Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Be good or be good at it! EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Be good or be good at it! EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Be good or be good at it! EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Be good or be good at it! EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Be good or be good at it! EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Be good or be good at it! EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Be good or be good at it! EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Be good or be good at it! EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Be good or be good at it! EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Окт 09, 2021 2:48 pm

 

 Be good or be good at it!

Go down 
АвторСъобщение
Кристиан Дъф
Дампир
Дампир
Кристиан Дъф


Брой мнения : 29
Join date : 22.06.2011

Be good or be good at it! Empty
ПисанеЗаглавие: Be good or be good at it!   Be good or be good at it! EmptyСря Юни 29, 2011 11:17 pm

Ето ме и аз да се наредя с нещо, хрумнало ми току що:D

The End is Just a Beginner...


Какво по дяволите ставаше с него?!Тялото му не се подчиняваше на мислите му и продължаваше да лежи нa земята, безжизнено и напълно изкарано из строя.Не усещаше болка, вече не...Всичко бе свършило и сега се носеше по някакво течение, което смътно му напомняше за Стикс.Хъм какво трябваше да означава това?Стикс и Лодкаря?Хадес?Какво по дяволите ставаше с него?!
Накрая успя да отвори очи и видя кокалеста мъжка фигура, загърната с мантия, досущ като Смъртта, а в ръцете му се намираше някакъв дълъг прът.
Едва успя да се надигне, когато видя утекченото изражение на мъжа или каквото там бе, стоящ прав в подобие на лодка.
-Къде съм?-попитра той и усети сухотата в устата си.Сякаш бе лишен от вода за няколко седмици, но все някак бе оживял.повдигна леко глава и усети ужасна пронизваща болка по цялото си тяло, но особено съсредточена бе в краката муПогледа се спусна надолу и видя че всичко от таза му надолу бе смазано и буквално направено на сол.уплашениете му опити да си поеме дъх му се сториха толкова трудни, че почти невъзможни.накрая успя да вкара някакъв въздух в организма си и отново загледа мъжа, кой започна да му обяснява.
-В момента?В момента си никъде.-каза той като погледна уморено мъжа с премазанните крака.
-сега буквално се носиш по течението.-каза той и макар да бе просто невинна шега, той не се засмя дори за момент.просто продължаваше да гребе и да гледа уморено и отегчено.
-Какво искаш да кажеш?Кой си ти, дявол те взел?-опита се да повиши тон, но не успяваше.Всичко в него крещеше "Наранена птица със счупено крило", но той не искаше да се предава в ръцете на "спасителя" си, ако този съж въобще беше такъв...
-Казвам се Херон.-прошепна почти мъжа с греблото и отново бутна водата, която пък задвижи лодката.
-Не го мисли Джон, няма смисъл.а и скоро ще стигнем.-пророни мъжът и загледа хоризонта, които лежащия със счупени крака не можеше да зърне.
-Къде стигаме?настоявам да ми кажеш и то веднага.-настоя Джон, като отново направи опит да стане, но за пореден път се провали, докарвайки си още по големи болки.
-минаваме от другата страна.-осведоми го Херон и скочи пъргаво от лодката, задърпвайки я към брега.
***
по нататък утре че вече ми се спи мноого:D
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дъф
Дампир
Дампир
Кристиан Дъф


Брой мнения : 29
Join date : 22.06.2011

Be good or be good at it! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Be good or be good at it!   Be good or be good at it! EmptyЧет Юни 30, 2011 10:32 pm

Мъжът понечи да се надигне, но пронизващата болка отново се обади и го накара да остане на мястото си, без да помръдва и мускул.Погледа му зашари по хоризонта търсейки главата на Херон, забулена с качулка и скоро я зърна да се приближава към него.
-Къде стигнахме, дявол те взел!?-изкрещя Джон, но сухотата в гърлото му и изнемощелият му глас го подведоха и скоро съжали че бе креднал.закашля се силно и подмести ръка на устата си, но това само разпали болката по тялото му и солени сълзи се търкулнаха по лицето му.
-Хах, да имах този късмет.-измърмори Херон и се качи отново в лодката.изгледа го сяйаш всеки момент щеше дац ритне безпомощното тяло и с бавно движение прокара ръцете си под тялото.Джон изстена от болката причинена от повдигането, но стисна зъби и се помъчи да задържи в себе си всичко което искаше да излезе навън.
-Къде ме водиш?!-отново повиши тон, последван от суха кашлица, караща го да се задъха, не можещ да си поеме дъх.накрая една глъдка въздух се промъкна към дробовете му и той спря с това и погледа изстрадало към мъжа, носещ го с такава лекота към някаква тъмна зала с привидно стар дори може би митичен мотив в обзавеждането си.
херон се засмя за момент, но когато усети ехото от смеха си, нещо сякаш го скастри и той спря рязко.усмивката появила се на лицето му изчезна и някаква подчинена на нещо физиономия се появи изпод качулката.
-Не аз, Съдбата ти те доведе до тук.А това тук е подземното царство.-каза той и спря като погледна изплашената гримаса на лицето на Джон.
-Това някаква шега ли е?!-кресна той и този път звука се чу по силно, но това може би бе от ехото в помещението.Отново се закашля, вече не можеше да си поема дъх, когато усети ръката на Херон върху устата си.Как по дяволите успя да го задържи във въздуха с една ръка, а другата да се настани на пресъхналите му устни спирайки всеки жалък опит да поеме какъвто и да бил въздух.
-ЗАБАНО ЛИ ТИ СЕ СТРУВА, ЧЕ ДА Е ШЕГА???-попита някакъв огромен на вид човек седящ на голям и някак старинно изглеждащ стол, а под седналото му тяло се спускаше гарваново черно наметало от плат който смътно напомняше на Джон за огъня в камината на вилата му.Всяка година прекарваше там по една или две седмици с някоя секретарка от офиса си и винаги се бе радвал когато вечер седнат пред камината да погледа огъня, докато момичето се налива със скъпият алкохол, предложен й от шефа...
Спомените го накараха да се усмихне под грубата ръка на Херон, който скоро го пусна и тялото на Джон се струполи на земята.Той изпищя от болка и по челото му изби студена пот, но това не накара никой от присъстващите да го съжали, напротив доволен смях се разнесе из помещението.Мъжът седящ на стола се смееше сякаш бе малко дете в цирк, което за пръв път вижда клоун правещ животни от балони.
-ЕТО ТОВА Е ЗАБАВНО, ДЖОН!!!-изкиска се мъжът и стана полека от стола си, който стоеше някак величествено, сякаш бе тронът на някой средновековен цар, извисяващ се в голямата тронна зала, всявайки уважение сред поданиците си, които бързат да се наведът за да стъпи на гърба им и да слезне от трона си.
-Къде съм по дяволите?!-кресна купчината струполила се на земята, която сега дори не можеше да се нарече човек.
-ДА ТИ ПРИЛИЧА НА ДИСНИЛЕБД??-отново се обади мъжът който току що слезе от стола си и клекна до Джон, като го побутна с кокалестия си пръст.
-НЕ МЕ ЛИ ПОЗНА?-попита и отново го сръчна в ребрата, като му причиняваше неуписуема болка и мъжът се опита да се свие на топка, но така само привлече лщбопитството на пръста ръчкащ го с още по голяма сила.
-АЗ СЪМ ГОСПОДАРЯ НА ШИБАНОТО ПОДЗЕМНО ЦАРСТВО!!!-гордо изпъчи гърди внушителната фигура, като се изправи до безпомощното тяло на Джон, което вече се тресеше от болката която пулсираше по цялото му тяло...
-КАЗВАМ СЕ ХАДЕС!!!ВЛАДЕТЕЛЯТ НА ВСИЧКО КОЕТО ВИЖДАШ, ОТ ТУК ТА ЧАК ДО ТАРТАР!!!-кресна още по силно той и прекрачи мъжа на пода, като леко го срита с левия си крак и Джон отново изпъшка, а след минутка усети отново ръцете на херон, които го повдигнаха, получили заповед от Господаря си.
***
Другото утреНамигване
Върнете се в началото Go down
 
Be good or be good at it!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: Свободна зона :: Свободна зона :: Лично творчество :: Литература-
Идете на: