Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Зала за ученици EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Зала за ученици EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Зала за ученици EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Зала за ученици EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Зала за ученици EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Зала за ученици EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Зала за ученици EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Зала за ученици EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Зала за ученици EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 40 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 40 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 41, на Вто Сеп 17, 2024 11:18 am

 

 Зала за ученици

Go down 
+2
Лиса Драгомир
Алекса Евънс
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyПет Юни 17, 2011 3:08 pm

Тук учениците се хранеха.Имаше сякакви разнообразие на храна,но главно ядяха дампирите тъйкато мороите предпочитаха да отидат и да пият от захранващите.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 4:13 pm

С Роуз решихме да закусим. Влязохме в залата за хранене. Искрено се надявах да има нещо сладко... я, имаше гофрети с шоколад. Взех си една и мляко. Изчаках Роуз да си избере, докато се оглеждах за свободна маса. Намерих една, усамотена в ъгъла на залата. Посочих я на Роуз :
- Какво ще кажеш за онази ? - усмихнах й се. - Усамотена е и ще можем да поговорим...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 4:26 pm

Погледнах към масата която ми сочеше и кимнах.Взех си гофрета и портокалов сок.Чувствам се малко изморена и имам нужда от витамините.Двете седнахме на масата и всеки който се опиташе да седне при нас бе пронизван от предупредителен поглед.
-Още от вчера искам да говоря с теб и знам,че ако не ти кажа ще се пръсна от вътре...а определено имам нужда от съвет.
Казах и си поех дълбоко въздух.
-Става дума за...Дмитрий....мисля,че....че го харесвам,но не искам да го харесвам.
Казах,но не бях сигурна в последното.Той определено не показваше интерес към мен и не виждам защо по дяволите аз проявявам интерес към него.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 4:45 pm

Седнахме на посочената маса от мен. Роуз си взе гофрета и натурален сок.
-Още от вчера искам да говоря с теб и знам,че ако не ти кажа ще се пръсна от вътре...а определено имам нужда от съвет.
- Спокойно, може да ми кажеш всичко. - Усмихнах й се плахо.
-Става дума за...Дмитрий....мисля,че....че го харесвам,но не искам да го харесвам.
- Красавец е. - Усмихнах й се и леко я сръгах в ребрата.
- Не е лошо да го харесваш... така мисля ! - Отхапах от гофретата и отпих от млякото. Вкусно, но не като кръвта на захранващите...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 4:50 pm

Усмихнах се на Лиса.
-Да,но той определено не ме харесва...или поне така си мисля.Смятам да разбера.
Усмихнах се и се сетих нещо.
-Навита ли си да използваш номера,който Ейдриън ти показа...това с аурата.Доколкото знам за аурата това е свързано с чувствата на човека.
Това,че те двамата могат да виждат аурите на хората е едно от невероятните неща,които могат да правят.
-Ще ми помогнеш ли?
Исках да проверя дали той изпитва нещо и Лиса е единствената която би ми помогнала.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 4:57 pm

Усмихнах й се игриво и й кимнах.
- Разбира се, ще опитам ! - Зарадвах се, че мога да помогна на Роуз.
- Ъ, утре след часовете ще дойда да гледам тренировката... - Отпих от млякото, за да преглътна поредната хапка. Захранвах се вчера, но не вярвах, че толкова скоро ще се нуждая от кръв...
- Роуз, ще ме придружиш ли до захранващите ? След като закусиш, разбира се...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 5:05 pm

Много се зарадвах,че тя ще ми помогне.Лиса наистина е невероятна приятелка и съм голяма късметлийка.
-Разбира се.Странно,обикновено се храниш на около два до три дена.Сигурна ли си че си добре?
Много се тревожа за нея,това чувство се засилва още повече след като без да искам се вмъкна в главата й.За щастие напоследък съм овладяла това....до една степен.Другото което ме тревожи е че може Дмитрий да ме ступа пред нея.Ако това стане наистина ще го намразя...или по-скоро себе си.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 5:24 pm

- Добре съм... - Усмихнах й се.
- Всичко е наред... - Приключих с гофретата и остана само млякото. Допивах го докато изчаквах Роуз да закуси. Талпата вече намаля и в залата останахме около двадесет човека...
- О, да, получих покана да отида в кралския двор, мога да доведа приятели ! - Допих млякото и я дарих с лъчезарна усмивка.
- Искаш ли да дойдеш ?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 5:31 pm

За малко да не се задавя.
-Аз и Татяна на едно място?
Тази проклета жена,колко много я мразя...но щом Лиса ще ходи.
-Разбира се,че ще дойда.Където си ти там съм и аз.
Усмихнах се и довърших закуската си.Тази жена има планове за Лиса и определено не ме иска като нейна пазителка,но ще трябва да се примири.
-Само двете ли ще отидем?-двете и още няколко пазителя,разбира се.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 5:46 pm

- Не говори така за Татяна ! - Скастрих я набързо, но после се засмях.
- Ейдриън ще дойде, тя му е леля... - замислих се, кой още може да дойде...
- Като се замисля май сме само ние... и Лекси, Алекс и Ериса... стига да се съгласят и да ги пуснат... - засмях се.
- Какви ли бъркотии ще направим... - Усмихнах й се. Беше приключила със закуската и можеше да вървим при захранващите...
- За какво ли ме иска Татяна... - Много се притеснявах, особено след като ме унижи...
- Да не съм се издънила ? - Погледнах тъжно Роуз...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Дампир
Дампир
Роуз Хатауей


Брой мнения : 113
Join date : 23.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 6:09 pm

-Дмитрий сигурно ще дойде,....но като охрана,а не като гост...
Усмихнах се и вдигнах ръце сякаш се предавам.Няма да говоря така за Татяна,поне не и пред Лиса.
-Ако ме питаш колко поражения можем да направим на кралският двор и всички там за един ден...много.-казах и се засмях.-Не знам,Лис,но знам,че няма да те оставя сама срещу тази...кралица.А относно какво си направила...Нищо не си направила,Лиса.Ти си истинско слънчице . Аз съм дяволът от който Татяна иска да се отърве.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Морой
Морой
Лиса Драгомир


Брой мнения : 65
Join date : 25.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Юни 25, 2011 7:04 pm

Поклатих развеселено глава.
- Няма да позволя на Татяна да се отърве от теб, повярвай ми ! - Усмихнах й се. - Съжалявам, че те подлагам на това, но се нуждая от приятелка... поне като морална подкрепа... - отново се замислих защо кралицата е проявила желание да се видим... реших, че това е проблем, за който ще мисля по-късно и смених темата.
- Е, поне ще имаме много развлечения... Поне вие ще може да се забавлявате... - Сръгах я леко в ребрата. - Може да се виждаш по-често с Дмитрий... - Изкисках се доволно. Стигнахме до захранващите...

ПП: Направо продължаваме в темата със захранващите, аз утре ще пиша, сега ще гледам филм. Чао. (hug)
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyПет Юли 15, 2011 1:23 pm

Грабнах Али и я поведох към столовата.Трябва ми храна,но също така й кръв.
-Не знам за теб но бих впил зъбите си в нещо сочно.
Казах докато си избирах нещо за ядене.С таблата в една ръка и с лъжица в другата си слагах по малко от всичко.Не съм сигурен дали ще мога да изям всичко това,но ще се наложи.Ако влезна в хранилището гладен като вълк има голяма вероятност да изцедя някого.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyПет Юли 15, 2011 2:22 pm

Като спомена за храна и впиване на зъби си спомних как Ериса пи от мен.Потръпнах.След това исках и Ейдриън да пие от мен,но сега...ами сега да се надяваме,че не бях на същото мнение защото нямах намерение да ставам кървава курва.
-Аха...-изрекох когато той си взимаше от всичко.Аз бях само малко гладна,но не ми се ядеше...стран аму работа.Седнахме на една маса,а аз се подпрях на ръката си.
-Значи после ще отидем при захранващите?
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyПет Юли 15, 2011 2:33 pm

седнах на масата до нея и започнах да се храня.
-Да,но преди това ще хапна,не искам да изцедя някого.
Докато се хранех и мятах от време на време по някой поглед.
-Какво има,Али, не е в твой стил да си мълчалива.Нещо случило ли се е докато бях до лечебницата?
попитах я и се извъртях към нея.Определено нещо се беше случило.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyПет Юли 15, 2011 2:37 pm

Бях се отнесла на някъде,но гласът на Ейдриън ме върна на земята.
-Аз..не...нищо не е станало.-изрекох и поклатих глава.Отидох и си взех шише с вода и отново се настаних до Ейдриън.Отпих от студената течност.Супер!Дойде ми като студен душ..отвътре,а после ще си взема един и "от вън".Усмихнах се на Ейдриън който ме гледаше малко страно.
-Сериозно.Нищо не е странало.Просто ми е малко страно...,че Ериса пи от мен.Това е всичко.-последното го казах тихо тъйкато тук и стените имаха уши.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyПет Дек 09, 2011 1:16 pm

Не откъсвах поглед от нея,не успя да ме убеди.Със сигурност няма да забрави чувството от ухапването,но ще се постарая да го изтрия от съзнанието й.
-Алекса...
Прошепнах,прегърнах я през ръменете и я притиснах към гърдите си.Тя ме погледна и аз леко целунах долната й устна.
-Не мисли за това.Концентрирай се върху нещо друго,независимо колко незначително може да е то.Трябва да заБравиш за това което се с лучи.
Просто не исках тя да пострада още повече.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyПет Дек 09, 2011 5:36 pm

Усмихнах му се и го целунах като се сгуших в него.Усетих,че няколко погледа се бяха впили в нас и затовал еко се отдръпнах.Обходих с поглед залата.Някои си шушуката,а други ни гледаха като паднали от Марс.Слава на Бого не бяха много.
- Какво гледате? - изсъсках насреща им.Не ми пукаше дали са дампири или морои..ако ще да са самите племнници на кралицата - а това не беше възможно защото племенника на Нейно Величесто бе до мен - пак щах да се държа така.
Погледнах Ейдриън и му се усмихнах сладко.
- Съжалявам за това...ама те просто ме изнервиха. - не,че трябваше да му давам обеснение.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриан
Морой
Морой
Ейдриан


Брой мнения : 9
Join date : 16.05.2012

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСря Май 16, 2012 5:37 pm

Тя изсъска на всичко които ни гледаха любопитно... Харесвах това нещо в нея. Това че не й пука какво мислят другите и би скастрила всички дори леля ми само и само ако й беше криво! Ах... ах Алекса. Тя се звини за поведението си, а аз и се усмихнах. Отидохме и се наредихме на опашка за храна. Взех си малко сала та и спагети.
Огледах залата. Всички още ни гледаха странно... Гадното беше, че някои можеше да и лепне прякор "Кървава курва" а не исках АЛи да понася такива обиди. Някои почнаха да си шушукат и кискат. Аз само извъртях очи и се обърнах към Али.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСря Май 16, 2012 7:17 pm

Ейдриън послушно се нареди на опашката ,а аз се облегнах на близката стена и следях всичко.Няколко момичета се изкискаха като ни гледаха,а аз извъртях очи.Беше толкова досадно,но всъщност не ми пукаше кой знае колко.
Очите ми регистрираха друг обект - не много приятел - Зеклос.Джейсън Зеклост беше нещо...неприятно.Ходещо природно бедствие.Земетресение,ураган и цунами в едно.Той се беше запътил към мен и Ейдриън.Повдигнах вежда,а той просто се ухили.
- Хей Али как си?
- Пука ли ти? - изсъсках в отговор.
- Като гледам си решила да дадеш и на някой друг морой да опита от кръвта ти. - избегна той въпроса ми и каза друго на висок глас.Смразих се при думите му.Това съвсем не беше вярно!
- Млъквай Зеклос! - изръмжах.Идеше ми да го удуша с голи ръце,но той беше от мороите с кралски фамилии..яко щях да загазя ако го убия.
- Какво?Просто казах истината. - смигна ми той и после се отдалечи.Чух ,че наоколо почнаха оживени - уж скрити - разговори и чух думата "Кървава курва".Потръпнах...това беше голяма обида за един вампир особено от женски пол.
- Мразя го!А всички тук са ...толкова,толкова....дори нямам душа да ги опиша! - оплаках се на Ейдриън.Поне за сега никой не беше решил - освен проклетия Зеклос който го направи с заобиколки - да ми заяви в очите,че съм "Кървава курва"
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриан
Морой
Морой
Ейдриан


Брой мнения : 9
Join date : 16.05.2012

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyЧет Май 17, 2012 4:30 pm

Онзи Зеклос веднага почна да се заяжда са Али... Само ревнуваше, че не може да я захапе и изчука... Копеле! Взех си малко сала та и отидох до нея и тя каза, че вече не може да ги понася. Целунах я по челото и я поведох към една маса в ъгъла. Седнахме там.
- Не се притеснявай скоро ще се махнеш от тук и ще ме станеш пазител! - усмихнах й се мило. - Ще убия всеки друго морой, който те поиска.
Целунах я нежно по устата и после се заех със салатата си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyЧет Май 17, 2012 4:43 pm

Оо да.Искам да видя как ще го убиеш...
Направих физиономия и извъртях очи.Просто това беше невъзможно...е беше възможно,но мороите не се биеха,те оставяха това на нас дампирите.
- Хм...с алкохол ли ще го убиеш? - попитах Ейдриън.Да това звучеше сякаш се заяждах,но въобще не правех това.Просто задавах един обикновен въпрос... - Ейдриън...това което казва той...аз и Ериса...по-рано....
Поклатих глава.Мисля,че се беше досетил - или поне се надявах - за какво говоря.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриан
Морой
Морой
Ейдриан


Брой мнения : 9
Join date : 16.05.2012

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyЧет Май 17, 2012 5:20 pm

- Ми за ще го напия и ще го бутна от покрива на училището.
Засмях се продължих със салатата си. Тогава тя спомена, за станолто в стаята й. Когато Ериса я ухапа. Погледнах и й се усмихнах мило.
- Ще бъдеш кървав курва само ако се беше чукала с нея. А ти не си нали? - погалих я по бузата после я прегърнах и й прошепнах в ухото.
- Но ако смятате да го направите... да се чукате ще ме викнеш нали? - изкисках се тихо, а тя ме из ръга леко.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Май 26, 2012 10:40 am

Въздъхнах.
Много ме успокои..няма що!
Прехапах долната си устна и погледнах Ейдриън след което повдигнах вежда.
- А от къде знаеш,че не съм се чукала с Ериса докато е пила от кръвта ми? - попитах го сериозно макар и това нещо - секса с Ериса - да не е ставало..Истината беше,че си бях девствена.Проклет девствена курва!Знаех,че почти всички които познавам са го правели,а аз....аз още не съм.Въздъхнах.
- Но не се притеснявай...ще те викнем.Естествено,че няма да пропуснем възможността да стана кървавата курва на училището...даваща се на морои,стригои,мелези...всичко. - казах иронично.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриан
Морой
Морой
Ейдриан


Брой мнения : 9
Join date : 16.05.2012

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици EmptyСъб Май 26, 2012 3:17 pm

Стана ми гадно когато тя ме разбра по грешно и усмивката изчезна от лицето ми.
- Нямах това предвид - казах тихо. И бавно почнах бавно да ям салата. Всъщност не усещах вкуса на салатата. Опитвах да измисля как да развеселя Али. Не исках да ме разбере погрешно а само да я развеселя.
- Али съжалявам не исках да ме разбереш по грешно. исках само да те развеселя. Съжалявам.
Продължих безмълвно да ям от салатата. Или по-точно си играех с нея като непрекъснато а разбърквах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици Empty

Върнете се в началото Go down
 
Зала за ученици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Заседателна зала
» Съдебна зала
» Зала за важни събития

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Зала за хранене-
Идете на: