Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Окт 09, 2021 2:48 pm

 

 Апартамента на Ейдриън Ивашков

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyЧет Юни 23, 2011 8:01 pm

Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyПет Юни 24, 2011 3:19 pm

Прибрах се в апартаментчето си и си взех един дълъг душ.Салонът беше прашен и макар да не ми се искаше да отмия докосванията на Алекса се нуждаех да съм чист.След това увих една хавлия около кръста си и се метнах в леглото си.Проведох няколко телефонни разговора и се опитах да поспя.
Какъв сън само сънувах,невероятен,красив и нежен... Алекса беше моят сън.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyПет Юни 24, 2011 4:37 pm

След като си взех дух,изсуших косата си и се преоблякох,прекосих общото помещение докато слушах клюките и слуховете от изминалите часове една от които беше,че съм говорила с Ейдриън и ,че сме се целунали излезнах от общежитията на дампирите и се запътих към тези на гостите.Трудно щях да влезна..е трудно ще е за някой друг.Пазителят на общежитието обикаляше етажите.Когато се качи на втория етаж безшумно се вмъкнах вътре.Изчаках го да се отдлаечи още малко.Не знаех коя точно е стаята на Ейдриън,но нещо ме теглише към една определена.Почуках на вратата.Ако не бях улучила щях да сгафя сериозно,но нещо ми подсказваше,че е тази...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСъб Юни 25, 2011 9:10 am

Чух почукване на вратата и станах.
-Момент!
Извиках и станах от леглото.Бързо и тихо отидох и отвори вратата.Когато видях Алекса целият грейнах.Но нямаше време за разговори в коридора,особено ако тя можеше да загази.Хванах ръката й и я дръпнах да влезе,след това затворих тихо вратата.
-Радвам се да те видя,но нали знаеш,че можеш да загазиш?
Попитах я и леко се надвесих над нея като се вгледах в очите й.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСъб Юни 25, 2011 9:33 am

-Еее още едно наказание няма да е кой знае какво...-измрънках.Е нямаше да е кой знае какво,но...ако ме изритат от тук какво ще правя?Ще стана кървава курва?НЕ!
-Как си?Ако не е удобно или досаждам кажи..ще си тръгна..през вратата или прозореца..-повдигнах рамене.Огледах стаята му или по-точно апартамента.Гостите на академията имаха хубави стаи.По-хубави дори на хлапетата от кралски произход.Чудех се какво ли може да ми каже Дмитрий,че не се явих да тренировка..нямаше да ме изпрати при Кирова,но ако ме хванат в стаята на Ейдриън..
-Хъм ако ме хванат тук..вътре с теб..ще ме изпратят ли при Кирова?За един "приятен" разговор.-тъп въпрос.Щяха да ме изпратят.Тук беше забранено момичетата и момчетата да се събират в една стая....аз бях ученичка и ми беше забранено,но за него..правилата бяха просто препоръчителни.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСъб Юни 25, 2011 9:41 am

-Остани...
Казах и влезнах в банята където си облякох един панталон и риза.След това се върнах обратно при Алекса.
-Ще им кажа истината.Говорили сме си за сериозна тема която засяга твоето бъдеще,а именно това,че може би ще искам да си ми пазител...
Казах и седнах на дивана,след това я погледнах и се усмихнах широко.Не знам защо не се сетих по-рано.Тя си търси някой да пази,а аз си търся втори пазител.Нещата са идеални!

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСъб Юни 25, 2011 11:51 am

Лицето ми грейна.
-Наистина ли?О благодаря ти!Благодаря,благодаря,благодаря..-прегърнах го и го заборих на леглото след което се засмях и го целунах.Трябваше да съм по-тиха..
-Май трябва да съм по-тиха,а и май това няма да е единственото за което ще говорим и правим,но някои неща са по-добре да си останат тайна..-дрънках ги едни..изведнъж ми се присиска да излезна от Академията.Лекси днес беше на вън или сигорно още е с Белс..
-Ъх..как ми се иска да излезна от тук..-измрънках..

П.п:Съжалявам,че чак сега пиша ама тос нет..идеше ми да им фрасна кутията в главата и да им завра кабелите дето слънце не огрява ;х
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСъб Юни 25, 2011 12:00 pm

Обвих ръцете си около нея и я притиснах към себе си.Радвам се че успях да я накарам да се усмихне.Много е красива когато е с усмивка на лицето.
-Да излезем от тук... няма да е проблем.Ще можем да се измъкнем.
Усмихнах се и се изправих.Обух си чорапи и обувки и се наметнах с шлиферът си.
-Да вървим.-казах и хванах ръката й.Двамата се измъкнахме от сградата и бързо се озовахме в гаража,където държаха колите.Взехме една или по-скоро моята кола и с няколко леки лъжи вече бяхме вън от академията.Не след дълго пътувахме към приятелката на Алекса.

ПП Пиши направо при нея.... ХД
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Юли 13, 2011 8:43 am

Двамата с Али влезнахме в апартамента ми.Всичко беше както го оставих с малката разлика,че леглото ми беше оправено и мръсните чаши измити.Отидох и се излегнах на леглото,дали заради алкохола или нещо друго,но не усещах страничните ефекти на елемента си.
-Ела при мен..
Казах на Али и протегнах ръка към нея,тя се приближи и хванах ръката й.Дръпнах я да легне до мен и обвих ръка около раменете й.
-Каква нощ само...-прошепнах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Юли 13, 2011 8:53 am

Той ме дръпна и аз легнах до него,но после седнах малко по-надоло от корема му с надежда да не му тежа.
-На мен ли го казваш...-изпуфтях.Знаех,че Ерс и Ник се обичат,но пък чак да и предложи...Радвах се за тях.
-Цитирам Ник "Ерс аз те обичам толкова колкото Али обича Ейдриън.Повече от всичко".-е не го беше казал точно с тези думи,но какво?Пак беше пуло цитат.Засмях се и пак легнах Ейдриън.Устните ми срещнаха неговите.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Юли 13, 2011 10:01 am

-Наистина ли го е казал?
Усмихнах се и я целунах.Аз също много я обичам,не знам какво ще правя без нея.
-И аз много те обичам,Али.Бих дал всичко за теб.
Бих дал и животът си ако се налага,бих се отказал от всичко заради нея,само и само да сме заедно.Но никога не бих искал същото от нея,никога няма да я накара да направи жертва заради мен.
- Вие тримата от кога се познавате?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Юли 13, 2011 10:06 am

От думите му имах чуство,че полетях,но щом попита от кога се познаваме с Ерс и Ник се върнах в реалноста.
-Ами от както се помня.Майка ми е пазител и академията винаги се е грижела за мен.Майката на Ерс е...кървава курва и е пратила Ерс тук.Още щом се видяхме с нея станахме първи приятелки.С Ник...преди няколко години.Мисля,че бях на 15.Ерс се влюби в него,а аз и казвах,че нищо няма да стане,но съм грешала.С времето станахме доста добри приятели.Алекса също беше с нас,но след като Ник стана стригой светът на Ерс се разби на парченца...-обесних му.Доста заплетена история си беше,но какво да се прави.Направо си беше за някой сериал.Сгуших се в него.
-Знаеш ли..аз..никога не съм чуствала подобно нещо към някой друг...-признах си.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Юли 13, 2011 10:17 am

-Забравяш къде съм израснал.В кралският двор има къде,къде по-драматични и оплетени истории.Колко се радвам,че се махнах от онова място.
Казах и сгуших Али,косата й мирише толкова сладко.Още от първият ден ароматът който долавям от нея е смесица от ванилия,роза,шоколад и нещо като слънчева светлина,която гали кожата ми.
-Животът е дълъг и има много хора на този свят,сигурна съм,че има много по-подходящ мъж за теб някъде там... но той няма да разбере,че те има защото не смятам да те пусна.-усмихнах се и я целунах
.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyСря Юли 13, 2011 10:40 am

Засмях се.
-Надявам се.-усмихнах се.Естествено аз мразех да бездействам и само да лежа...не ми харесваше.Чудех се какво ще правим тук.Молех се и Ерс и Ник да не правят нищо нередно в стаята ми."Милата ми стая."-помислих си.Надинах се до седнало положение загледана в Ейдриън.
-Какво ще правим?Хъм и разбра ли,че ще ходим в кралския двор.Нещо такова дочух.-казах му.Като го гледах даже губер дар слово...исках просто да доближа устни до неговите и да не се откъсвам.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyЧет Юли 14, 2011 9:45 am

-За съжаление да,аз трябва задължително да отида,но ти...не е нужно да се подлагаш на това.И все пак,кралският двор предлага и забавления,които искам да ти покажа.
Усмихнах се широко и се надигнах за да я целуна.
-А сега,предлагам да правим нещо защото мисля,че ще се побъркам в тази стая с теб.Все пак има легло а ние няма да правим нищо на него,така,че ще е най-добре да отидем някъде другаде.
Усмихнах се дяволито и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyЧет Юли 14, 2011 10:16 am

Отдръхнах си щом каза,че няма да правим нищо на легло.Се пак не мисля,че някое момиче до сега му е отказвали секс.И аз не бих отказала,но все пак...
-Къде ще отидем?-попитах го след като той ме целуна.О беше толкова сладък и секси.Прехапах долната си устна за да не направя някоя глупост и погледнах към вратата.
-Иначе за кралския двор...предпочитам да съм там тъйкато няма да има с кой да съм тук,но Татяна ме нерви.Нищо лично.Знам,че ти е леля..ама..-заоправдах се аз,но накрая млъкнах.Сигорно не му беше приятно,е наричам леля му кучка.Е не бях я нарекла така.Не и с думи,а само мислено.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Ейдриън Ивашков
Морой
Морой
Ейдриън Ивашков


Брой мнения : 65
Join date : 22.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyЧет Юли 14, 2011 7:00 pm

Засмях се.
-Да,тя определено може да се държи гадно и несправедливо,но го прави с добри намерения.Това което е казала на Лиса не отдавна го е казала,защото е била разочарована от нея.Защото очаква много повече от Лиса...
Въздъхнах и се отпуснах назад.
-Не се тревожи за леля ми,едва ли ще я срещнеш докато сме там,мога да се погрижа за това...но за сега.-станах от леглото.-Да идем някъде.Където искаш.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков EmptyЧет Юли 14, 2011 7:07 pm

Където аз поискам.А къде всъщност исках аз?
-Не знам къде искам да ходя..-признах си.Отпуснах се на леглото.Академията не беше чак толкова голяма...,но като по-голямата част от времето прекарвах в тренировки не я бях разглеждала подробно.Е добре де бях,но...не знаех къде искам да отида.Простенах.
-Ти избери място.Имам ти пълно доверие.-усмихнах се и го целунах.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Ейдриън Ивашков   Апартамента на Ейдриън Ивашков Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Ейдриън Ивашков
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ейдриън Ивашков / Adrian Ivashkov

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Академия "Св. Владимир" :: Спалните помещения :: Апартаментите на гостите-
Идете на: