Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Стая № 127 EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Стая № 127 EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Стая № 127 EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Стая № 127 EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Стая № 127 EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Стая № 127 EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Стая № 127 EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Стая № 127 EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Стая № 127 EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 39 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 39 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 39, на Вто Сеп 17, 2024 11:17 am

 

 Стая № 127

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Стая № 127 Empty
ПисанеЗаглавие: Стая № 127   Стая № 127 EmptyВто Юни 28, 2011 6:24 pm

Баня :

Стая № 127 Images?q=tbn:ANd9GcTXLac1cI9Qy0zaN5N207Wxyw7_M9Kr-KOqp3OHoV05niQBh7Gt7w

Спалня :

Стая № 127 Images?q=tbn:ANd9GcSOdoAIrmIKd3ZNojtzBMoKWDK40bUOK0W_K-VkD_mWi9n6z5Yk

Хол :

Стая № 127 Images?q=tbn:ANd9GcQJL-FkGxxnPJod36EO3GNa5iOpE3uanXYE_y6arHm0410elSjAwg

Тераса :

Стая № 127 Images?q=tbn:ANd9GcQUzDdOV2jWigNy2oU_4J8mr2SonnHdHVNAlWZZnRqHxJxK5haCgw
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Родни Скот
Морой
Морой
Бенджамин Родни Скот


Брой мнения : 23
Join date : 25.06.2011

Стая № 127 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 127   Стая № 127 EmptyСря Юни 29, 2011 8:10 pm

Слънцето вече залязваше, а аз както обикновено подвластен на глупостта напуснах двора на Акадимята под ръка със своя малък помощник, в лицето на кредитната ми карта, подарък от обичния ми баща..Той смяташе, че парите са способни да запълнят отсъствието му в моя живот, а аз бях на мнение, че са добър заместител..
И така бях навлякъл чисто нова тениска в черен цвят с щампа на някаква неизвестна кънтри-рок банда от Ню Джърси и в комплект с неотлъчно присъстващите в гардероба ми тъмни дънки.Времето бе захладняло и свъсените облаци ме накараха да си задам въпроса защо все на мен не ми вървеше..Дали беше защото бях роден в понеделнки? Хъм, досега не се бях вживявал като суеверник, но за всичко си има първи път..Ама какви ли ги говорех...
Причината да отвърна на намусеното време с намусена физиономия бе, че ссамо преди ден ме бе прекъснало наследата на нещо мого важно.
Излишни подробности.
Ръката ми се стрелна към джоба и само миг по-късно вече палех първата си цигара за днея.Като се имаше предвид, че бях станал преди пет часа, това си беше чист рекорд.Не ме разбиайте погрешно.Винаги съм бил стриктен относно здравето си..Но цигарите към които бях пристрастен бяха моят начин да си почина от всичко и от всички..а доскоро смятах, че са моят личен рай.Разбира са за мен съществуваше нещо пъти по-силно от свития тютюн.Името и бе..Ако ви кажа, ще ме помислите за откачалка.
Изправил се лице в лице с миловидното изражение на рецепционистката, бях откъснат от всякакви мисли свързани с Блейк.Подадох и картата, а тя ме дари с лъчезарна усмивка.Ах колко странно.Такова малко нещо, а пък правеше всички щастливи.След краткият въпрос каква стая искам, реших че двойното легло епъти по-добро от единичното.Глупав морой предполагам си мислят някои от вас..Но все пак ще трябва да се съгласите, че да се шириш е по-добре..Реших, че асансьорът не е за мен.Да се натикам в тясна кутийка с гобяма дама с капела конкурираща някой фонтан, не ми бе спред преоритетите и затова се заех да изкачвам стъпалата по две наведнъж.Вратата се отвори плавно, а аз се насочих право към бара с алкохола.Пушенето тук бе забранено, а водката бе едно от пристрастяванията ми, от които нямаше отъпване.
Течността стигна до заветната среда, но така и не отпих.Седнах на един от дваните и извадих телефона си.По дяволите, исках да и се обадя..
И така това бе заветният момент, в който разбрах, че по-хлътнал няма накъде да стана..
Да, аз Бенджамин Родни СКот станах жертва на Купидон.Колко извратено не мислите ли..Човекът, който рисуваше мустаци на картичките за Свети Валентин ..
Върнете се в началото Go down
Зейдия Блейк
Стригой
Стригой
Зейдия Блейк


Брой мнения : 18
Join date : 24.06.2011

Стая № 127 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 127   Стая № 127 EmptyПон Авг 01, 2011 11:42 pm

Последния път развих ли ви теорията, че ако все пак съществува, съдбата е една долна лицемерна кучка? Не?! Ами такава е! Защо ли? О, я стига, все едно нямате поне хиляда ужасно запомнящи се лични примера, за да докажете моята безумно неоспорима теорема.
Лекият нощен вятър разнасяше странна смесица от всичките ми любими аромати, които напълно случайно бяха нещо, в което циркулира топла, гъста, алена течност, тежък натрапчив мирис на тютюн и спиртни изпарения или с други думи изветряващ на въздуха алкохол. Съвсем случайно, отново, към краткия ми и напълно изчерпателен списък на удоволствия преди броени часове се бе добавило още едно място. Лъжа безумно нагло, а?! Беше го оглавило нахално и безцеремонно и отново по случайно съвпадение на въпросната съдба въпросният аромат изпълваше на топли прилива сетивата ми. Нямам представа дали аромата или спомените, които носеше изпращаше тръпките пълзящи под кожата ми, но каквото и да беше, струваше си. Как някой може да ви опише подобен натрапчив мирис на всички свои любими съставки забъркани и премесени в идеална пропорция и в комплект с арогантно поведение подкрепено от саркастично чувство за хумор? И като една достойна и доказана кандидатка за приза „Кучка на годината” подобно нещо беше в състояние напълно инстинктивно да изключи здравият ми разум или поне остатъкът от него и да изкара същността на стригой на челно място.
Сложете на куб маниакалната ми пристрастеност развита в рамките на едно денонощие, наричана от хората с души-обич, любов или може би страст, която между другото вече започваше да ми донася бездруго имащите ги в изобилие проблеми и мен застанала на тераса деляща ме на метри от моя наркотик.
Сега ми говорете, че съдбата не е кучка. И за мое съжаление аз нямаше как да се меря с нея по простата причина, че аз имах мъничко ограничение до хората, чиито хивот да съсипвам за разнообразие, а тя ами... прецаква всички. Само, че в случая може би и дължах адски дяволски голяма услуга. Кой е казал, че да си шибан пристрастен наркоман е кофти? Страничките ефекти или в случая проблемите си струваха, когато дрогата ти е тази, която в този миг изпразваше съдържанието на мини бара.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая № 127 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 127   Стая № 127 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стая № 127
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая № 234
» Стая № 124
» Стая № 128
» Стая № 126
» Стая № 237

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Извън Академията :: Хотели :: "Luxury"-
Идете на: