Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
Burger King EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
Burger King EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
Burger King EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
Burger King EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
Burger King EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
Burger King EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
Burger King EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
Burger King EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
Burger King EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 60 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 60 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 62, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

 Burger King

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Burger King   Burger King EmptyВто Юни 21, 2011 10:53 am

Burger King Burgerkingsg
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 12:20 pm

Стигнахме до някаква заведение за хранене и напитки. Поръчах си две кафета,както и пепелник. Седнах при момичетата и им се усмихнах :
- Честно казано обожавам деца,но скоро не мисля да имам,прекалено свободен дух съм за да имам време за такива прекрасни създания. - казах нещо като заключение.
Донесоха кафетата,а също така и поръчките на момичетата.
Цигарите ми имаха мирис на канела,за това Дани нямаше да бъде подразнен от миризмата. Запалих си едно цигара и веднага си дръпнах.Не бях пушила от снощи,а това за мен е дълго време.
- Алекс ти смяташ ли някога да се събереш с бащата на Дани? - попитах след известно време.
Беше ми интересен нейния живот. Как се справяше съвсем сама.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 12:30 pm

Завъртях очи и хванах Дани за ръчичка.. Явно само Белс разбираше сериозността на нещата.. Беше голяма отговорност да имаш дете и определено не бях особено доволна, че се случи точно така.. Обичах синът си, но бих предпочела да е на друго място, да няма мен за майка.. Не бях особено грижовна и оправна.. Платих сметката от обувчиците му и тръгнахме към кафенето..
- Да имаш дете е голяма отговорност, Хилари.. На мен ми се стовари изведнъж, но смятам, че се справям и въпреки това е трудно.. - обясних.. Не смятах, че е готова да има дете.. Беше твърде своенравна.. И аз бях такава, но просто се налагаше да се съгласявам с всичко, което Дани каже дори и да е пълна глупост..
Седнахме в кафенето и поръчахме.. Бела ни разкри своята гледна точка и бях съгласна с нея.. Беше твърде млада за дете.. Щеше да й е трудно да го отгледа особено ако бащата е дампир.. Поръчах ябълков сок - любимото на Даниел и едно капучино.. Предпочитах кръв именно в този момент, но имах ли избор ?
- Не съм го виждала от четири години.. Говори се, че е мъртъв, но аз все още не мога да го повярвам въпреки, че го търсих почти из целият свят.. Може би така е било писано.. За компенсация пък имам него.. - обясних и целунах Дани по главичката.. Беше невероятен..
Върнете се в началото Go down
Хилари Дъф
Дампир
Дампир
Хилари Дъф


Брой мнения : 45
Join date : 22.06.2011
Age : 27
Местожителство : Ами честно да ви кажа-не знам д;

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 12:36 pm

Загледах се на някъде.
-О,благодаря!-казах аз на сервитьорката.
Погледнха Дани.После Алекс.
-Не си ли малка да имаш дете?Ученичка с дете?
Ох,със сигурност не се нравех на Алекс.Какво да се прави?!?Някой хора бяха сериозин и потънали в делата си,пък аз..
-На колко си,Дани?
Не изглеждаше да емного голям.Около четири-пет.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 12:50 pm

Ана отново замлъкна.. Сякаш се бе отплеснала на някъде .. Побутнах я леко, за да ми подаде кутията си с цигари.. Забеляза се само едно леко побутване и кутията вече бе от моята страна на масата.. Преместих Дани на съседният стол, за да не му пречи димът, макар й да имаше мирис на канела.. Дори и да нямаше бях убедена, че го надушва.. Сетивата му бяха също толкова остри колкото и моите.. Запалих цигарата и моментално дръпнах.. Димът ме погълна изцяло..
- Малка съм.. Проблем ли има ? - попитах заядливо.. Очакваше се.. Имаше ли цигара в ръката ми започвах да се дразня от всякакви въпроси.. Тя започна да задава въпроси на Дани който пиеше от сокчето си лакомо.. Имах чувството, че не иска да се отдели от сламката..
- На четири.. - измънка той с чаровната си усмивка вдигайки ръчичка.. Сви палеца си и й показа четири малки пръстчета.. Усмихнах се леко.. Раздразненото ми изражение се смени с нежно и някак замислено..
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 12:54 pm

Гледах двете момичета,от страни издаваха впечатление че могат да се нахвърлят една на друга. Засмях се и допуших цигарата си.
Изпих кафетата си на екс и разтърсих глава. Взех огромния плик с обувки и се изправих. Прегърнах Хилс,а после и Алекс. Щипнах нослето на малкия и казах :
- Сладурчо,да се грижиш за майка си,изглежда много силна и интересна личност. - усмихнах се дружелюбно.
- Мадами,аз ви напускам. Кирова ще ме убие вече. Не че е нещо ново.. - засмях се. Помахах на малкия с усмивка и се запътих към академията.
когато стигнах влязох в апартаментчето си и подредих всички кутии с обувки на специалния им рафт.
Надявах се отново да се видя с Алекс,беше ми много приятна.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 1:24 pm

Сбогувах се с Ана.. Беше мила и ми допадаше по характер.. Явно усещаше, че с Хилари не се разбираме особено за което съжалявах.. Щеше да е добре да имам още една приятелка и то учителка.. Въпреки че в повечето случаи не оценявах приятелството на когото и да било .. Предпочитах да съм сама.. На спокойствие , далеч от всички..
- Чао, Белс.. Ще се видим и друг път.. Обещавам.. - усмихнах се.. Дани й помаха и целуна бузката й..
Докато гледах как бавно се отдалечава изпуших цигарата си загасяйки я в пепелника.. Изпих малкото останало капучино и изчаках Дани да направи същото със сокчето си.. Оставих десет долара на масата, които би трябвало да покрият моята част от сметката..
- Е, аз също ще тръгвам.. До скоро.. - помахах и леко и взех Даниел на ръце.. Бавно, но сигурно започнах да се отдалечавам.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 7:18 pm

След поляната отидох в едно заведение за бързо хранене.бах гладна ,но не ми се ядяха здравословни неща.Исках нещо мазно и калорично.
Отидох направо на касата и си взех два сандвича и кола.Започнах да търся свободна маса , когато видях новата учителка по бойни изкуства да седи на една съвсем сама.
- Здравейте - седнах срещу нея без да попитам и оставих таблата с закупените от мен неща на масата.
- Вчера се видяхме,но не успяхме много да се запознаем.Аз съм Лекси.А ти си?
Върнете се в началото Go down
Хилари Дъф
Дампир
Дампир
Хилари Дъф


Брой мнения : 45
Join date : 22.06.2011
Age : 27
Местожителство : Ами честно да ви кажа-не знам д;

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 7:56 pm

-О,Лекс,здрасти!Аз бях Хилари Дъф.Наистина не се запознахме добре.
Още бях потресена леко от изнасянето на момичетата.Боже,тези хора хич не обичат приказливити!
-Какво си взе?
Аз все още пиех моето капучино.Този път имах цигари у себе си.Бяло малборо,но пушех и червено.Запалих една.
-Искаш ли?Ох,ти още ядеш!
Засмях се весело.
-След като се наплюскаш,пардон наядеш-засмях се весело..Може да отидем в Зара или Есприт.Смятах да понапазарувам.Малок си падам шопниг маниачка и луда!
Подсмихнах се отново и смигнах.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyСъб Юни 25, 2011 7:02 am

Засмях се.
- Ето това си взех - направих жест ,който показваше двата сандвича и колата в таблата.
- Не не , не искам цигара сега - отказах.Пушех само в компания и да ядосам Беликов.Пък и имаше моменти ,когато много ми се допушваше и си палех една цигара макар и сама.Сега не беше такъв момент.
- Добре - съгласих се за пазаруването. - тъкмо и аз искам да видя две-три неща и да си купя някоя рокличка.не че много нося де,но не се знае кога ще ми потрябва - усмихнах се.
Захванах се да яда първият си сандвич и докато се усетих вече ядях втория.Бяха много вкусни.
- Ето това е храна - казах с леко пълна уста и сочейки с пръст сандвича.Преглътнах залъка и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyСъб Юни 25, 2011 9:43 am

Бях тотално отегчена. Беше ми толкова скучно.. А на мен да ми у скучно?! Не мислимо!
Излегнах се на леглото си и взех телефона в ръка.
Искаше ми се с Лекс да се видим,но така и не я намирах в Академията.
Бързо намерих номера й и набързо нащраках един есемес :
" Къде си? Ела в стаята ми! Спешно е!". Подсмихнах се и оставих телефона до себе си.
Надявах се да дойде бързо,защото щях да умра от скука. Семейството ми ми липсваше,а тя беше единствения човек което се доближаваше до думата "семейство" тук.
Върнете се в началото Go down
Алексис Съмърфил
Дампир
Дампир
Алексис Съмърфил


Брой мнения : 86
Join date : 17.06.2011

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyСъб Юни 25, 2011 9:48 am

С Хилари се посмях ме малко , когато телефона ми звънна.Оставих хартийката от втория сандвич и отпих от колата преди да видя кой е.Извадих си айфона и видях едно получено съобщение.Отворих го и следния текст направо ме изплаши " Къде си? Ела в стаята ми! Спешно е!" - беше от Белс.Моментално станах от мястото си и погледнах Хилари.
- Виж Хилари извинявай ,че така те зарязвам ,но е спешно.Ще се видим някой друг път.Чао - след тези думи се затичах към стаята на Белс.
Върнете се в началото Go down
Хилари Дъф
Дампир
Дампир
Хилари Дъф


Брой мнения : 45
Join date : 22.06.2011
Age : 27
Местожителство : Ами честно да ви кажа-не знам д;

Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King EmptyСъб Юни 25, 2011 11:35 am

-Чао!-порвикнах се след нея.
Хората се заобърщаха.
-Какво?Не сте ли виждали човек да вика?
Изправих се и както си бях наумила отивах в Зара.Запътих се натам усмихната преди...
-Аааа!!!!
Подхлъзнах се на мокрия под и паднах.
-Добр ли сте,госпожице?
-Добре съм,да му се невиди!!!Защо е толкова хлъзгаво?!?
-Мих.
-Ох,да!
Изправих се раздразнено.Добре,че не бях намокрена...Беше само хлъзгаво!Човек ад не отиде в мола!Е,не точно човек!Усмивката отново изгря на лицето ми.
-Поне предупреждавайте!С табели!
След това се запътих накъде бях тръгнала-Зара.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Burger King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burger King   Burger King Empty

Върнете се в началото Go down
 
Burger King
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Извън Академията :: Мол-
Идете на: