Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Тъмните улички - Page 2 EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Тъмните улички - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Тъмните улички - Page 2 EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Тъмните улички - Page 2 EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Тъмните улички - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Тъмните улички - Page 2 EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 39 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 39 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 41, на Вто Сеп 17, 2024 11:18 am

 

 Тъмните улички

Go down 
+4
Erisa
Роуз Хатауей
Лиса Драгомир
Алекса Евънс
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 2:36 pm

Не ми харесва на къде вървят нещата.Знам,че те са тренирали и знаят какво правят и сребърните колове които имат са чисто доказателство,но тази работа не ми харесва.
-Ако дойдат още предлагам да се отправим към колата!
Казах така,че само момичетата да ме чуят.Признавам,че това което направи Алекса бе невероятно,но мисълта тя да пострада заради мен все още бе в главата ми като червей в ябълка.Ериса също беше невероятно,но когато я блъснаха в стената целият настръхнах.
Върнете се в началото Go down
Ник Даниелс
Дампир
Дампир
Ник Даниелс


Брой мнения : 36
Join date : 23.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 2:40 pm

Излязох от бара и се срещнах с мойте хора.Зачакахме момичетата и Ивашков да излезнат.До колкото бях видял междо Али и Ивашков ставаше нещо...колко мило няма що.Щом те излезнаха ги заобиколихме.Али уби двете жени които бяха с нас доста бързо.Не се и съмнавах в нея.
-Браво Али!-казах и изракоплясках с ръце.Получих от нейна страна само един гаден поглед.Ериса се сби с мъжът пред мен.Аз нямах намерение да влизам в битка,а просто мойте хора да ги довършат.С Тами и сламената главица да си поделим Ивашков и да пробудя мойте момичета,но Ериса ми осложни плановете като ме нападна.
-Ериса,Ериса.-избягвах ударите и.Усмихвах се самодоволно.Може тя да беше пуло стригой,но аз бях напълно стригой и бях по-силен и по-бърз.
-Нямаш шанс срещо мен.-зибутах я към стената.При други обстоятелства пак бих се пробвал да я изнасиля,но не..имаше твърде много свидетели.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 2:52 pm

Нямаше да се справи с него като дампир. Трябваше да освободи стригоя, но ако Ейдриън разбере нямаше да е добре. Но щеше да е жив нали. Мигна и стригоя беш е навън. Стана и с учудваше бързина Заби крака си в лицето му. Той падна и тя скочи от горему заби му още един юмрук в лицето. Той пак я избута но тозипът тя беше накрака преди той да стане. Замахна с кола и поряза лицитео му. Беше открито сърцето му тръгнада го забива, но той избута ръкатай понадолу и тя го забив корема му. Той изрева. Изрита го и той падна по гръб.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 3:06 pm

Ериса и Ник се биеха,а аз одържах другите стригои както беше по план.Оказаха се по-силни от колкото предполагах,но трябваше да защитим Ейдриън.
-Браво Али!-изрече Ник.Изгледах го кръвнишки и отново насочих вниманието си към другите стригои.Ейдриън беше предложил на отидем към колата.Хубава идея ако разчистим пътя.
-Няма как да се предвижим...-изрекох и забих кола си в сърцето на стригоя пред мен.Издърпах го и се захванах със следващия.Един от стригоите се впусна към Ейдриън.Избутах този от мен и изритах този който искаше да хване Ейдриън.Не познавах Ник като стригой,но..най-вероятно ще иска да се нахрани с Ейдриън и да пробуди мен и Ериса.Той даже ми беше споменал в бара,че иска да ме пробуди..и ме избута към стената..сравнение с него бях жалка.Забих кола си и в този стригой.Отнов осе върнах на другия,но се стаписах щом видях Ериса да поваля Ник
-Не!Ерс!-извиках и.Той може и да беше стригой,но беше като мой по-голям брат..може и да имаше начин..не можех да го оставя да умре..,но ако сега тръгнех към тях щях да оставя Ейдриън в лапите на смърта..стригоя или който както иска да го приема.Останах на мястото си да паза Ейдриън и да се бия със другите стригои.Знаех,че Ериса ще направи каквото трябва..и на нея нямаше да и лесно да го убие..тя..тя го обичаше.Или поне преди.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 3:15 pm

"Не"? Нима чух правилно?Ериса беше готова да го убие,а Али я спря.Какво ставаше тук по-дяволите?Ериса беше силна и бърза сякаш тя самата е стригои,а Али се опитваше да запази животът на онзи с мазната усмивка.Не знам какво става тук,но имам чувството,че тази вечер няма да остана жив. Бързо и тихо се изнесох в една от уличките и започнах да бягам с всички сили.Не знам и не искам да знам какво става с тях.Това което знам,е че на няколко пресечки има път който води покрай Академията и по него минават много коли.Някой със сигурност ще ме вземе на автостоп...стига да се добера до там.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 3:31 pm

Прободох още един стригой.Ериса май нямаше да остави Ник,но забелязах,че това не е най-големия ми проблем.Ейдриън се затича на някъде.Стригоите веднага раегираха.Препречих им пътя.
-Ейдриън!Ще те убия!-извиках.Затрудняваше ни по този начин.Един от стирогите ме сабори на земята,а другия тръгна на пред.
-Не!-извиках.Не можех да оставя онзи да хване Ейдриън.Избутах мъжът който се опитваше да ме държи неподвижно към земята и побягнах в същата посока.Ввидях Ейдриън и стригоя.Насилих всяка частица от тялото си да бягам по бързо.
-Дмитрий заклевам се,че ако се въренм живи ще те разцелувам...-изрекох тъчайки.Дмитрий винаги почваше тренировките ни-и на трите-Ерс,мен и Лекси-с тичане.Двадесет обиколки...рядко ги намаляваше и често ги увеличаваше,но казваше,че могат да ни потрябват..е сега вече вярвам на думите му.Оставих Ериса в уличките с Ник колкото и да не ми се иска,но те са на първо място.
-Остави го!Да не си го докоснал!-изсъсках на стригоя като привялкох вниманието му.Той се нахвърли върхо мен.Избута ме към една стена и ме притисна.Опитах се да го избутам,но без успех.От устата ми се стичаха лиги.Червените ириси около очите му още повече го караха да заприличва на чудовище.След известно време борна го избутах от себе си.Леко се улолях,но тръгнах срещо него.Той беше по-висок от мен и по-тежък.Опита се да ме забори на земята,но аз му избягах.Одрасках го по гърбът с кола.Не си беше болка за умиране,но поне щеше да го забави.Той изръмжа и се насочи към мен.Нямаше много голям шанс да се метна и да го саборя,но от опит глава не боли...или може би боли.Затичах се към него,но това май не го изненада.Трудно беше да се изненада стригой.Вложих цялата тежест на тялото си в това да го саборя и успях.Това изненада и двама ни.Гърдите му бяха открити и аз забих кола.Той извика,а след това червенината в очите му изчезна.Умря.Станах от бежизненото тяло и отидох до Ейдриън.Не виждах стригои на около,но това не означава,че нямаше.
-Ейдриън..добре ли си?-попитах го задъхано като едновремено следхя всичко наоколо.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 3:42 pm

Това което се случи не промени чувствата ми към Алекс,но определено промени гледната ми точка.
-Добре съм...-казах студено и се отдръпнах от нея.
Не искам да съм студен с нея,но аз определено не крия нищо...за разлика от Алекса.Как мога да й имам доверие...или по-скоро защо тя ми няма доверие на мен? Тези въпроси ще останат без отговор за сега.
-Тя е като тях...Ериса е стригои...или поне на половина.А онзи мъртвец там... той значи нещо за теб...По дяволите,той е мъртав! Няма душа!
Ясно е че е само на половина иначе досега да съм мъртъв,а Али превърната в една от тях.Не изчаках отговор на въпросът й,появи се нов враг и точно това ми трябваше за да й отвлече вниманието й и аз да избягам.Този път няма да спирам,независимо какво стане.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 4:42 pm

Появи се още един стригой.Трябваше да се справя с него и след това да обеснявам на Ейдриън който май не искаше да ми слуша мрънканиците.Щом се захванах със стригоя Ейдриън пак побягна.Стига де!
-Спри се!-извиках му,но кой да ме чуе.Избутха стиргоя от себе си,но той почти веднага ме атакува отново.Приготвих кола си и го забих в корема му тъйкато нямаше как в сърцето.Той извика и се отдръпна.Беше застанал в неодобна позиция.Трябваше да го прободя някак и да тръгна след Ейдриън...Трябваше да го пазя и да му обесня.По дяволите..Ериса ще ме убие.Приближих се към стригоя и го изритах.Той падна на земята,но почти веднага се изправи.Затича се към мен и гърдите му бяха открити.Прободох го.Издърпах кола си от него и побягнах.
-Ейдриън!Спри се!Ще ти обесня всичко!-насигнах го и го улових за ръката.Избутха го към една стена,но не силно.Притиснах тялото си към неговото за да не мърда.
-Ериса не е една от тях!Не искам да те лъжа и затова ще ти кажа.Майка и..е била кървава курва изнасилена от стригой.Ериса е наполовина.Аз..Ник беше като мой по-голям брат...винаги ми помагаше.След като стана такъв аз се заклех да го убия..е не стана толкова лесно...като го видях аз се вцепених както сам забеляза в бара,но не очаквах,че ще стане толкова скоро.Не бях подготвена,а да го видя как умира отново нямаше да е никак лесно.Знам,че направих глупост..,но..Ейдриън обичам те..-изрекох и забих поглед в земята.Пуснах го.Нищо чудно пак да ми избяга.Бях му казала,че го обичам...и да мислех го..май.Наистина ми беше приятно с него,но явно на него няма да му е приятно гаджето му да има за най-добра приятелка стригой и стригой който да иска да я пробуди.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 8:07 pm

Не обръщаше внимание на Али и Ейдриан който доста ги затрудняваше да го спасят. Защо моройте тябваше да са толкова тъпи понякога? Тъй като Али и беше отнела от вниманието за малко това позволи на Ник да я повали на земята. Държеше ръцете й и я притискаше с цяло тяло. Усети тъй познатата й топлина на тялото му. Усети до болка познатите извивки на тялото и дъхът му. Устните му бяха на сантиметри от нейните. Тя изръмжа, а той само се усмихна зловещо. Наведе се и я целуна. Усети същите топли устни изпълнени с изпеляваща страст, но в тях нямаше живот, а само смърт. Господи толкова й харесваше, но трябваше да се съвзем одръпна се и почна да се бори и да се извива под него. Накрая успя да разхлаби хватката и и да го избута докато ръмжеше и съскаше обидни думи на английски или руски. Прибягваше дори до български и френски. Изправи си на крака и пак нападна той я отблъсна. Направи няколко такива серий, но той все я отблъсваше. Изведнъж изневиделица той заби юмрук в лицето й. Тя се олюля и този удар отне достатъчно от вниманието и за да нанесе втори. Този път ритник в хълбока й. Тя полетя някъде около 5 метра и падна по корем изправи се почти веднага, но той беше тръгнал след Али и Ейдриън. А те бях на улицата зад ъгъла. Тя се затича след него...
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 5:31 am

Изслушах я без да казвам нищо.
-Той вече е мъртъв,Али!-настоях и я погледнах право в очите с решителен поглед.-Той няма душа,нима не го видя.Готов е да ме убие и да ви превърне в стригои! Ако вие не го спрете той няма сам да го направи,а явно той знае много за вас и ще го използва.
Въздъхнах,беше лека и я бутнах на зад,но обвих ръце около нея.
-Не трябва да се оставяш на чувствата си към него,защото можеш да пострадаш,а аз не искам това,Али.
Казах и целунах челото й.
-Не се тревожи,на никого няма да кажа за Ериса,не съм от тези които веднага биха разпространили клюка...отдавна завърших гимназия.-направих опит да се усмихна и това което ми каза ми помогна да го направя.Но не съм готов да й отвърна със същото.Да кажеш на някого,че го обичаш все още има голямо значение за мен.
Върнете се в началото Go down
Ник Даниелс
Дампир
Дампир
Ник Даниелс


Брой мнения : 36
Join date : 23.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 9:54 am

"О Али,Али.Винаги първо ще действаш,а после мислиш!"-казах си и избутах Ериса на земята.Междо устните ни имаше някакви си мижави сантиметри.Тя изръмжа.Избута ме от себе си.Почна да ругае на най-различни езици което само ме накара да се засмея.Тя ме нападаше,но аз ловко избягвах ударите и.Накрая забих едн в лицето и.Не го очакваше,но трябваше.Моята вечерия избяга,а аз бях гладен.Нанесох и ритник в хълбока.Тя излетя надалеч и падна по корем.Усмихнах се и тръгнах бързо по уличката където бяха тръгнали Али и Ивашков.Минавах покрай трупове на стригой.Това ми подсказваше,че съм на прав път.Не след дълго ги видях.
-Колко сладко само!-изрекох прекъсвайки романтичния им момент.Засмях се,а смехът ми отнекна в улиците.
-Али,Али,Али..винаги първо действаш,а после мислиш.Знаеш ли..не съм очаквал,че точно ти ще се хванеш с моята вечеря или по друг начин казано Ейдриън Ивашков.Племенника на кралицата...-отново се засмях.Мислех да нанеса удар,но нека малката ми сестричка действа първо.Нека да я видя на какво е способна.Знам,че може.Знам,че е силна.Знам,че ще направи всичко да защити Ивашков.Останах на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 10:10 am

Ейдриън ме бутна към стената,но обви ръце около мен.Целуна ме по челото.Каза ми също,че няма да каже на никой за Ериса.Отдъхнах си.Преди да мога да кажа нещо гласът на Ник се разнесе зад Ейдриън.Избутах машинално мороят от мен и застанах пред него като извадих и сребърния си кол.
-Твоята вечеря?Не мисля!Аз няма да ти дам да го докоснеш!-изсъсках му.Ейдриън и Ериса бяха прави.Това не е Ник който познавах,но и все пак беше моят най-добър приятел и винаги ми е помагал.Сега може да е гадно кръвопището чудовище...и аз ще трябва да го освободя от това."Защо все на мен?Защо?".Спуснах се към Ник.Опитах се да го изритам-нищо.Отбегна удара ми.Опитах се още веднъж и още веднъж-без успех.Той ме изблъска към стената.Извиках от болка при срещата с бетоната повърхност.Болеше,но не трябваше да спирам.Погледнха Ейдриън. "Те са на първо място!".Ник се приближи към него.Надигнах се и се олюлах,но се затичах към тях.Избутах Ник налагайи цялата тежест на тялото си.Паднахме на земята.Той обаче не беше вчерашен.Бързо се извъртя върхо мен и ме притисна към студената земя."Не.Не.Не!"-неспирах да ис повтарам умствено докато се огъвах под тялото му.След извесно време борба успях да се измъкна.Залитайки се изправих.Ник се засмя.Толкова ли му беше смешно чуждото страдание.Отново се насилих към него.Успях да го одраснам с кола си по гърдите,но той доста бързо избегна удара ми.
-Ще те убия!-изрещях му.Отново се спуснах към него.Не можех да се позная,но знаех,че трябва да го убия колкото и да не ми се искаше,а и той мислише за гаджето ми като за негова вечеря,заклуска или обяд..не можех да позволя това.Ник ме изблъска отново.Отново срещнах стената.Писът отново се откъсна от устата ми.Този ще ме парализира ако направи още няколко подобни удара.Изправих се.Насочих се към него със серия ритници ,но той ги избягваше ловко.Не знаех дори как мога да се движа след тез иудари,но трябваше да го убия и да защитя Ейдриън.
-Какво направи с Ериса?-изръмжах.Ако беше сторил нещо на приятелката ми щях да го убия без да ми мигне окото.В момента го мразех.Мразех го от дъното на душата си.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 10:28 am

Тя видя как Али се биеше със Ник, а той я отблъскваше. Бавно се придивижи към тях- Ник беше с гръб и единствено начин да я усети е ако я чуе и ако Ериса беше достатъчно тиха щеше да успее да го нариани и да го извади от строй. Ейдриън я видя тя му направи знак да мълчи.
Момента беше удобен беше близко и... заби кола в хълбока му. Той изрева, а къвта й щешеда се смрази. Той бутна Али назад и се обърна. Щеше да каже нещо, но Ерс го напада. Пак ловко отблъскваше ударите й. Опита и с ръце да го напада после комбинираше ръце и крака, но не успяваше. Напдна го и няколко пъти с кола, но не. Още едно замахване със кола и ... дори не видя как той беше взел кола и я беше наръгал в корема. От устнитеи излезе смразяващ кръвта писък. Клекна на земята а и извадикола от себе си...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 10:39 am

Ериса го изненада и той ме отблъсна.Почнаха да си нанасят сериа удари,а на мен почнаха да ми се превиждат черни петна."Не е сега времето да губиш съзнание Алекса!Съвземи се!"-скастрих се аз.Видях,че Ник прободе Ериса в корема.
-Не!-извиках.Тя падна на земята.
-Ерс..-казах тихо.Петната изчезнаха както се бяха появили.Хвърлих се върхо Ник.Той гледаше Ериса и аз забих кола си в рамото му."Защо се обърна идиот такъв?"-изнедоволствах умствено.Той се опита дам е изрита,но избегнха удара му.Бяхме му нанесли удари и това го затрудняваше.Нямаше как да му отрежа главата или да го изгоря,а малко трудно щеше да стане да забия кола в сърцето му.По дяволите!
-Ти си чудовище!-извиках му.Той само се усмихна сякаш казваше "Мерси за комплимента".Избутах го на земята отново.С цялата тежест на тялото си се опитвах да го задържа непотвижен,но не ми се получаваше.Той се беше обувачам за пазител и беше един от най-добрите.Беше добър колкот Дмитрий преди..сега като стригой колкото и да не ми се иска да го кажа..го превъзхожда.Аз едва мога да поваля Дмитрий като дампир,а Ник като стригой..Поднесох сребърния си кол към сърцето му,но той го отби с ръка.Колът ми изхвърча на няколко метра от мен..Трябваше да го взема,но това означаваше да пусна Ник.Станха от Ник и се затичах към кола.Ник беше след мен.Грабанх кола от земята като се наведох леко.Мислех да го спъна,но нямаше да е кой знае каква загуба за него..само загуба на време.Ако Ериса можеше да се движи..да изведе Ейдриън..за мен нямаше да е кой знае какъв проблем да остана сама с звяра.Какво толкова може да ми направи..да ме направи стригой и да ме накара да страдам до края на дните си на вечния си живот...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 11:47 am

Боят който се разигра пред очите ми ме остави слисан.Само когато видях как Ериса пада на земята се съвзех и бързо отидох при нея.Преди време научих от Лиса,която научила от Роуз,че ние,използващите елемент дух,можем да връщаме стригоите към живот,но до сега не го вярвах.Мисля,че е време да повярвам.
-Ериса,чуи ме...знам,че ме чуваш,не смей да изпадаш в безсъзнание! Мога да върна Ник към живот,но ще ми трябва сребърният ти кол и трябва двете с Али да го задържите за да мога да улуча сърцето му.Довери,ми се,това ще се получи!
Казах ,но не бях сигурен дали ще се получи,а от това което видях не съм сигурен,че ще успеят да го удържат.Погледнах Али с изплашен поглед и отново се върнах към Ериса,като взех сребърният й кол и започнах да вливам от енергията на дух в него.Това трябва да стане,защото ако не стане ще убия Роуз.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 11:58 am

Ейдриън взе сребърния кол на Ерис и почна да прави нещо.
-Какво правиш?-попитах го или по-точно извиках.Аз бих им извикала да бягат,но Ерс не можеше да ходи сигорно,а той ако можеше да я носи.
-Трябва да бягате!Ерс моля те трябва да намериш сили.Ейдриън..носи я ако трябва,но трябва да се махнете от тук!-изрекох бързо докато се опитвах да изритам Ник.Този беше твърде бърз.Иде ми да му отрежа краката.
-Ник!-изсъсках му.На лицеот му имаше усмивка.Винаги ли се усмихваше?Е не винаги..преди не се усмихваше толкова колкото сега,но тази усмивка направо..усещях я чак до костите си като лед.Избутах го към една стена,но не за дълго.Той веднага се озова пред мен.Одрасках го за пореден път с кола си и той изрева,но това не му попречи да ме избута към стената.С толкова рани направени от сребърен кол още беше силен.По дяволите.Отнов осе сблъсках в стената.
-Да ме парализираш ли се опитваш?-извиках му.Засилих се към него и го съборих на земята.Наложих за пореден път цялата тежест на тялото си."Нямаше да е зле да имаме морой владещ огъня..или вода,въздух или земя."-мислех си.Не,че духът е лош елемент.Точно обратното.Той е страхотен и рядът елемент.Е страхотен стига да не..докара човека до лудост.Помнеих какво ставаше преди с Лиса и как Роуз искаше да и помогне..ох!Ударих Ник в лицето.Това явно го изненада.Аз рядко удрях някой в лицето и той го знаеше.Повече прибягявах да удрям другите части на тялото.Седнях върхо Ник нанасяйки му удари.Накрая упрях сребърния си кол в гърлото му.
-Не мърдай!-изсъсках му и още повече долепих кола до гъркото му.Даже го одарсках и му потече малко кръв,но всичко това беше само и само да го задържа на земята.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 12:08 pm

Вдигнах Ериса на ръце и се затичах надолу по улицата.Трябваше да помогна на Али,но трябва първо да се уверя,че Ериса е в безопасност.Оставих я в един тъмен ъгъл.
-Ще се върна,обещавам ти.-казах и взех сребърният й кол.-Всичко ще бъде наред.Ти и Али ще сте добре...
Казах и с изненадващо голяма бързина се върнах при Али и Ник.Двамата се бореха,трябваше да изчакам подходящ момент,но ще е най-добре да действам бързо,усещам как дясната ми ръка изтръпва,когато погледнах надолу видях капките кръв.Явно пак ще посещавам лекарката...ако стигна жив обратно в училището.
Върнете се в началото Go down
Ник Даниелс
Дампир
Дампир
Ник Даниелс


Брой мнения : 36
Join date : 23.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 12:25 pm

След като прободох Ериса,Алекса се вбеси.Почна да ме напада и да се опитва да ми нанася удари без дори да мисли дали това ще нарани повече нея.Извика на мороя да грабва Ериса и да бяга.През това време тя отново срещна стената.Усмихнах се.Беше ми толкова приятно това което правих с нея.Така тя ставаше и по-силна.Учише се от грешките си.Е до колкото можеше Али да си признае,че е сгрешила.
-Али,Али..-изекох.Тя ме сабори на земята.Натискаше ме с всичка сила.Удари ме в лицето.Изненадващо.Тя почти никой не удряше в лицето.Усмихнах и се.Тя ми нанасяше удар след удар,но ако си мислише,че може да ме победи толкова лесно.Накрая опря сребърен кол в гърлото ми.Натисна го силно и чак потече кръв.Здържах се да не изругая нещо.Мороят който беше избягал с Ериса се върна."Колко "мило" от негова страна.О даже държи и сребърен кол.Какво?Да не си мисли,че ще ме прободе?"-засмях се колкото ми позвоялваше опряния кол в гърлото и Алекса го натиска още повече.Изръмжах.Какво се опитваха да направят тези двамата.Ако Алекса се върне така носейки кол щах да повярвам на очите си,но да гледам този морой да носи кола..направо е все едно да видиш мечка да играе хоро.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 12:43 pm

-Али,дръж го!
Извиках и застанах срещу нея на колене и се надвесих над него.
-Да те видим какъв си бил!
Казах и забих кола с енергията на елемента ми в сърцето му.Оставих го забит няколко секунди и го извадих.Веднага се проличаха промените.Кожата му добиваше нормален цвят,а червеното в очите му се отдръпваше.Това направих и аз,отдръпнах се от тях и се облегнах на стената.Толкова много енергия...със сигурност ще полудея.Погледнах Али и направих опит да се усмихна,но съзнанието ми беше тъмно и усещах как мрака се промъква в мен.Добре,че пих доста тази вечер,достатъчно за да забави омразата и гневът да поемат контрол над мен.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 12:50 pm

Задъръжах Ник без да знам какво мисли да прави Ейдриън с кола.Когато разбрах какво иска да направи исках да го спра,но само едно "Не!"-се изтръгна от устата ми.Ейдриън се отдръпна от нас.Ник беше жив,а не мъртав.Беше наистина жив.Кожата му си бее върна цвета.Когато отвори очи червените ириси ги нямаше.Не можех да повярвам на очите си.Отдръпах се от него.Бях щаслива.Погледнах Ейдриън.Той беше изморен.Отидох до негои го прегърнах.
-Благодаря ти!-казах му.Бях се надигнала на пръсти и обвила ръце около вратът му.Ник вече не беше стригой.Беше нормален..дампир според мен.Как обаче ще го представим на другите си нямах и на идея.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 12:56 pm

Дишах тежко,а когато Али ме прегърна цялото ми тяло ме заболя,но все пак я прегърнах.
-Али,обичам те.
Прошепнах и се усмихнах.Имах нужда да си почина,а тя да отиде при Ник,защото има малка вероятност да не е доволен от това което направих.
-Върни се при него,Али и се увери,че е добре,аз ще ида при Ериса...
Казах и се изправих бавно на крака.С много болка забързах крачката и бях при дампирката за кратко време.Седнах до нея и се облегнах на стената.
-Няма да повярваш какво направих...-казах й задъхан.-Аз не мога да повярвам какво направих.
Казах и се засмях,реших,повече да не се смея защото всичко ме болеше.Малко алкохол и една-две цигари и ще съм като нов.Станах и вдигнах Ериса.
-Да се връщаме при останалите дампири...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 1:08 pm

Ник се беше изправил.Обърнах се към него и го погледнах.
-Ник!-прегърнах го.Той май беше изненадан и още не можеше да разбере какво всъщност става.И аз не можех да си го обесня.Ейдриън и Ериса дойдоха при нас.
-Трябва да отидем в лечебницата.Вие имате нужда от лекаркса помощ.-погледнах първо Ериса,а после Ейдриън и накрая Ник.Той нямаше нито една драскотина,но нямаше да е зле да дойде с нас.
-Ти идваш с нас!-казах му.Той дори не се съпротивляваше.Видях,че слънцето се надига.Нима цяла нощ бяхме прекарал ив битка.Тръгнахме по улицата по която дойдохме.
-Аз ще карам!-заявих.Стигнахме колата.Качихме се.Ник седеше до мен,а Ейдриън беше на задната седалка с Ериса.Запалих колата и с малко превишена скорост стигнахме доста бързо до училището.За щастие нито ни хвана полиция тъйкато аз нямах осемнадесет,а и в колата имаше момиче с прободна рана,а и нито катострофориахме.Паркирах колата на паркинга в училището.Слезнахме и се отправихме към лечебницата.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Erisa
Дампир
Дампир
Erisa


Брой мнения : 248
Join date : 18.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 1:21 pm

Надигна се бавно и отиде до Ник. Той вече не беше стригой, а дамипир. Тя пак затвори очи за миг и ги отвори пак си беше дампир. Но още беше ранена той беше объркан изтощен.
- Добре дошъл сред живите - каза нежно тя и го погали. Леко го целуна и дори в тази малка и кратка целувка тя пак усети живота в него. Погледна Ейдриън.
- Не знам какво направи, но ти благодаря.
По лицето и се стичаха сълзи на радост.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмните улички
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Извън Академията :: Монтана-
Идете на: