато аз бях част от тях.Не смятах за нужно говоренето на "Вие" и когато тя го направи ми се стори забавно.Може би само аз го намирах за дразнещо, но може би трябваше да пробвам и аз някой път...
-Като се замисля това май е вторият или третият път в живота ми когато влизам тук.Не съм от привържениците на небесния футболен отбор.-засмях се съвсем леко, поддържайки тона си от преди момент.
-Но все пак съм тук, май наистина понякога има моменти за които имаш нужда от помощ...-казах аз гледайки в пространството, сега май говорех на себе си, а не на нея.
-Какво те доведе тук?-попитах аз като осъзнах че сега се държех като онзи мъж обикновено седящ от дясната ти страна в малката кабинка който ти казва колко пъти да кажеш определена молитва за да се пречистиш от греховете си...Жалко, ненавиждах тези хора, а сега бях заел подобна длъжност...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса EmptyПон Юли 18, 2011 10:55 am

-Какво ли...-погледнах нагоре замислена.-Много неща...
Така беше,много неща се случваха напоследък с мен,с Лиса..с Дмитрий.Просто трябваше да намеря тихо място където да помисля,а знам,че Лиса си има работа и Димка има тренировки.Най-малко вероятното място където ще ги засеча е параклиса.Не че ги избягвам,но...искам да помисля.
-Трябва да вървя...Надявам се да ви видя с нас когато отиваме в кралският двор,ще е полезно да има поне един разумно мислещ дампир с нас.
Усмихнах му се и излязох от параклиса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В параклиса   В параклиса Empty

Върнете се в началото Go down
 
В параклиса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пред параклиса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Параклиса-
Идете на: