Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
     Езерото - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
     Езерото - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
     Езерото - Page 2 EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
     Езерото - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
     Езерото - Page 2 EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
     Езерото - Page 2 EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
     Езерото - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
     Езерото - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
     Езерото - Page 2 EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 37 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 37 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 43, на Вто Сеп 17, 2024 11:22 am

 

  Езерото

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 6:50 pm

Поклатих с глава.
-Ох,ще зема да заспя.Ще се хвърля в езерото,да поплувам с рибките,така и ще се разсъня малко.-засмях се леко...
-А ако сериозно...-това аз ли го казах?Не,не...-Ооо да права си,не ми действа добре придота...-Станах.Погледнах езерото.Не беше много дълбоко.Да отида ли да поплувам?Малко мръсно...ох,трябваше ми нещо за да не заспя...
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 6:55 pm

Изслушах шантавото му изказване и леко се изправих плътно зад него.. Докато той размишляваше дали да скочи или не аз рязко го бутнах и той просто падна във водата.. Дребни капки опръскаха лицето ми.. Изкикотих се тихо и му се изплезих..
- Вече няма нужда да се чудиш.. Късно е .. Мокър си.. - продължих да се смея и приклекнах леко до езерото, но на достатъчно разстояние, за да не може да ме дръпне и да се измокря заедно с него..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:03 pm

Засмях се.
-Да...мокър.-Казах.Не беше дълбоко,а и Алекс не ме бутна на далеч,водата ми беше до гърдите.Гадното беше че в това езеро веднага беше колкото се може бъ дълбоко за бряг.Е,езерото не беше за плуване...
-Хайде влизай и ти.-казах и една дяволита усмивка се появи на лицето ми.Едвам ли тя щеше да влезне в водата но поне опитах.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:08 pm

Свих устни и поклатих глава в знак на отрицание.. Не исках да се мокря или поне не цялата, а отлично знаех, че Зак щеше да се погрижи да се прибера вкъщи вир вода.. Седнах на земята и любопитно загледах реакцията му, седнала по турски и скръстила ръце..
- Няма да стане, Зак.. Не влизам вътре.. - засмях се и бавно смъкнах потника си.. Трябваше да го запазя ако все пак намереше начин да ме докопа.. Смъкнах и панталонките си оставайки само по бельо.. Не се притеснявах точно от Зак..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:17 pm

На лицето ми все още сиаеше дяволите усмивка.
-А аз мисля че е точно обратното...-Стази дяволита усмивка излезнах от водата и започнах да гоня Аекс.Е беше останала само по сутиен и бикини което беше умен ход,все пак щеше да се намокри.В крайна сметка я бях хванал,едвам едвам но все пак успях.И я дигнах на ръце,усмивката ми се смени на доволна и аз бързо пренесох Алекс и я хвърлих в водата.И също скочих там.
-Няма да стане така ли?-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:35 pm

Тичахме близо пет минути докато той не ме хвана.. С лекота ме пренесе до водата.. Правех какво ли не.. Виках, дърпах се, ритах, но нищо.. Силата на дампирите си казваше думата.. Накрая просто се примирих.. Той ме хвърли във водата..
- Ще си платиш, Зак Уилямс.. - извиках и яростно започнах да го пръскам смеейки се от време на време.. Беше много глупав ход да ме хвърли във водата..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:01 am

Засмях се и също започнах да я пръскам.Ако така щяхме да се пръскаме,никой нямаше да победи...Е,поне успях да я намокря.Пръскахме се и се смеехме.Неможехме винаги да сме на равно... Първо дадох на Алекс да ме опръска а след това просто паднах в водата.Въсползвах се от това че се оказа под водата,доплувах до Алекс.Хванах я и застанах,вече стоях и можех да дишам.Държах Алекс,усмихнах се злобно...
-Юхуууу.-казах като пак хвърлих Алекс в водата.Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 7:43 pm

Зак упорите продължаваше да ме пръска.. Не можех да отрека, че бе доста ловък в движенията си.. Това обаче не ми попречи да го потопя във водата, което на практика ми изигра лоша шега.. Отново бях под топлото слънце или по-точно под залязващото слънце и изгряващата нова луна.. Миг по-късно отново бях във водата.. Не бях особено доволна от този факт.. Беше много по-лесно да ме носи, а аз просто да си стоя мирно и тихо и най-вече на сухо.. Въпреки, че ми харесваше на сухо не можех да отрека, че бе забавно и поще преди да се усетя смехът ми се бе разнесъл из цялото пространство от единия край на езерото до другия..
- Ще видиш ти.. - ухилих се и бавно се потопих под водата опитвайки се да имитирам мутанта мъж от филма, който гледах на скоро.. Гледах лошо, но не за дълго.. Плавно и безшумно се спуснах заобикаляйки тялото му.. Надявах се да не се усети.. Присвих очи, за да разкарам досадната вода, но естествено без ефект.. С лекота се покатерих на гърба му и закрих очите му с шепи.. Краката ми се обвиха около кръста му здраво, за да не падна по някаква случайност..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 7:58 pm

-Алекс?-дигнах едната си вежда.Не виждах нищо...Знаех че беше тя,нямаше смисъл да питам...
-Пак ли искаш под водата?-засмях се леко.
-И сега какво?-питах себеси на ум.Не виждах нищо...абсолютно нищо...Като за първо се усмихнах.Сложих ръцете си на нейните,исках да махне ръцете си от очите ми...Нямаше как да я сваля хвана се здраво.Трябваше да измисля нещо на бързо...Махнах ръцете си от нейните и бързо и неочаквано се гмурнах под водата.Бях набрал достатъчно въздух,но Алекс можеби не...Е просто щях да видя какво щеше да стане...Гмуркнах се и нямах намерение да излизам от водата.Обърнах си главата и я погледнах с злобна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:06 pm

Беше неочаквано точно както и първото гмуркане.. Намръщих се неочаквано.. Нямах достатъчно въздух, но трябваше ли ми изобщо ? Не бях изпитвала нуждата си от кислород и не бях сигурна, че трябва.. Не чувствах потребност от него под водата, но се дразнех, че не мога да усетя миризмите около себе си.. Смръщих се .. При дяволитата усмивка на Зак направо откачих.. Не бях бясна, а подразнена.. при мен определено имаше разлика.. Започнах да го удрям по гърбът, но бях наясно, че изобщо не усеща.. Водата правеше ударите ми толкова по-леки и меки.. Сякаш, сякаш го галех.. Не можех да му направя нищо.. Просто пуснах кръста му и изплувах на повърхността..
- Не умееш да губиш,а ? - измънках почти веднага очаквайки и неговата поява..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:19 pm

Сдобих се със своето и точно след като Алекс се показа над водата и аз също се изправих.
- Не умееш да губиш,а ?-каза Алекс
-Може и така да се каже.-отговорих както винаги с усмивка.Но,Алекс не се беше усмихнала,това не ми хареса...
-Искам да видя на това лице...-казах сериозно като посочих лицето и.-усмивка.Напръскай ме бутни ме в водата,направи каквото искаш.Само че искам да се усмихнеш.Няма да се съпротивлявам.-казах и се усмихнах мило.
-Хайде...-дигнах си ръцете нагоре,показвайки че няма да се съпротивлявам и пак ги пуснах.Когато ръцете ми навлязоха в водата,малко вода се беше распръскала.Чаках Алекс,да се усмихне...
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:31 pm

Бях се нацупила както обикновено кръстосала ръце.. Аз също не умеех да губя като всяко разглезено момиченце.. Трудно беше дори да загубя някоя игра нарочно само и само Даниел да щастлив и да се забавлява.. Мразех да губя и не се примирявах лесно със загубата и все пак беше трудно да не се усмихна при молбата на Зак.. Този примирен кучешки поглед направо ме изяждаше.. Прехапах леко долната си устна.. Щом предложи обаче да го намокря не се сдържах.. Ухилих се до уши, но това не означаваше, че съм се предала.. Започнах да го пръскам, а той просто си стоеше.. Отново скочих върху него накланяйки главата си на една страна..
- Няма ли да се съпротивляваш.. ? - попитах дяволите..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:36 pm

Е усмихна се.Сега...можех пак давзимам върха но реших да изчакам.Тязапочна да ме пръска но аз стоя и не правих нищо.След малко Алекс пак беше зад мен,или по точно върху мен...Но аз бях с отворени очи което беше добре.
- Няма ли да се съпротивляваш.. ?-пита Алекс.
-Искаш ли?-попитах и се усмихнах.Погледнах водата.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:44 pm

Замислих се за момент.. Не бях любител на водата, за да го предизвиквам .. Не обичах и да губя в такъв случай отговорът ми бе не .. Определено не знаех какво говоря след като го предизвиквах по такъв приканващ начин.. Прибързано поклатих глава в знак на отрицание и обвих ръце около вратът му.. Повдигнах леко рамене ..
- Защо просто не си тръгваме, вече.. Дани се е събудил отдавна.. Сигурно се чуди къде съм.. - обясних и леко го побутнах, за да тръгне към брега.. Беше егоистично от моя страна да го карам да ме нос, но какво му пречеше ? Бях лека и с детински акъл ..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 12:45 pm

-Ако се е събудил и се чуди,ок.-започнах да размишлявам на глас...
-Но аз не се предавам!-казах с дяволита усмивка.Алекс се държеше здраво така че можех спокойно да си ходя и така,но все пак реших да я питам все пак да не падне случайно...
-Нали се държиш?-питах и се запътих към брега.Не беше тежка...Вече бяхме на брега.
-Продължаваме така,или ще слезнеш да се преоблечеш?-попитах.Нямах нищо против да я нося,но няма да ходи така,нали?
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 12:55 pm

Завъртях очи и отново го побутнах, за да тръгне.. Той отново започна да говори.. Не искаше да падна, което бе приемливо.. Предполагам беше наясно, че ако ме опуснеше щеше да свърши зле за него..
Съвсем скоро бяхме на брега.. Не ми се искаше да слизам от него.. Бях малко уморена и определено щях да съм доволна ако ме носеше..Слънчевото време ми влияеше зле, но по дяволите вече беше вечер.. Повдигнах рамене и леко скочих от гърбът му.. Чу се леко тупване навярно от краката ми..
- Не гледай ! - заповядах и го погледнах предупредително.. Той послушно се обърна или поне се надявах да го е направил.. Свалих мокрото си бельо и с нежелание обух късите си гащички и потника си..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 1:01 pm

Направих както тя и поиска-Не гледах.След няколко минути попитах:
-Готова ли си?-помислих че толкова време и е стигнало.Обърнах се,да беше се облякла.
-А аз сега,заради някой ще ходя мокър,супер...-поклатих с глава и се засмях.На мен не ми се прибираше,можеби още щях да се поразходя някъде...
-Е,готова си.Хайде.-казах като махнах с ръка,показах че тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 6:26 pm

Той се обърна и зададе очевиден въпрос.. Повдигнах рамене и тръгнах след него.. Определено не ми се стоеше навън.. Въпреки, че времето бе невероятно приятно явление омръзваше бързо на екстремна личност като мен..
- Не ме карай да те върна във водата.. - ухилих се и леко побутнах рамото му.. Обвих ръката си около неговата и продължих да крача напред.. Осъзнавах, че ми трябваше само бяла перука, за да ме помислят за възрастна жена, а него за младият ми и любезен внук.. Завъртях очи..
- Къде смяташ да ходиш после ? - попитах тихо облягайки глава на рамото му..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 7:45 pm

-Незнам,ще се поразходя някъде...Не ми се прибира.А и не ми се спи...-казах.Вече се бяхме отдалечили от Езерото и вървяхме нататък...
-Ако нямаш нищо против,искам да видя малкия...-казах.Продължавахме да вървим,Главата на Алекс лежеше върху рамото ми.
-А,аз къде да се облегна?-попитах я,наведох си главата на едната страна,и внимателно я сложих върху главата на Алекс.След това върнах главата си там където трябва да се намира и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 8:06 pm

Засмях се тихо и побутнах главата му.. Нямаше особена нужда след като той сам я махна от моята.. Продължих да вървя все още облегнала се на рамото му.. Беше удобно и нямах ни най-малкото намерение да сменя позата си.. Предполагаше се че той не би трябвало да изпитва неудобство..
- Добре.. Нека отидем да видим Дани и когато стане време аз да поспя ще те изгоня най-безцеремонно.. - обявих с лека усмивка.. Все пак трябваше да се разходи.. Не исках да му развалям плановете..
Върнете се в началото Go down
Зак Уилямс
Дампир
Дампир
Зак Уилямс


Брой мнения : 102
Join date : 22.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 8:12 pm

-Добре,ще ме изгониш...но можеби аз няма да си тръгна...-засмях се.Продължавахме да ходим,така.Алекс си беше сожила главата върху рамото ми...Вървяхме...Бяхме излязли от двора и се запътихме към стаите.Скоро вече бяхме пред стаята,но можеби не стая,защото не би трябвало да е една а повече...така че апартамента на Алекс.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 EmptyВто Яну 03, 2012 6:48 pm

Бягах из двора.Не знаех накъде тичам и до къде ще стигна.В крайна сметка джогинга ми ме доведе до езерото.Прекрасно място за почивка.Спрях се ,за да си почина.Добре не се бях изморила много.Това беше повече от добре,означаваше,че съм в добро физическо състояние.Приближих се до водата и се загледах в отражението си.Не изглеждах чак толкова зле - вързана на опашка коса, бял потник и черен панталон.Е да бях потна ,но беше нормално.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





     Езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото        Езерото - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Дворът-
Идете на: