Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Academy RPG

Vampire Academy RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас ^^
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
»  Бар "Night"
         Mat Star EmptyПон Юли 16, 2012 9:45 am by Erisa

» Зала за ученици
         Mat Star EmptyПон Юли 16, 2012 9:06 am by Erisa

» Границите на Академията.
         Mat Star EmptyВто Юни 12, 2012 6:22 pm by Erisa

» Кабинета на Кирова
         Mat Star EmptyЧет Май 31, 2012 5:14 pm by Ейдриан

» Стаята на Ериса (+18)
         Mat Star EmptyСъб Май 26, 2012 4:45 pm by Ник Даниелс

» Момичета срещу момчета.
         Mat Star EmptyСря Май 16, 2012 6:11 pm by Erisa

» Герои на дампирите
         Mat Star EmptyСъб Апр 07, 2012 3:36 pm by Алекса Евънс

» Тук пишете каквото искате...
         Mat Star EmptyПет Мар 30, 2012 4:16 pm by Алекса Евънс

» Търся си...
         Mat Star EmptyСря Яну 04, 2012 11:46 am by Кая Невърленд

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 62, на Чет Сеп 19, 2024 5:29 am

 

  Mat Star

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Дампир
Дампир
Алекса Евънс


Брой мнения : 352
Join date : 15.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Mat Star            Mat Star EmptyВто Юни 21, 2011 10:46 am

         Mat Star Botevgrad-1
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-academy.bulgarianforum.net
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 2:48 pm

Беше време да обърна малко внимание и на Даниел.. Дрешките му започваха да умаляват, а обувките едва му ставаха.. Не ми беше за пръв път да се измъкна от академията.. Щеше да им е трудно да ме държат на едно място в малката стая..
Обикалях из магазините в МОЛ-а опитвайки се да намеря магазин за обувки.. Не бях една от най-разпалените фенки на модата.. Предпочитах простите, но екстравагантни дрехи.. Нещо, което идеално ме описва..
Оглеждах всички многозначително.. Не знаех откъде може да изскочи някой, който да се опита да ме върне там където ми е мястото.. Дани стисна ръчичката ми и започна да прави опити да ме издърпа.. Погледнах го и видях магазинът за обувки.. Беше странно колко лесно схващаше..
- Мамо, мамо.. Виж.. - изписка и посочи магазина.. Усмихнах се леко и го взех на ръце.. Влязох вътре и започнах да разглеждам детските номерации..
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 3:15 pm

След като проспах почти целия си ден реших да изляза от Академията. Лекси.. нямаше да я без покоя. Облякох си с една рокля,прибавайки едни черни ръкавици,както и по-високи токове . Щях да изляза извън академията. Не предупредих никого както обикновено.
Толкова ми се ходеше в мола.. там където почти никой нямаше да знае че съм от кралска фамилия или нещо подобно.
Когато стигнах в мола започнах да разглеждам първо бижутата,поглеждайки пръстена от баща си. Липсваше ми.. но се стремях да не показвам подобни емоции. Разтърсих глава,а погледа ми попадна на един магазин за обувки. Без да се замислям влязох. Токчетата ми огласяха целия магазин. По едно време усетих как една марка ръчичка пипа кракът ми. Обърнах се,сведох поглед надолу и забелязах едно сладко момченце ,усмихваше ми се. Клекнах пред него. Беше мороиче. разроших косата му и казах :
- Здравей приятелче.. къде е мама? - а след това се появи едно младо момиче, прегръщайки малкия притеснено. Изправих се и се усмихнах.
- Имате.. сладък син. Аз съм Анабел.. приятно ми е. - казах усмихнато.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 5:40 pm

Загледах се в разкошни обувки.. Не беше в мой стил да забравя за нещо толкова важно като Дани заради едни обувки, но въпреки това го направих.. Още преди да се усетя него вече го нямаше.. Обходих целият магазин с поглед.. Нямаше да си простя ако му се случеше нещо.. Закрачих притеснено около рафтовете с обувки.. Знаех, че се е скрил някъде.. Тогава го видях.. Беше при някаква русокоса красавица.. Отидох и го прегърнах притеснено.. Нямаше да го изпускам от поглед нито за миг..
- Изплаши ме.. - признах укорително и целунах бузката му.. Той се изчерви леко и започна да мърда в ръцете ми, за да го пусна.. Усмихнах се леко и го оставих на земята стискайки ръчичката му здраво.. Погледнах момичето.. Беше бледа, висока и красива.. Беше морой.. Миризмата й бе специфична, някак по-величествена.. Явно бе от кралско семейство..
- Да, благодаря.. малко е непослушен напоследък.. - подсмихнах се и стиснах ръката й.. - Аз съм Александра.. - представих се дружелюбно макар и да не бе в мой стил.. Бях й някак благодарна, че се навърташе около Дани без да му направи нищо като се има предвид, че е нещо кто хибрид..
- Предполагам учиш в академията ? - попитах тихо..
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 6:44 pm

- Може ли един Драгомир да не учи там.. - засмях се.
И погледа ми се върна на малкия. Беше доста сладък. Не мислех да имам деца,поне не скоро.
- Не че уча толкова.. по-бунтарски я карам. - усмихнах се отново и загледах момичето :
- Ти също си от там нали? Странно е че не съм те виждала.. там съм от дете. - започнах да се разхождам наоколо,а тя беше с малкия до мен.
- Разкажи ми за себе си.. ще е доста по-интересно. - погледнах я с лека усмивчица.
Не обичах да говоря за себе си,просто защото нямаше какво толкова да кажа.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 6:52 pm

Както и предполагах бе от кралска фамилия.. Засмях се с нея и закрачих около рафтовете с обувки.. Дани беше лепнат за мен като ваденка.. Така и би трябвало.. Не исках да досажда на още някой.. Само проблеми щеше да създаде..
- Да и аз съм от там.. Не излизам много заради малкия.. Не говоря и с почти никого.. Дори не влизам в повечето часове.. Не знам до кога ще ме държат там.. - признах отчаяно и повдигнах рамене.. Не исках да стоя там.. Беше лесно да избягам, но къде щях да отида.. Един морой със сина си без пазител.. Бях обречена.. Него го нямаше да ме спасява..
- Глупава история като на всички.. Живеех си нормално, забременях, родих.. Избягах от вкъщи.. Изгониха ме в академията.. Сега пазарувам с теб.. - подсмихнах се.. Забелязах, че не обича да говори много за себе си.. Също като мен..
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 7:06 pm

Погледнах я и се усмихнах леко. Не знаех какво е да имаш дете,но беше очевидно че е огромна отговорност,а аз бях най-без отговорното момиче.
- Мен ме изпратиха там когато бях малка.. защото така трябвало. И от тогава вдигам нервите на всички. - подсмихнах се и погледнах Алекс.
- Трудно ли ти е? С детето? Сигурно трябва много отговорност. - засмях се. Естествено че трябваше.Харесах си нов чифт обувки. Пробвах ги докато чаках отговора на Алекс,погледнах я.
- И къде е бащата в цялата тази работа? Не е присъщо морои да зареже морои.. Дампирите спадат към графата на зарязани от морои. - по любопитствах отново.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 7:18 pm

Очевидно не бе една от най-послушните и редовните ученички.. Също като мен като изключим фактът, че аз не създавах проблеми освен ако някой не ме закачаше, което бе рядкост..
- Ами.. - повдигнах рамене и погалих Дани по главичката.. Не беше толкова трудно.. Той беше послушен и се хранеше разумно.. - Не е толкова трудно.. Да, иска се отговорност, но.. Той не създава проблеми.. Кротък е за щастие.. - обясних тихо и погледнах обувките които мереше.. Бяха хубави.. Може би и аз трябваше да пробвам някой чифт.. Погледа ми обаче забеляза детски обувки които привидно щяха да станат на Даниел.. Взех ги и го положих на коляното си, за да му ги обуя.. Ан започна да задава въпроси за Него.. Очакваше се.. Отново повдигнах рамене опитвайки се да изглеждам безразлично..
- Бащата е дампир.. Говори се, че е мъртъв, но аз все още не вярвам.. - обясних с лека усмивка.. Спомените моментално нахлуха в съзнанието ми.. Всеки един момент прекара заедно..
- Ти нямаш ли си приятел ? Красавица като теб.. Очаква се да имаш някого.. - ухилих се и леко я побутнах, за да се разсея..
Върнете се в началото Go down
Хилари Дъф
Дампир
Дампир
Хилари Дъф


Брой мнения : 45
Join date : 22.06.2011
Age : 27
Местожителство : Ами честно да ви кажа-не знам д;

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 8:06 pm

Зара,Есприт,а обувки!Е,сигурно и чанти имаше.Нямаше да езле да поразгледам.Влязохи след пет минути бях пробвала десет чифта и държах още толково.Голяма шопинг манячка бях!Вървях из редиците ,като за малко не се блъсвнах в някакво момиче.
-Ау!Извинете,госопжице!А,Белс,здравей!Какво правиш тук?
Погледнах обувките в ръката си.
-О,ами малко на шопинг.
Погледнах другата девойка.Син ли й беше този?!?Какво сладруче!
-Госопжице,това вашето синче ли е?Много е сладък.Здравей,хубавецо.
Ако пак бях объркала нещо голяма излгация.
-Или вие брат?Или нещо друго?Не вярвам дядо.
пошегувах ес весело аз.

Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 8:16 pm

Някакво момиче се блъсна в Ан докато й обяснявах за Него.. Не бях помисляла за името му от цели две години.. така и трябваше.. Изражението му обаче не спираше да изниква в съзнанието ми..
Изглежда русокоската и новата ми приятелка, ако можеше да се нарече така, се познаваха.. Спогледах кралската особа объркано.. не знаех кое е това момиче, а тя така и не си направи труда да се представи.. Взех Даниел и го поставих на земята , за да може да ми обясни дали обувката му става..
- Как е миличък ? - попитах тихо, едва доловимо, но той ме чуваше.. Той кимна лекичко и се усмихна чаровно .. Усмихнах му се леко и целунах бузката му.. Русокосата явно забеляза, че има дете до нея и започна да го хвали.. Кимнах леко..
- Да.. Това е синът ми.. - обясних и го погледнах.. Той помаха лекичко, но така и не проговори.. Явно се срамуваше от непознатата.. - Аз съм Александра.. - представих се и подадох ръка..
Върнете се в началото Go down
Хилари Дъф
Дампир
Дампир
Хилари Дъф


Брой мнения : 45
Join date : 22.06.2011
Age : 27
Местожителство : Ами честно да ви кажа-не знам д;

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 8:25 pm

-О,хм,дам.Забарвих да се представя!Хилари Дъф!Приемам вясакви други емна..Ъ,исках да кажа прякори д;
Поразсмях се.Явон детето се срамуваше,а не бях напарвила впечетлание на .Как беше?!?А,да Александра.
-Много се извинявам за сблъсъка.Бях ес загледала в едни обувки и ..та както и да е.Аз съм млако такава отвеяничка.
Боже,пак оплетох нещата.
-Боже,пак оплетох нещата!
не осъзнах ,че го казах на глас.Усмихнах се леко.
-Как се казваш?
Не милех,че трябав ад се обръщам към детето с момеченце,детенце идруги такива разнородни.Доста бяха свнеливи това ъм сеемйство...А и усложнявах нещата.
-Аз съм учителка в Св.Владимир.А ти,Алекс?
Предполага,че нам да се ядоса ,че гоовря ан "ти".Ако пак направех някоя просотия...Не беше дампир,нито стригоя.Значи морой.
-Морой си ,нали?
Пак за глупости намерих да дърдоря.Божичко!!!Наистина бях адски ,адски странна.
-Все още нямам часове.-поясних аз.-затова съм на покупки в мола.Влязохте ли в Зара?Страхотин дрешки има по витрините.И за енго ещ се намерят готини дрешки.
Посочих детето.
-След Мат Стар,следващата им спирка е Зара или Есприт!А вашата?


Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 8:41 pm

Блондинката се представи.. Хилари..Името беше хубаво, но тя не си затваряше устата.. По едно време дори спрях да я слушам, но Дани я гледаше все така ококорено.. Погалих бузката му и взех друг чифт обувки нахлузвайки ги на крачето му.. Може би трябваше да го заведа и в някой детски магазин.. Дрешките все още му ставаха за разлика от обувките..
- Казва се Даниел.. - казах тихо и погледнах Дани, който започна да се мръщи явно обувката му стягаше.. Погледнах Хилари, а с;ед това хвърлих многозначителен поглед на Ан.. Хилари бе споменала, че е учителка.. Беше важно да разбера по какво.. бях убедена, че ще ни дава много, много информация.. Може би не трябваше да присъствам..
- Мамо, мамо, виж.. - изписка Дани и отново започна да показва с пръстче.. Беше си харесал обувки, които вероятно щяха да му станат, или поне се надавах.. Ако и в телосложението приличаше на Него щеше да е много трудно да му търся и дрехи.. Надявах се да е наследил слабото и изчистено тяло от мен..
- Аз съм ученичка, а ти какво преподаваш ? - попитах спонтанно, по навик..
Върнете се в началото Go down
Хилари Дъф
Дампир
Дампир
Хилари Дъф


Брой мнения : 45
Join date : 22.06.2011
Age : 27
Местожителство : Ами честно да ви кажа-не знам д;

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 8:47 pm

-Аз ли?!?По бойни изкуства!Аз съм решила без много-много думи.Само дейстивя.Разбира се,ще учим някакви техники ама не много писане игооврене.Ще трябва да ануча дампирите да се бият.
Добавих бързо аз,че да не помислят,че съм безотоговорна учителка.пак напарвих глупост.
-Този не ми харесва.
Хвърлях всеки чифт зад мен.
-И този..И този...
Скоро останах с два.Обух ги.Хубави бяха,но..Друг път...
-Ох,друг път ще пазарувам пак.
Изгледах с усмивка момчето.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyЧет Юни 23, 2011 8:57 pm

Хил обясни, че не е безотговорна и че ще се занимава повече с практиката, което все пак бе трудно за вярване.. Трябваше да се види .. Докато я слушах и гледах как хвърляше обувки зад себе си най-безотговорно взех малките маратонки, които Дани си хареса.. Подадох му ги, за да ги обуе и да види дали му стават.. Отлично знаех, че ще се опита да хитрува, сам, за да му ги взема.. Щом му харесваха толкова щях да питам и за друг размер, но едва ли щях да намеря..
- От толкова много обувки остана само с два чифта ? - подсмихнах се и леко докоснах крачето на Дани, за да видя дали все пак не хитрува.. Ставаха му отлично.. Нямаше никакво съмнение.. Щях да му ги взема щом толкова ги искаше.. Бяха хубави и някак интересни..
- Аз съм Дани.. - каза тихичко той и се сгуши в мен.. Гласчето му бе толкова напевно и естествено.. Беше трудно да се чувствам зле.. Покрай него лошото ми настроение мигновено изчезваше.. Дори не изпитвах обикновената нужда да запаля една цигара..
Върнете се в началото Go down
Анабел Драгомир
Морой
Морой
Анабел Драгомир


Брой мнения : 38
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyПет Юни 24, 2011 9:53 am

Когато Хилари дойде я прегърнах,а след това само се усмихвах. Тя задаваше куп въпроси на Алекс,а аз леко щипех бузките на Дани.
Харесах си още обувки. Обадих се на баща си,Николай. Той дойде и ми донесе повече пари,прегърна ме и както винаги бързаше за някъде. купих си около 15 чифта обувки,а след това отново се присъединих към Хилари и Алекс .
- Какво ще кажете да отидем на кафе? - предложих без да се съобразявам че може би съм прекъснала нещо важно в разговора им,но си бях такава. пише ми се нещо,не беше кафе,но нямах намерение да пия толкова рано.
Върнете се в началото Go down
Alex Swan
Морой
Морой
Alex Swan


Брой мнения : 42
Join date : 22.06.2011

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyПет Юни 24, 2011 11:00 am

След дълъг и отегчителен разговор с Хилари, Ан най-накрая реши да се включи.. Занимаваше се повече с Дани, което не беше много добре за мен.. Говореше по телефона до колкото чувах с баща си.. Съвсем скоро видяхме и негово величество Николай Драгомир.. Беше трудно да се отрече, че мъжът излъчваше величие.. Същевременно обаче изглеждаше много мил и любезен.. Даде пари на Анабел и някак загрижено обви ръце около малкото й телце.. Въпреки че бързаше се интересуваше от нея.. Искаше най-доброто, но какво би могъл да си пожелае един родител..
- Не знам.. Може би Хилари няма да иска.. - обясних и леко побутнах Ана с лек намек, който се надявах да разбере..
Върнете се в началото Go down
Хилари Дъф
Дампир
Дампир
Хилари Дъф


Брой мнения : 45
Join date : 22.06.2011
Age : 27
Местожителство : Ами честно да ви кажа-не знам д;

         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star EmptyПет Юни 24, 2011 12:11 pm

-О,аз ли?!?Няма проблеми-обичам да пия кафе.
Скоро захвърлих и другите два чифта и награбих нови пет.те ми харесаха доста повече.
-Наиситан има убави обувки!Какво да правя?!?
Взех пример от Белс и си купих и аз десет чифта.Нямаше да се притеснявам за обувките.
-Е,ако...
Замълчах-не знаех името на дедето,но то си го каза.Какво гласче имаше!
-Е,ако Дани е готов може да тръгваме.
Тръгнах с Белс и Алекс и заговорих:
-И аз бих искала да си имам детенце!Абе,не едно.Двечки,трички..толкова са сладки.
Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Sponsored content





         Mat Star Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mat Star            Mat Star Empty

Върнете се в началото Go down
 
Mat Star
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Academy RPG :: RPG зона :: Извън Академията :: Мол-
Идете на: